Відгуки та розповіді про готелі Дахаба

Розповіді туристів про Дахаб додати розповідь
Хороший готель для спокійного відпочинку
Готель сильно "неновий", але вартий уваги в порівнянні з багатьма бюджетним 5* Шарму. Готель розташований в кінці лагуни, у підніжжя гір, дуже затишно, але сонце заходить трохи раніше.
 •  2 роки тому
Чудовий готель для здорових людей
Гостей мало. Заселяють одразу після приїзду. О 11 ранку заселили, хоча за розумом мали не раніше 14.00. Лежаки вільні. Черг поїсти не зустрічав. Бачив яловичину стейк (реально смачно) та курячий шашлик.
 •  3 роки тому
А чи щасливе село?
Готель заповнений під 100% (70-80% росіян, 10-15% українців, до 10% німців, поляків та білорусів) та від села щасливого життя та релаксу мало що залишилося. Готелю та пляжу потрібен капітальний ремонт!
 •  3 роки тому
Хороший, спокійний готель для відпочинку без суєти
Не часто вдається вирватись. Пишу перший, раніше лише читала. ) Відпочивала на початку листопада (11 ночей). Перечитала купу відгуків і добрих та різних. Знала, на що розраховувати.
 •  2 роки тому
Хороший готель для дайвінгу та снорклінгу. Немає Wi-Fi
Гарний готель для спокійного відпочинку. Любителям дайвінгу, снорклінгу чи просто плавання – це рай. Заселення пройшло швидко, в готелі була о 10:40, а заселилася вже об 11:30 (11А1).
 •  3 роки тому
Готель на фото краще, як в натурі
Готель для тихих аквалангістів, від дахаба 15 хвилин, кінець світу... Море класне, вітер постійно, рифи та рибки з маскою можна бачити різні, якщо не відплив. Номери - так собі, майте на увазі вітер дує несе пилюку із скал, прибирають кожен день але просто розмазують по підлозі-плитці, прибирають п...
 •  3 роки тому
Гарний готель, інтернет не дуже
Загалом відпочинок пройшов добре – готелю тверда 4! Спокійна обстановка, приємний і не нахабний персонал, зручне місце для снорклінгу та дайвінгу. Контингент відпочиваючих найрізноманітніший: німці, поляки, українці, білоруси, росіяни та місцеві (місцевих багато).
 •  3 роки тому
Відмінний готель
Чудовий готель. Хороша кухня, чудовий кораловий риф, дуже великий номер, спокійно, затишно. Вкрай уважний персонал: окреме дякую адміністратору Bassam, який завжди йшов назустріч і допомагав.
 •  3 роки тому
Хороший готель
Відпочивай узимку, тому погода була спочатку відмінна, потім гроза та похолодання, потім знову тепло. Море 23 гр. Готель спокійний, сімейний. Людей було мало, тож працював один ресторан.
 •  3 роки тому
Готель не рекомендую
Відпочивали у жовтні 2021 року. У готель приїхали о 7 ранку, браслети одягли після 10.00, заселили о 15.00. Сніданок не пропонують. В останній день браслети зрізають о 12.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Дахаб