Не всі гіди гарні!

06 лютого 2020 Час поїздки: з 20 Січня 2020 до 26 Січня 2020
Репутація: +10
Додати до друзів
Написати листа

Відпочивали сім'єю з 20.01 до 26.01 в Єгипті. Готель Albatros Aqua Blu. Готель чудовий! Номер, харчування та обслуговування на рівні. Для сімей із дітьми те, що потрібно! Літали з Tui. Гід у готелі запропонував безкоштовну поїздку до міста, знаковими місцями. Супроводжував нас гід Ольга - світловолоса, щільної статури дама, більше схожа на бабу з ринку, ніж на людину, що представляє країну і місто, в якому живе. Вигляд обтяжливий.


Тепер про саму поїздку: мечеть – красиво, по 1$ за жіночу сукню (як потім з'ясувалося, необов'язкова умова, якщо одягнутися правильно); магазин масел і т. п. дурниці – впарювали багато і наполегливо (син прибіг з квадратними очима "Мамо, нам це потрібно, інакше фсе)))"). Далі покатухи містом. І вишенька на торті – привезли до магазину 10.500 товарів! Все що завгодно! АЛЕ - яскравий приклад заробітку на своїх же - кава 200 г 65 єгип. фунтів, Сензомол – 12 (! ) егип. фунтов! І чек поклали у коробочку з назвою нашого готелю! Відсоток потім отримав гід! Ура гіду! Це вперше за всі поїздки, коли гід веде не туди і де дешевше, а туди, де мегадорого! Там де він має свій відсоток, так чітко помітний! Ось і вся екскурсія.

Далі екскурсія до Ель Гуни. Ціна 140 $ - 2 дорослих, діти 11 років і 1.6 року. За словами гіда,  яхта преміум-класу, катання на банані та таблетці, обід та 2 перекуси, плавання на човнах по каналах Ель Гуни, огляд рифу з батискафу, пірнання у відкритому морі. За фактом, яхта дуже втомлений бізнес-клас (знаю, що пишу). Обід гарний – гарніру 3 види, креветки по 3 шт. видавали рибу, тушковані кальмари, овочі. Перекус - чіпси, бісквітний рулет, порізаний на тонкі шматочки, печиво звичайнісіньке. Другий – диня, апельсин. Чай, кава, кола, 7up вільно.

Нічого примітного у самій Ель Гуні ми не побачили – ну вдома великі, вілли, за словами гіда, знаменитостей. Де там єгипетська Венеція, я так і не зрозуміла. Гід (як звуть, каюся, не запам'ятала) такого ж затасканого вигляду, як і на першій екскурсії. Млинець, ну як так! Ви обличчя туроператора, обличчя міста, де живете! А вид торгашки із ринку! Я не розумію! ! ! Далі батискаф – дуже красиво! Пірнання з маскою - чудово! Море просто неймовірного кольору! І дельфіни! Прям поряд пливли, стрибали! От якби не останні перераховані моменти,  гроші були б викинуті просто так!

Підсумок: відпочинком задоволені! TUI + гіду в готелі Саїду + і дякую гідам по екскурсіям величезний - - - - -. Так не можна виглядати! Зверніть увагу керівництво туроператора у Хургаді. По самих екскурсіях:

- безкоштовна – нічого не купуйте, у Старому місті та більших маркетах набагато дешевше;

- в Ель Гуні робити нічого.

Вибирайте екскурсії просто з плаванням, батискафом, будинком дельфінів та пірнанням! З головою вистачить! О, і так, диски не беріть з фото та відео! 20 $ у ж. . . у. Диск 1 - фото паршивої якості, диск 2 - відео аналогічне, і бонус диск 3 - музика місцева, і диск 4 - відео оглядове по узбережжю, що особисто до Вас не мають жодного відношення! Усім приємного відпочинку!

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (4) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар