Один із чудових днів на відпочинку

21 листопада 2021 Час поїздки: з 13 листопада 2021 до 20 листопада 2021
Репутація: +378
Додати до друзів
Написати листа

Сьогодні був чудовий день. Якщо вчора лягала спати втомленою і хотілося відпочинку. . . то вранці я прокинулася з шаленим бажанням їхати за новими враженнями. І помчала. . . батискаф, з пірнанням у море на глибині, і плаванням масках. . . Потім нова набережна Марина. . . Старий fish market, де величезний асортимент риби кальмарів, креветок і т. д. Ти купуєш, і вони при тобі готують на грилі Кілограм великої креветки стартує від 9 доларів, ми взяли за 13 $. Вони відразу приготували все це при нас. Далі мене ноги понесли до них на ринок, де стояли крамнички з фруктами. . . Мммм. . . Сергій мене витягав звідти за руку. Полуниця, велика і солодка 2$, манго 2.5$, а мій улюблений інжир теж лише 2$ (у нас у Запоріжжі влітку він коштував 250 грн мінімум). Після цього ми взяли таксі, я скуштувала за 4 $ довезти нас до готелю (це близько 20 км), і нарешті ми пішли до моря. Їсти, зустрічати захід сонця і просто насолоджуватися теплом цієї неповторної країни.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Фото из Батискафа под водой. Кстати у них тоже был фотограф, который подплывал со стороны моря, и Фотал нас возле окна. У него был корм, и рыбок подплывало очень много. Но короткое видео + фото, цена 70$.Я отказалась, но были люди которые брали это все удовольствие.
Новая набер Марина
Рыба на рыбном рынке
Уже приготовили на гриле. Порция внушительная на кг, хватило наесться нам двом. Ребёнок не захотел почему-то.
Клубника, сочная, сладкая. Кушали с удовольствием. Цена 2$.Но с собой взять не получилось, потекла в дороге. Замазала все на свете (
Схожі розповіді
Коментарі (4) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар