Хороший готель- класний відпочинок.

Написано: 3 февраля 2019
Время поездки: 26 января — 2 февраля 2019
Кому автор советует отель: семьи с детьми
Оценка отеля:
8.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 8.0
Сервис: 8.0
Чистота: 8.0
Питание: 7.0
Инфраструктура: 8.0
Вчора прилетіли і одразу відгуки, можливо комусь вони допоможуть.
Відпочивали в готелі з 26.01 по 02.02. Тур куплений в Туї - все було чітко і майже без запізнень.

Приїхали в готель в 20.00, на рецепції все швидко оформили і ми встигли на вечерю, пропонували допомогти з речами, але ми відмовилися. Номер гарний з видом на сад, є все необхідне(не сподобалось що було два ліжка, а не одне двоспальне), все в робочому стані.
Їжа. Вибір достатній, голодні ніколи не були. Є три ресторани біля рецепції, на пляжі ще один - там можна обідати. Біля басейна в барі також можна перекусити. Є ще бар в аквапарку і біля рецепції.
Територія готелю - велика, зелена, доглянута.
Є басейн з підігрівом.
Немає безкоштовного інтернету. Можна купити в готелі Wi-Fi(7Є за 5 днів).
Аквапарк сподобався, з підігрівом, 6 гірок, але вони всі різні. Не сподобалися працівники що зверху на гірках - дружина сама не хотіла до них підніматися тому що постійно приставали.
Пляж чистий, лежаків багато, можна йти на сусідні пляжі. Море було тепле, плавали з масками, бачили багато різних риб. Є морські їжаки.
Екскурсії знайшли на сайті Travel 24, замовляли по Viber. До них ніяких претензій - все вчасно, чітко. Їздили в Каїр(40$)(довго, але це мрія дружини), Луксор - Дендера(40$)(Легше їхати, дуже цікаво. Був дуже класний гід Мухамед(+201008445598 Viber) цікаво розказує, жартує, можна в нього купити масла, чаї, сувеніри).
Відпочинком задоволені, чи приїхали б ще - ТАК!