Відгуки та розповіді про готелі Хургади

Розповіді туристів про Хургаду додати розповідь
можна, але не варто
Прилетіли з відпочинку 3 дні тому, відпочивала з дітьми у цьому готелі з 16-25 листопада 2022р. Почну з найважливішого для мене, та й усім буде корисно це дізнатися, якщо ви зберетеся відпочити в цьому готелі!
 •  5 днів тому
Це найжахливіший готель
Це найжахливіший готель, який ми бачили! По-перше тут ремонт корпусу, якогось і по всій території пил і бруд і дуже галасливо. Гірки в готелі змінюють і ви повинні користуватися гірками сусіднього готелю, все б ні чого готель через стіну, але гірки ушатани з не стиковками по швах!
 •  3 тижні тому
непорядність
Все, що пишуть хорошого про готель, все вірно. Однак це не означає, що вам може не повести і, вибірково, співробітники готелю не захочуть на Вас заробити. Судячи з відгуків таких випадків достатньо.
 •  1 тиждень тому
Шикарний готель!!
Готель в який хочеться повернутися! ! Все в цьому готелі сприяє файному відпочинку! Харчування, відношення, спокій, поселення, номера, захід в море все на найвищому рівні!
 •  2 тижні тому
Відмінний готель
Дуже сподобався відпочинок у цьому готелі. Чисті номери, достатня кількість страв у ресторані, розкішна анімація (веселі, усміхнені, добрі хлопці))). Море - просто казка!
 •  1 місяць тому
Готель слабенький, інтернету немає
Готель на 4. З мінусів: у номері не прибирають. Приносять гелі для душу та шампуні з туалетним папером, а про зміну рушників, а тим більше постільної білизни взагалі не знають.
 •  2 місяці тому
Зовсім не Golden Beach
GOLDEN BEACH ЗОВСІМ НЕ ГОЛДЕН Були в готелі Golden Beach в Hurgada перший тиждень жовтня 2022 року. Вибрали готель за відгуками з інтернету…. Чомусь на сайті де ми вибирали, були тільки позитивні відгуки .
 •  2 місяці тому
Дуже хороший готель, але важливо бути пильним та уважним
Готель цілком пристойний у рамках концепції RiXos. Однак, мій відгук про інше, як цілком позитивне враження було миттєво обнулено після перевірки гаманця в аеропорту Хургади, коли було зафіксовано відсутність частини коштів.
 •  3 місяці тому
Великий готель з хамським персоналом!
Всім доброго доби! Відпочивали у цьому готелі з чоловіком та 2 дітьми. Відгуки були непогані, аквапарк, басейни та велика кількість їжі і ми вибрали цей готель. У готель заселили швидко, службовець який проводжав до номера був дуже милий і привітний, Ахмат його звали, але це не точно.
 •  3 тижні тому
Чому не 5 зірок?!
Готель чудовий. Ми в ньому двічі, і не пошкодували. У Єгипті у 18 разів. Об'їздили безліч країн, але Єгипет – наше кохання. якщо не звикли до Шератонів і Ріксос-не пошкодуєте.
 •  4 місяці тому
Показати ще »


Ще про Хургаду