Helnan Palestine Hotel 5*– Відгуки

1
Оцінка 8.010
на основі
1 відгуки
9.0 Номер
10.0 Сервіс
10.0 Чистота
10.0 Харчування
9.0 Інфраструктура
Готель Helnan Palestine з видом на бухту Середземного моря розташований посеред пишного саду площею 1,4 кв. км. До послуг гостей відкритий басейн та приватна сонячна тераса на узбережжі. В усіх номерах є безкоштовний доступ до Інтернету та балкон з видом на море. Всі просторі номери готелю Helnan Palestine обладнані розкішними меблями. Також у них є східні килими, зручності для приготування гарячих напоїв та супутникове телебачення. З деяких номерів відкривається чудовий краєвид на історичний палац Монтаза. Гості можуть взяти участь у заняттях з віндсерфінгу та пограти у теніс. Крім того, можна просто розслабитись на відкритій веранді на сонячній стороні. У спекотний день гості можуть освіжитись у басейні. У готелі Palestine є 2 ресторани і 3 бари, де пропонується великий вибір страв та напоїв, які можна скуштувати як у приміщенні, так і на свіжому повітрі. Для розваг ночами в готелі працює стильний нічний клуб. Готель Helnan самотньо розташований в тихому районі всього в 12 км від жвавого центру Олександрії і буквально за кілька кроків від піщаного пляжу.Детальніше →
аватар pistol1978
 •  їздив(а) 15 років тому
… Ще ▾
крепость Аятбей Александрийская библиотека
аватар x_air
 •  їздив(а) 18 років тому
Оцінка 8.0
Насамперед готель вражає своїм розташуванням. Він знаходиться в Олександрійському ботанічному саду на березі Середземного моря, недалеко від центру Олександрії. Спеціально для готелю зроблено невелику затишну бухточку. … Ще ▾ Насамперед готель вражає своїм розташуванням. Він знаходиться в Олександрійському ботанічному саду на березі Середземного моря, недалеко від центру Олександрії. Спеціально для готелю зроблено невелику затишну бухточку. Незважаючи на те, що готель міський, у нього є свій невеликий пляж з пальмами, відкритий басейн на березі моря. Якщо спекотно, можна піти в ботанічний сад і відпочивати там на траві під фініковими пальмами або будь-якими іншими: )
Номери дуже добрі, все продумано до дрібниць. Центральний кондиціонер, російський канал, ВВС, дворівнева тераса з лежаками, столиком, диванчиком. Вид на море та на сад одночасно. Різноманітна, смачна їжа.


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Визначні пам'ятки

Отель Helnan Palestine с видом на бухту Средиземного моря расположен посреди пышного сада площадью 1,4 кв. км. В нем к услугам гостей открытый бассейн и частная солнечная терраса на побережье. Во всех номерах есть бесплатный доступ в Интернет и балкон с видом на море.

Все просторные номера отеля Helnan Palestine обставлены роскошной мебелью. Также в них имеются восточные ковры, удобства для приготовления горячих напитков и спутниковое телевидение. Из некоторых номеров открывается вид на исторический дворец Монтаза.

Гости могут принять участие в занятиях по виндсерфингу и поиграть в теннис. Кроме того, можно просто расслабиться на открытой веранде на солнечной стороне. В жаркий день гости могут освежиться в бассейне.

В отеле Palestine есть 2 ресторана и 3 бара, где предлагается большой выбор блюд и напитков, которые можно отведать как в помещении, так и на свежем воздухе. Для развлечения по ночам в отеле работает стильный ночной клуб.

Отель Helnan уединенно расположен в тихом районе всего в 12 км от оживленного центра Александрии и буквально в нескольких шагах от песчаного пляжа.

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ