Відгуки та розповіді про готелі Єгипту

Розповіді туристів про Єгипет додати розповідь
Подорож із Хургади до Луксора чи Каїру
Я був і в Каїрі, і в Луксорі. Від стародавнього Єгипту мало що залишилося. Очікування, що все буде як у фільмі Мумія, золоті двері, саркофаги, величезні статуї та підземелля.
 •  3 місяці тому
НАЙПРАВИЛЬНІШИЙ ВІДГУК
Початок розповіді хочеться почати більше з опису процесу вибору курорту, аніж готелю для відпочинку. Чи любите ви Єгипет так, як любимо його ми? Звичайно ж так, а хто не любить відпочивати?
 •  1 рік тому
Варто чи ні? Або всі нюанси першої мандрівки до Єгипту без чоловічого супроводу
Вітаю, дорогі друзі, однодумці та мандрівники! Я дуже давно тут нічого не писала, та вже скучила за моїми читачами. Причина мого мовчання зрозуміла - війна. Це страшне лихо, що принесли на нашу рідну землю, позбавило людей всього: життя, здоров’я, спокою, майна, відпочинку та звичайних звичних радо...
 •  1 рік тому
10 готелей в лагуні біля аеропорту
В районі лагуни розташовано 10 готелей, є спільний променад з пальмами вздовж моря та всіх готелей більше 2 км, спільний великий аквапарк та ресторани A la carte. Дана місцевість розташована за 5 км від аеропорту, тому економиться час на трансфер.
 •  2 роки тому
Перша подорож до Марса Алам
У Єгипет на відпочинок вирушали вже восьмого разу. Усі попередні були з прильотом у Хургаду. Вперше обрали для себе напрямок Марса Алам. На крилах Azur Air в аеропорту Марса Алама приземлилися о 6-й ранку.
 •  2 роки тому
Актуальні проблеми сталого розвитку рекреаційної зони Синайського півострова в умовах пандемії.
Початок тут >>> У нас залишалося ще два повні дні. Їх вирішили повністю присвятити морю. Вірка поскаржилася, що прийшовши о пів на шосту ранку на пляж, ледве знайшла два вільні лежаки - народ стрункими колонами дружно рухався в передсвітанковій напівтемряві до моря.
 •  3 роки тому
Актуальні проблеми сталого розвитку рекреаційної зони Синайського півострова в умовах пандемії. II
Початок тут >>> Сходження було призначено наступної ночі. А ніч, безпосередньо після екскурсії на острів, як і попередня, пройшла напрочуд спокійно. Жодний «арам-цам-цам» нас не потурбував.
 •  3 роки тому
Актуальні проблеми сталого розвитку рекреаційної зони Синайського півострова в умовах пандемії
Вмирають гади та добрі люди, Вмирають хворі та лікарі, Вмирають кішки, вмирають мишки, Вмирають хробаки в купі лайна… (Агата Крісті) У світлі У темряві останніх подій, мені все виразніше чується грізне «Мементо моря!
 •  3 роки тому
Один із чудових днів на відпочинку
Сьогодні був чудовий день. Якщо вчора лягала спати втомленою і хотілося відпочинку. . . то вранці я прокинулася з шаленим бажанням їхати за новими враженнями. І помчала. .
 •  3 роки тому
Старе місто Ель Дахар
Нормальні туристи відпочивають у готелі з коктейлем на шезлонгу, і максимум їздять на екскурсії. Але Ленина жопка не хотіла сидіти тихо мирно та рвалася на пошуки пригод.
 •  3 роки тому
Показати ще »