Відгуки та розповіді про готелі Олександрії

Немає визначних пам'яток Олександрії
Розповіді туристів про Олександрію додати розповідь
Моторошно необ'єктивний відгук, тому що я відчуваю слабкість до подібних готелів
Готель коштує за п'ятдесят метрів від набережної, місце розташування шикарне. Сама будівля - особняк початку 20 століття, з порога пускає пилюку в очі: антикварні статуетки, розкішні меблі, олдскульний ліфт, в якому треба зачиняти за собою двері.
 •  4 роки тому
Єгипетська Олександрія
Бути в Єгипті і не відвідати Олександрію моветон. Наша поїздка в Каїр планувалася також із заїздом до Олександрії, місто, наповнене історією різних століть. У районі 6 ранку ми вже виїжджали з Каїру у напрямку Олександрії.
 •  13 років тому
Круїз по Нілу+Каїр+Олександрія+Хургада
Круїз по Нілу + Каїр + Олександрія + відпочинок у Хургаді. Почну розповідь з того, що все, що пов'язане з Єгиптом, дуже сподобалося, а з Росією не дуже. Купували ми путівки вдома, у Красноярську, у місцевій агенції.
 •  14 років тому
Проїздом в Олександрії
Була в цьому готелі проїздом лише на одну ніч в екскурсії з Шарма "Каїр-Олександрія". Зустріли нас пізно ввечері на ресепшн вітальною промовою, побажаннями приємного відпочинку та напоєм "Ласкаво просимо до Олександрії" (каркаді відмінної якості).
 •  16 років тому
Фото
 •  16 років тому
Супер готель, комфорт та якість
Великий, дуже затишний і добрий у всіх відношеннях готель. Знаходиться поруч із найкрасивішим знаменитим парком Монтаза. Готель для закоханих, готель для романтики, готель для відпочинку.
 •  17 років тому
Найкращий варіант міського готелю
Насамперед готель вражає своїм розташуванням. Він знаходиться в Олександрійському ботанічному саду на березі Середземного моря, недалеко від центру Олександрії. Спеціально для готелю зроблено невелику затишну бухточку.
 •  18 років тому
Показати ще »


Ще про Олександрію