Ні кому не раджу

Написано: 17 квітня 2023
Час поїздки: 2 — 9 квітня 2023
Ваша оцінка готелю:
5.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 5.0
Сервіс: 6.0
Чистота: 6.0
Харчування: 5.0
Інфраструктура: 4.0
Всім привіт. Зазвичай не залишаю відгуків про готелі, тому що досить позитивних відгуків про різні готелі, але цей готель мене та мою родину розчарував. Прилетіли, зустріли повезли до готелю. Перше, що кинулося у вічі недоглянутість головного входу, все заросле чагарником. Заселили швидко, одягли браслети, украй не зручні. Вони не дуже м'які і при обрізанні хвостика залишаються гострі краї, якщо немає ножиць, то обов'язково подряпаєтесь. Номер на першому поверсі, просторий, проблема була з активацією світла у номері. Світло вмикається шляхом замикання вхідних дверей та поворотом засувки. Не завжди спрацьовувало. Полагодили тим, що дали пластикову картку, мабуть так було раніше. Дуже багато комарів (раджу взяти з собою фумітокс) У з/в душова частина розділена перегородкою тільки в районі душової лійки, дверей і порога немає. Тому вода скрізь. На це є рушник для ніг, скажете ви, але все ж приємніше вставати на сухий рушник.
Окрема пісня про кондиціонер. Навіть на першій швидкості він гуде трохи тихіше за турбіну літака, тому вночі складно заснути за двома показниками: комарі і кондиціонер. На території багато зелені, є аквагірки, що не могло не порадувати дітей, лише з одним застереженням, ні коли не дотримуються розкладу включення гірок. Є два басейни, але вони чомусь о 17.00 закриваються. Кухня так би мовити на смак і колір. Але дружина і дитина чимось траванули, -1 день тому, що не виходили з номера. Проблема з лежаками біля басейнів, якщо до 8.00 не зайняли місце, то засмагатимете стоячи, або на рушник між лежаками. Так само з лежаками справи і на пляжі, але там хоч місце побільше, можна і на піску, як власне ми й робили. Сам пляж не великий, сказати що чистому важко. На поверхні води постійно якась плівка, може тому, що на пляжі є пірс, з припаркованими катерами.
У море далеко не запливеш, через катери, що постійно курсують. Може для когось це дрібниці, всі мої зауваження, а хтось подумає. Скільки людей стільки думок. Вибирати вам.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал