Фортуна Хургада Аквапарк 5*– Відгуки

2
Оцінка 9.010
на основі
2 відгуків
7.0 Номер
7.0 Сервіс
8.0 Чистота
9.0 Харчування
10.0 Інфраструктура
«Фортуна Хургада Аквапарк 5*» означає, що ви будете заселені в один із 5*-них готелів з аквапарком у Хургаді, який буде менш завантажений у момент вашого приїзду. Назву готелю ви дізнаєтеся після прибуття.Детальніше →
аватар Bucka_Irina_JUriivna
 •  їздив(а) 4 роки тому
Оцінка 9.0
Довго вибирали готелі і вирішили поїхати відпочивати в Fortuna Aqua Park, він нам сподобався, тому що у нього хороша ціна і, як потім виявилося, хороша якість для відпочинку. Звичайно, орієнтувалися ми за ціною. … Ще ▾ Довго вибирали готелі і вирішили поїхати відпочивати в Fortuna Aqua Park, він нам сподобався, тому що у нього хороша ціна і, як потім виявилося, хороша якість для відпочинку. Звичайно, орієнтувалися ми за ціною. Територія у них хороша, не пускають чужих людей. Піщаний пляж, достатньо басейнів і дитячих та дорослих, територія дуже доглянута. Поруч супермаркет (буквально метрів 200), у якому сувеніри дешевші. Є аптека, де ціни цілком адекватні. Ми заселилися у добрий номер і без проблем. Сейф, правда, не працював, але ми ним і не користувалися. Харчування було гарне, потрапили якраз на Різдво, то все було шикарно. Обслуговуючий персонал оперативно та без проблем реагував на всі наші прохання. Все було настільки чудово, що якщо цього року збиратимуся у відпустку, то обов'язково тільки сюди. І невелика порада від мене: якщо їхати до Єгипту, краще брати із собою наш шоколад, єгиптяни за шоколад готові робити що завгодно.
аватар iriwka431
 •  їздив(а) 4 роки тому
Оцінка 9.0
Наважились летіти з дитиною 3р. по Фортуні 16 жовтня 2018р. і не пожаліли!!! Попали в готель Royal Lagoons Aqua Park Resort 5*. Відпочили суперово, дитина була у захваті від дитячого аквапарку, анімації!! Харчування чудове, особливо гриль, завжди було з чого вибрати, багато м"яса. … Ще ▾ Наважились летіти з дитиною 3р. по Фортуні 16 жовтня 2018р. і не пожаліли!!! Попали в готель Royal Lagoons Aqua Park Resort 5*. Відпочили суперово, дитина була у захваті від дитячого аквапарку, анімації!! Харчування чудове, особливо гриль, завжди було з чого вибрати, багато м"яса. З морепродуктів була риба і кальмари у різному вигляді. Також було дієтичне харчування. З алкоголю було все: пиво, вино, ром, джин, самбука, текіла і т.д. Коктелі робили на будь-який смак, як алкогольні так і безалкогольні. При від"їзді дитина плакала, що не хоче ще додому)))


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

«Фортуна Хургада Аквапарк 5*» означає, що ви будете заселені в один із 5*-них готелів з аквапарком у Хургаді, який буде менш завантажений у момент вашого приїзду. Назву готелю ви дізнаєтеся після прибуття.

Розваги та спорт
  • аквапарк або гірки
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле есть аквапарк или горки.