Відгуки та розповіді про готелі Естонії

Розповіді туристів про Естонію додати розповідь
Балтійська осінь. Частина 2. Естонія
Балтійська осінь. Частина 1. Латвія >>> …за вікном автобуса промайнув стовпчик з символом Євросоюзу та написом «Estonia». В порівнянні з Латвією на перший погляд нічого не змінилось – все той же жовто-червого-зелений мішаний ліс, все ті ж маленькі села/хутори через...
 •  5 років тому
У дні фестивалю...
Будь-який фольклорний фестиваль заслуговує на відвідування. А якщо цей фестиваль внесений до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО – то це навіть не обговорюється.
 •  5 років тому
Прекрасний Таллінн
Доброї доби! Хотів залишити перший відгук щодо улюбленої мною Естонії. Надалі хочеться розповісти більше і про міста Естонії, життя місцевого населення, а також про переваги Естонії.
 •  5 років тому
Золота осінь в Естонії та Фінляндії
Золота осінь в Естонії та Фінляндії Золота осінь в Естонії. Це була не просто золота осінь, це був справжній рай для очей та відпочинок для душі. Ми брали квитки за 396 днів до подорожі.
 •  6 років тому
Теж, свого роду, визначна пам'ятка.
Таллін - старовинне ганзейське місто та антикварні магазини органічно вписуються в його криві, бруковані вулиці. Навіть якщо Ви невеликий любитель антикваріату, то відвідати хоча б пару їх необхідно.
 •  7 років тому
Один день у Таллінні
У серпні відпочивали у Ризі. Дуже хотілося побувати у Естонії. Через чотири години приїхали до Таллінна. Вигляд на Балтійське море. Співоче поле Таллінна з бронзовою двометровою скульптурою естонського композитора та диригента.
 •  5 років тому
Великий маленький Таллінн
вид з Аделі ресторан Трьох корон Всередині аппартаментів Адель Готелі. У Старе місто ми увійшли під громовий барабанний дріб. Її забезпечували коліщата валізи та бруківки старих, середньовічних вуличок.
 •  9 років тому
З Таллінна в Гельсінкі на кораблі.
Яхти в Талліннському порту. Немає нічого простішого, ніж прокотитися з Таллінна до Гельсінкі, адже лише вісімдесят з лишком кілометрів поділяють ці дві європейські столиці.
 •  9 років тому
НОВА ПОЇЗДКА В ТАЛІН, НА ЦИЙ РАЗ ЗАХИБНА
ВСТУП Вкотре вітаю любителів туризму і цього разу хочу поділитися з вами враженнями про нашу з дружиною поїздку до Таллінна з 30.10. 14 до 3.11. 14. Про всяк випадок нагадаю, що це місто є столицею Естонії, а то, як показує практика, далеко не всі це знають (сам дивуюся, але це так).
 •  10 років тому
Кот-кафе "Nurri" в Таллінні -100% позитиву, що бурчить!
Мене завжди цікавило питання: куди поділися кішки? Таллінн – місто приморське, тому без кішок тут ніяк не обійтися (хто бував в Одесі та Стамбулі, мене зрозуміє). Знову і знову відвідуючи улюблене місто, я не виявляла в ньому жодної кішки (ну хіба що на картинках у сувенірних лавках).
 •  10 років тому
Показати ще »