Відгуки та розповіді про готелі Ель-Гуни

Розповіді туристів про Ель-Гуну додати розповідь
Прекрасний готель для спокійного відпочинку
Готель має свою велику територію, де можна вільно гуляти (зокрема гольф полями). Пляж маленький, вхід пологий, велика глибина. Басейн невеликий, що дуже заважає, коли приїжджають місцеві на відпочинок (кожні вихідні).
 •  3 роки тому
Один з найкращих готелів
У зв'язку з COVID-19 туристів небагато, але сервіс на висоті. Номери відмінні. Харчування також. Пляж невеликий, піщаний. Обслуговування супер. Ширатон він у Африці Ширатон.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Ali Pasha Hotel
Розташування у готелю просто відмінне. Але сам готель уже стомлений і вимагає реновації. Відмінний пляж, прекрасне море, гарний захід (тут не потрібні коралки). Інтернет в готелі, як і скрізь в Єгипті, дуже слабкий.
 •  4 роки тому
Загалом непогано, але сервіс не на належному рівні.
Вибрали через дитину 3.5 роки. Басейни добрі. Але дитяче меню не зовсім відповідає своїй назві. У номері прибирають погано, ліжко не змінюється. Склянки в ресторані миють погано.
 •  5 років тому
Відгук про готель Three Corners Rihana Resort
У цьому готелі був нюанс, що не випускали з нього. Коли я хотіла вранці зустріти світанок, мене просто не пускали на територію, хоч я була з цього готелю, але мала йти тільки через ресепшен.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Sheraton Miramar Resort El Gouna
Готель вибрали по картах Гугл, все пройшло добре. Нам у готелі все сподобалося. Харчування різноманітне, номерний фонд добрий. Територія також велика, зелена. Сам курорт відрізняється від решти курортів Єгипту.
 •  5 років тому
Загалом все дуже непогано.
Цей готель дуже хороший варіант, якщо ви хочете отримати романтичний спокійний спокійний відпочинок. Готель оформлений у старому арабському стилі. Багато цікавих старовинних речей.
 •  5 років тому
Нам загалом сподобалося
Відпочивали сім'єю із двома дітьми. Спеціально вибрали готель у цьому регіоні, тому що ніколи не були тут, та й ціна була дуже привабливою. Заселили нас досить швидко, у нас було два номери у бунгало поруч.
 •  5 років тому
Непоганий бюджетний відпочинок у єгипетській "маленькій Венеції"
На відпочинок зібралися за 3 дні. Мама з ранку 7 березня зателефонувала і запропонувала відпочити в Єгипті в готелі Panorama Bungalows Resort, де вони з татом минулого року відпочивали.
 •  5 років тому
Готель супер
Я вибрала цей готель тому що гарні характеристики гарні фотографії готелю гарний вид на море заселили швидко обширна тереторія готелю красива фауна номери просторі та гарні харчування дуже смачне різноманітне обслуговування дуже сподобалося завжди цікавляться все добре чи не достатків ні дякую великому цьому готелю
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Ель-Гуну