Каньйон та гірське озеро в Єгипті

12 квітня 2021 Час поїздки: з 07 квітня 2021 до 07 квітня 2021
Репутація: +476
Додати до друзів
Написати листа

Щоб урізноманітнити пляжний відпочинок, вирішили замовити екскурсію на загублене озеро; зібралася невелика група – 10 людей.

З приємним гідом їхали на комфортабельному мікроавтобусі 2 години в Нувейбу, в каньйон Ваді аль Ваш Ваш, потім пересіли на джип, їхали хвилин 10-15, йшли пішки хвилин 40, долаючи невеликі перешкоди у вигляді вузьких лазів. підйомів. Потрібне зручне/спортивне взуття, головні убори та вода.

Сміливі туристи викупалися в смарагдовій бадьорій, але не холодній воді загубленого гірського озера, і загадали бажання)

Повернулися назад пішки і на джипі - до автобуса, поїхали в Дахаб на березі Акабської затоки.

По дорозі напрокат взяли ласти та гідрокостюми. Заїхали до місцевої крамниці, хтось купив єгипетські олії та парфуми. Покаталися на верблюдах уздовж моря, відпочили під навісами та пообідали (курка, рис, картопля, салат, коржики, без напоїв).

Бажаючі плавали з масками та ластами 40 хвилин уздовж берега. Вода у затоці синя-синя!


Стомлених, але задоволених розвели нас по готелях.

Деяким ця екскурсія видалася стомлюючою. Раджу перед тим, як замовляти будь-яку екскурсію, почитати відгуки або подивитися інформацію на youtube, щоб не було несподіваних моментів і розрахувати свої сили. Якщо жарко, 30 градусів і вище, краще утриматись від цього походу. Екскурсія для вправних, витривалих, активних мандрівників.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді