Відгуки та розповіді про готелі Хургади

Розповіді туристів про Хургаду додати розповідь
Жах! Нічого не відповідає дійсності
Вибирали готель під маленьку дитину (дитяче меню, дитячий майданчик, аніматори, басейн, кроватка) прилетіли о 17.30, в готелі були о 20.30, гід нас не зустрів навіть! Хлопчина який нас зустрів показав номер економ ( хоча в нас стандарт) за 20?
 •  6 днів тому
Для невибагливого відпочинку з дітьми за невеликі гроші.
«+» Велика гарна доглянута територія. Чисто та прибрано всюди і постійно. Все скрізь робоче (або відразу ремонтується). Доброзичливе відношення персоналу (в т. ч. через дуже шумний кондиціонер на наше прохання безкоштовно замінили номер).
 •  3 дні тому
Загалом гарний, якби не випадок
У готелі все чудово, якби не випадок, я б може бути навіть повернулася сюди, тож опишу ситуацію: залишивши на пляжі рушники (як роблять усі) ми з мамою пішли за кавою (4 лежаки та 4 рушники), після повернення ми зрозуміли, що хлопець відпочиваючий позаду нас (араб) забрав один наш рушник собі під но...
 •  4 тижні тому
Готель три зірки
Напишу коротко і лаконічно. Готель три зірки, ніяк не чотири, не врте нікому. Номери старенькі, але все працює. Прибирали кожен день, як могли) Голодними не залишитесь, але нічого супер вау не очікуйте.
 •  1 тиждень тому
Жахливий гід в непоганому готелі
Досить непоганий готель за свою вартість, уважний персонал і попри всі недоліки намагаються усунути усі неприємності, що можуть трапитись при заселенні і проживанні. Проте є величезний суттєвий недолік, який зіпсував усе враження від відпустки — жахливий, хамовитий, абсолютно нечемний та нахабний гі...
 •  1 місяць тому
ВТОРОЙ РАЗ В ОТЕЛЕ ГИФТУН АЗУР
С конца июля отдыхали в отеле Гифтун Азур. Были уже здесь этой весной, и вот теперь впервые в одном и том же отеле второй раз! За 2.5 месяца изменений особенных не произошло.
 •  2 тижні тому
Першокласний готель
Готель, в який хочеться повернутися. Дружелюбний і компетентний персонал, добре харчування, ретельне прибирання щодня, бездоганне обслуговування. Вагалася чи варто знову їхати, оскільки останній відгук насторожував, все-таки наважилися і не пошкодували.
 •  3 місяці тому
Кімната жахлива. як у будинках під знесення.
Є кілька корпусів. і відгуки відрізняються через корпус та персонал, що його миють. я з купою народу перезнайомилися на відпочинку в Ла-розі і у всіх різні враження (питала чи доплачували удачливі клієнти за чистоту, сказали ні) але лебедів на ліжку знаходили, пакети чаю, кави, цукру, серветки оновл...
 •  2 місяці тому
Сяй, Реджино!
Чудова четвірка! Налаштовувалися не помічати негативних моментів, тому що рейтинг у готелю невисокий, але виявилося, що таких моментів не було взагалі, а порівнювати нам є з чим, бо якраз на рік ми відпочиваємо у Хургаді.
 •  3 місяці тому
Буквально – міраж!
Всім привіт! Відпочивали у цьому готелі у червні 2023р. Почну з плюсів, тому що їх перерахувати – найпростіше завдання. Це море і маленька лагуна, де можна чудово провести час із дитиною, якщо місцеві жителі не вирішать відправити своїх дітей помочитися прямо у воду перед вашим носом.
 •  2 місяці тому
Показати ще »


Ще про Хургаду