Старе місто Ель Дахар

20 листопада 2021 Час поїздки: з 13 листопада 2021 до 20 листопада 2021
Репутація: +378
Додати до друзів
Написати листа

Нормальні туристи відпочивають у готелі з коктейлем на шезлонгу, і максимум їздять на екскурсії. Але Ленина жопка не хотіла сидіти тихо мирно та рвалася на пошуки пригод. І ось ми вже беремо вздовж дороги таксі, і їдемо не в місця, де безпечно і повно туристів. . . А в старе місто Ель Дахар. Це район у Хургаді, де можна, так би мовити, скуштувати справжній Єгипет. Адже це найколоритніша частина міста, де, схоже, найбільше живе місцевих та найменше розташовано готелів. Хм. . . Так, тут справді можна побачити нетуристичну Африку.


Фруктовий ринок дуже вразив, прямий дуже соковитий, смачний і різноманітний. . . але все інше. . . Дуже бідний район, у якому важко зустріти туристів, відповідно на тебе всі звертають увагу, і ти почуваєшся якоюсь мишею в банку. Єгиптяни чіпляються, мало не за руки хапають, намагаючись продати свій товар, який на вигляд уже не один рік лежить у них на вітринах. Ціни тримають не дешевше, а іноді й дорожче, ніж на самій торговій вулиці туристів Шератон. Таксист нас передав якомусь супроводжуючому хлопцеві, який сказав, що самим ходити там не безпечно, і він нас всюди супроводжував, і відповідно водив по конкретних точках, сувенірних крамницях та магазинах, що дратувало мене ще більше.

Загалом зрозумівши що купувати там щось крім фруктів взагалі безглуздо, через годину я наполегливо захотіла виїхати звідти. Відчуття залишилися від цього місця дуже подвійні. Напевно, не рекомендую до відвідування туристам. Якось я не відчувала себе там у безпеці. Але і тут розпочався справжній квест під назвою розрахуйся з таксистом, у якого немає здачі. А всі обмінні пункти та банки у п'ятницю закриті. Але це вже зовсім інша історія.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Цены, клубника 2,5$,манго 2,5$
Схожі розповіді
Коментарі (12) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар