Немає гарячої води взагалі в готелі – хто пише ці гарні відгуки?

Написано: 14 Січня 2022
Час поїздки: 1 — 9 Січня 2022
Ваша оцінка готелю:
4.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 3.0
Сервіс: 3.0
Чистота: 3.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 6.0
Туроператор Бібліоглобус та цей готель відтепер у нас у чорному списку. Так споганити довгоочікувану відпустку!
- у готелі НЕМАЄ гарячої води. Після моря та басейну неможливо навіть ополоснутися! У номері лютий холод, тому кондиціонери налаштовані тільки на охолодження. Я в такому "готелі" жила раніше в житті, в далекі 90-ті в богом забутому містечку за Уралом у відрядженні. І то з ресепшном мені в номер принесли чайник окропу, склянку, цукор і ковшик, щоб можна було помити голову. Як загалом може працювати готель без гарячої води взимку.
- рушники ми просили разів 10 на ресепшн, їх принесли лише на другу добу. Тобто рушників взагалі не було, добре я захопила з дому в літак лляну серветку.
- фен є не у всіх номерах. Якщо вам не пощастило – все, не допитайтеся. Так само не у всіх номерах є чайник, склянки, сейф та вода. Від сплаченої вами категорії це не залежить. Схоже, що орієнтуються на вашу платоспроможність: можна вичавити з вас ще 5-10 дол за вже оплачені зручності, чи ні.

- замість ковдр у номері пледи. Тонкі. Вночі нереальний холод. Другий плед не дають – я просила, відмовили.
- Прибирання в номерах немає. Зміни рушників та білизни також. Все, що роблять – крутять лебедів у розрахунку на долар. Столи та тумбочки брудні, ванна та раковина у слідах життєдіяльності поколінь туристів.
Чортовий Бібліоглобус найняв там таких гідів, що жодної проблеми вирішити було неможливо. Брехали всі. Ресепшн, гіди, портьє, прибиральники, готельні таксисти. До кінця тижня хотілося просто сидіти біля моря. Але готель чомусь впускає на територію нереальну кількість фотографів тощо, які смикають кожні п'ять хвилин, пропонуючи свої послуги. Може, комусь це подобається. Але особисто я їхала відпочивати, а не вирішувати проблеми з водою, рушниками, феном, сейфом, фотографами, рознощиками платних напоїв, керуючими співробітниками ресепшн і т. п.
Я вибирала готель за відгуками. Хлопці, хто ставив п'ять зірок – вам не соромно? Чому ніхто не згадав про відсутність гарячої води? Я вважаю, що такі речі безчесно замовчувати.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал