Відгуки та розповіді про готелі Єгипту

Розповіді туристів про Єгипет додати розповідь
10 готелей в лагуні біля аеропорту
В районі лагуни розташовано 10 готелей, є спільний променад з пальмами вздовж моря та всіх готелей більше 2 км, спільний великий аквапарк та ресторани A la carte. Дана місцевість розташована за 5 км від аеропорту, тому економиться час на трансфер.
 •  10 місяців тому
Перша подорож до Марса Алам
У Єгипет на відпочинок вирушали вже восьмого разу. Усі попередні були з прильотом у Хургаду. Вперше обрали для себе напрямок Марса Алам. На крилах Azur Air в аеропорту Марса Алама приземлилися о 6-й ранку.
 •  10 місяців тому
Актуальні проблеми сталого розвитку рекреаційної зони Синайського півострова в умовах пандемії.
Початок тут >>> У нас залишалося ще два повні дні. Їх вирішили повністю присвятити морю. Вірка поскаржилася, що прийшовши о пів на шосту ранку на пляж, ледве знайшла два вільні лежаки - народ стрункими колонами дружно рухався в передсвітанковій напівтемряві до моря.
 •  1 рік тому
Актуальні проблеми сталого розвитку рекреаційної зони Синайського півострова в умовах пандемії. II
Початок тут >>> Сходження було призначено наступної ночі. А ніч, безпосередньо після екскурсії на острів, як і попередня, пройшла напрочуд спокійно. Жодний «арам-цам-цам» нас не потурбував.
 •  1 рік тому
Актуальні проблеми сталого розвитку рекреаційної зони Синайського півострова в умовах пандемії
Вмирають гади та добрі люди, Вмирають хворі та лікарі, Вмирають кішки, вмирають мишки, Вмирають хробаки в купі лайна… (Агата Крісті) У світлі У темряві останніх подій, мені все виразніше чується грізне «Мементо моря!
 •  1 рік тому
Один із чудових днів на відпочинку
Сьогодні був чудовий день. Якщо вчора лягала спати втомленою і хотілося відпочинку. . . то вранці я прокинулася з шаленим бажанням їхати за новими враженнями. І помчала. .
 •  1 рік тому
Старе місто Ель Дахар
Нормальні туристи відпочивають у готелі з коктейлем на шезлонгу, і максимум їздять на екскурсії. Але Ленина жопка не хотіла сидіти тихо мирно та рвалася на пошуки пригод.
 •  1 рік тому
Наш відпочинок у листопаді
Відпустка випала на листопад, тому було вирішено їхати до Єгипту. Готель вибирала дуже довго, аж сама втомилася. Мені подобався, то один, то інший, потім щось не подобалося і т.
 •  1 рік тому
Єгипет, я сумувала за тобою
Переліт Москва-Шарм-ель-Шейх Рейс 5533 виліт о 10.30, приліт о 14.25. Літак великий (двоповерховий), не годують (бо менше 5 год) тільки напої (вода, лимонад, чай/кава – соків теж немає).
 •  1 рік тому
Для тих, хто їде до Єгипту
Наразі для Єгипту потрібна довідка з тестом. Так ось. Уточнюйте у оператора в якій клініці краще робити тест. Нам у цьому плані не пощастило. Наша довідка не сподобалася, як ще довідки чоловік тридцяти.
 •  1 рік тому
Показати ще »