Можна, можливо. Для 3-х зірок добре.

Написано: 9 травня 2024
Час поїздки: 19 — 30 квітня 2024
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 7.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 6.0
Відпочивав наприкінці квітня 2024 року. Приїхав на початок вечері, заселили одразу. Вимагали за хороший номер доплату 20$ (у деяких вимагали 25$), я відмовився доплачувати. Поселили у нормальному номері. Готель слабо завантажений туристами (це наприкінці квітня, далі може інакше, через що багато плюсів: немає практично черг у їдальні та на барі, завжди повно місць біля ресепшену, де є безкоштовний інтернет більш-менш нормальної якості, оскільки постояльців не так багато. Прибирати номер пропонують кожен день, але я вішав табличку, щоб не турбували. то просіть і вам дають ще.
Балконні двері зламані, але мені це не заважало, примудрявся її закривати на замок перед відходом, правда залишалася щілина небагато, вночі додатковий шум через неї (в районі 3-4 години Мулла розбудить), тому стали в нагоді беруші. Про випадки крадіжки в номерах туристи не говорили, начебто все нормально. Номер трохи втомлений, але нормальний для проживання, є плоский телевізор із двома російськими каналами (звук хороший, відео дрібніло, але в іншому номері говорили, що у них все нормально показує). Щодня дають пляшку води 600мл. на людину. Воду із крана пити не можна. Двері зачиняються ключем, не картою. Готель раніше називався Тритон. 6 поверхів – кілька корпусів. У басейні плавали лише раз єгиптяни, гірки працюють, якщо попросіть увімкнути, але ніхто там не купався, вони взагалі в ньому не фільтрували воду. У ванних кімнатах є вікна, мабуть, для вентиляції, але через нього може потрапити в номер.
Персонал російська не знає, деякі розуміють, але важко.

По їжі нормально: м'ясо, риба, огірки, помідори, тістечка. Фрукти, ягоди: апельсини, грейпфрути, мандарини дуже смачні, диня, фініки свіжі, не сухі, один раз кавун був, гуава (але сезон на неї пройшов, то залишки). Пиття: чай (виду три-чотири в пакетиках), кава, кава з молоком, нібито соки (типу юпі), кола, шпрайт, фанта, вода. Алкоголь: пиво, віскі, бренді, текіла, ром, джин, горілка, коктейль. Вина немає жодного, лише за додаткову плату. Є бар на пляжі, можна користуватися, незважаючи на те, що інший готель, свого пляжу немає біля готелю, але господар готелів один. У їдальні сильно набридають коти, але на столи не стрибають.
Анімація є о 20.00, близько години, менше. На пляжі також є. Будьте з ними обережнішими: розводять на розіграш, беруть у вас на пляжі 5$, дають квиток, подарунок ви отримаєте, який коштує 1$. Розіграшу насправді немає.
Називають номер квитка, Ви виходите не сцену і там за фактом вам дають подарунок, який захочеться ведучому. В останній день перед вильотом однієї туристки, ці аніматори хотіли її обдурити, як дізналися, що вона летить, просили розміняти 5 $ (навіть не беручи ці 5 $ в руки видно, що щось з ними зовсім не те)
Пляж за 5 хвилин ходьби. Лежаків на пляжі завжди вистачало, але за фактом там бувають збираються люди з трьох готелів. У сезон, можливо, буде тісно. Буває на пляжі вітряно, якщо щось із погодою не так. Одного разу було цілий день хмарно і впало кілька крапель дощу. Пляж з дрібних-дрібних камінців. Були люди, які багато років приїжджають спеціально до цих готелів.
Готель розташований майже на околиці міста, але не глуш. Ринок: вийшовши з готелю і повернувши праворуч дійдете до перехрестя, повернете ліворуч, дійдете кінця і праворуч.
Якщо ви не прискіпливі та враховувати, що готель 3 зірки, то нормально.
Спілкувався з людьми не з цих готелів, так в іншому готелі, крутішому, люди о 5-й ранку займали місця на лежаках на пляжі.
Можете поїхати в Луксор. Відразу попереджу, їхати в один бік автобусом більше 6-ти годин, хоча всі турагенства вам твердять, що 4 години. Обіцяють супер-пупер комфортабельний автобус, але за фактом чи не маршрутка попалася, це як вам пощастить, не залежить де Ви купували, всіх з різних місць об'єднують. Коштує Луксор на вулиці у більш-менш жадібних турагенцій 45 $ -50 $. Якщо берете з долиною цариць - то 45 $, якщо з царів - то 50 $, (по-різному стоять вхідні квитки, решта програми однакова. Карнак мені сподобався і Храм Хатшепсут, а в гробницях царів дивитись особливо нічого, «все вкрадено, до нас Таке враження, що багато малюнків на стінах, мабуть, відновлювали місцеві художники.

У найглибшій, що праворуч у дальньому кутку дивитися нічого, але чомусь саме туди гіди найчастіше радять сходити. Пропонують додатково за 10$ поїхати на банановий острів, де побачите, як ростуть банани, поїдьте фруктів. Якщо відмовитеся, то гід постарається Вас пізніше виловити і запропонувати тишком-нишком за 7$. Місцевий мені сказав, що немає сенсу туди їхати, теж знайома, тому можна просто 1 год. 20 хв. відпочивати в автобусі. У готельних гідів точно нічого не варто купувати, може бути дорожче більше, ніж двічі. Я брав батискаф на вулиці за 10 $, готельний гід це ж пропонував за 25 $. Луксор у нього коштував 70 $. Ті, хто тут раніше писали і радили звернутися до Санька, або зовсім цін не знають, окрім порівнюючи з готельним гідом або лобіюють цього Санька, той ще хитр.
Не поспішайте одразу купувати, пройдіться. З усіма торгуйтесь. У магазинах можуть ціну сказати у 5 разів дорожче на товар
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал