Відгуки та розповіді про готелі Хургади

Розповіді туристів про Хургаду додати розповідь
Не рекомендую! Персонал – злодії!
Будьте уважні - були пограбовані проживаючи у цьому готелі прибиральником! Цинічно, нахабно, хитро залишив частину грошей, таким чином, не привертаючи нашої уваги до зникнення всієї суми.
 •  2 тижні тому
Хороший готель
Відпочивали на початку травня, все сподобалося, чисте море, пляж, номери, гарне харчування, на території є анімація, є розважальна програма щовечора як для дорослих так і для дітей, дуже все сподобалося, обов'язково приїдемо ще!
 •  1 місяць тому
Можна, можливо. Для 3-х зірок добре.
Відпочивав наприкінці квітня 2024 року. Приїхав на початок вечері, заселили одразу. Вимагали за хороший номер доплату 20$ (у деяких вимагали 25$), я відмовився доплачувати.
 •  1 місяць тому
НІ НОГОЇ!!!!!
Готель жахливий, територія дуже велика, але зовсім недоглянута, берег море брудний, у морі плавають однорожеві тарілки після їжі, паперу, пластмасові пляшки. У кімнатах прибирають поверхово, як залишився шампунь після інших туристів так і не поповнили за весь тиждень, мало того в пробці шампуню було...
 •  2 місяці тому
Wi-Fi в номерах не ловить.
Гарне розташування. Вхід в море добрий, пляж пісчаний, Персонал привітний, Wi-Fi в номерах не ловить.
 •  2 місяці тому
Хороший готель зі скромними номерами недобросовісними менеджерами рецепції
В Хургаді вперше, їздили з мамою. Хотілося побачити інші курорти Єгипту і відносно бюджетно відпочити. Сама Хургада кардинально відрізняється від Шарму і вже передає реалії не туристичного життя.
 •  4 місяці тому
Гарний готель за цю ціну.
У цьому готелі відпочивали вдруге, із двома дітьми. Красиві доглянута територія. Три басейни (два з них з підігрівом) та невеликий аквапарк (три гірки). Зручний, красивий пляж, має свій невеликий риф, можна спостерігати за рибками.
 •  5 місяців тому
Крадуть, брудний посуд.
Коли ми приїхали нас оселили у номер де була тріснута раковина у ванній кімнаті та було все страшно старе. це було 4 ранку ми дуже втомилися я ходила раз 5 рецепшен запитати чому немає інтернету, чому немає гарячої води?
 •  5 місяців тому
Вважаю тверда 4* але не 5*
Зручне розташування, щоб погуляти! Центральна вулиця. Заселилися раніше, дали номер дуже маленький і не комфортний. Поміняли, безкоштовно, більш нормальний. Пляж, розташування його та море тверда 5+, їжа звичайна зовсім, але не голодні точно.
 •  6 місяців тому
Готель гарний, але є нюанси
Відпочивали з чоловіком у цьому готелі на початку грудня. Приїхали до готелю приблизно об 11:30, заповнили документи та пішли на пізній сніданок. Заселили нас годинника о 12, а не о 14:00, та й до того ж замість стандартного нам дали номер побільше.
 •  6 місяців тому
Показати ще »


Ще про Хургаду