Відгуки та розповіді про готелі Хургади

Розповіді туристів про Хургаду додати розповідь
Готель жахливий, просто хлів. Зовні та все красиво, але всередині просто жах
Прилетіли рано, заїзд був великий. Адміністратор на рецепції раніше за 14:00 заселяти навіть за гроші відмовився. Але при цьому чоловік заселив, тут окрема історія. Номери вбиті на стільки просто не передати, тут тільки можна поставити навіть не 3 зірки, а тільки дві, я таких убитих номерів ще в гот...
 •  6 днів тому
Відмінний готель! Повернімося ще!
Були у березні 2023 року, із сім'єю. Дали два номери на першому поверсі, як і просили, бо діти малі. Номер щодня прибирали просто супер. Дуже усі доброзичливі люди. Рушники пляжні видавали щодня.
 •  1 тиждень тому
У готелі з гарного тільки море, і більше плюсів нема. Ставлення до відвідувачів дуже погане
У цей готель приїхали втретє. І тільки тому, що за ці гроші море тут добре. Є і лагуна і риф невеликий і піщаний захід. Це все плюси. Після приїзду на сніданок не пустили, сказали лише платно.
 •  1 тиждень тому
нам сподобалося
були з 28 лютого до 10 березня. прилетіли о 10.40. заселили о 12.00 год. це стандартно для готелів. щоб не гаяти час, одразу переодяглися і пішли дивитися територію, де що знаходиться.
 •  2 тижні тому
НАЙПРАВИЛЬНІШИЙ ВІДГУК
Початок розповіді хочеться почати більше з опису процесу вибору курорту, аніж готелю для відпочинку. Чи любите ви Єгипет так, як любимо його ми? Звичайно ж так, а хто не любить відпочивати?
 •  4 тижні тому
найогидніший відпочинок
Заїхавши в цей готель 7 березня, до нас звернулася людина на ресепшені, мовляв, чи не хочемо ми зробити собі номер у готелі кращим? ми погодилися і він пішов дивитися просто на екран монітора і там нічого не робив.
 •  1 тиждень тому
Не сподобався
ДУЖЕ НЕ ОДНОЗНАЧНИЙ ГОТЕЛЬ!!! Відпочивали у цьому готелі о 202.04. 02-12.02. Приїхали вночі, заселили відразу (ну ще б, ми ж сплатили минулий день), розташування номера норм для лютого (3 поверх кімн 1403), було холодно, тому балкон був завжди закритий, а так прямо під нами щодня готували гриль, ди...
 •  1 місяць тому
Краєвиди чудові, розташування хороше, все інше - катастрофа
У подорожі? ми купили я? останній? хвилин? s pas? Лім? , дуже супер, ви не очікуєте? але ти не сподіваєшся, що буде так погано? йом Хороші речі: 20-30 хвилин від аеропорту.
 •  2 місяці тому
Вітряна Хургада у січні.
Наші критерії для зимового січневого відпочинку: бюджетний готель, теплий басейн, море в пішій доступності, піщаний захід у море, наявність інфраструктури біля готелю.           Вибрали готель Sunny days Mirette 3*.
 •  2 місяці тому
Мій 1-й безалкогольний готель (софт ол)
Мій перший безалкогольний готель (софт ол). Непоганий готель як для бюджетки. Готель маленький, акуратний, море через дорогу, до Шератон метрів 200. Годували добре, завжди м'ясо, курка та риба, фрукти дають, солодкого небагато.
 •  2 місяці тому
Показати ще »


Ще про Хургаду