Враховуючи ціну путівки- нормальний готель.

Написано: 10 января 2017
Время поездки: 29 декабря 2016 — 5 января 2017
Кому автор советует отель: молодёжь; семьи с детьми
Оценка отеля:
5.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 7.0
Сервис: 7.0
Чистота: 7.0
Питание: 3.0
Инфраструктура: 7.0
Відпочивала в готелі цього року і святкувала там Новий рік.
Ціна путівки була дуже вигідною (205 дол з людини за 7 ночей, з харчуванням. трансфером і перельотом). Окремо доплачували за візу вже в Хургаді і здерли з нас по 27. а не по 25 доларів ( хоча в самій візі написано. що коштує вона 25 доларів. На моє питання чого ми маємо платити більше представники Анекс-туру просто морозилися. Та це був тільки початок..як виявилося на гроші там розводядь...
Ми замовляли тур в готель Hawaii Riviera Resort & Aqua Park 5*. але його закрили. і нас поселили і сусідній Hawaii Le Jardin Aqua Park 5*. (ніякого аквапарку там не було, тільки одна гірка для дітей)
В готель ми їхали хвилин 20 від аеропорту, там нас зустріли коктейлями і музикою і відвели поїсти.
Про їжу нічого доброго сказати не можу. Вибір ніби і великий, але все не смачне. З м/яса була курка.
Наступнога ранку нас зібрали в конференц залі і почали втюхувати екскурсії.роздали брошури і почали розказувати, які в них тут суперзнижки, якщо купляєш одну екскурсію то шопінг-тур в 3 магазини отримуєш БЕЗКОШТОВНО (хоча ціна кожної вказана 60 доларів), і вай фай теж буде від Анекс-туру, бо в готелі дуже поганий ( насправці коли в холі мало людей, то і готельгий вай фай нормально тягнув).
Ми взяли супер екскурсію Вітамін С і сафарі, заплатили по 110 доларів, хоча мали б десь по 135. але ж знижки.
Гід сказав нам, що біля басейнів нам звичайні люди будуть пропонувати ті ж самі екскурсії дешевше, але це небезпечно, бо в разі чогось ніхто за нас не відповідає. а якщо береш від Анекс-туру. то вони оформлюю на тебе спеціальну страхівку. І для більшої переконливості розповів історію. про хлопця. який вирішив зекономити. зірвався зі скелі. помер і батьки заплатили 3000 доларів, щоб доправити його тіло в Україну. (думаю, що це просто байка для туристів).
Цього ж дня нам організували шопінг-тур...Спочатку був магазин хутра та шкіри, потім ефірні олії. масла. косметика і потім текстиль. сувеніри. солодощі. Це був другий неприємний момент здирництва (перший візи).
Сраний магнітик 1 долар, 3 - на 5 доларів, причому на касі тебе питають з якого ти готелю і як звати твого гіда..Шо за дурня? Гід очевидно отримує відсоток.
Ті ж самі сувеніри, солодощі. косметику можна купити або в готелі або біля нього і значно дешевше ..ті ж самі магнітики 3 на долар.... Тому моя Вам порада. перш ніж шось купляти походіть. прицініться і головне, торгуйтеся, чим більше ти купляєш тим більшу знижку можна вибити. Продавці всі привітні та милі.
Далі було святкування Нового року! Здирництво..номер три..
Ще в Україні туроператор попередив, що за новорічну вечерю нам треба доплатити по 45 доларів. В ціну входила вечверя та святкова програма. Їжі було достатньо, але всюди були черги. Виглядало все досить апетитно, але на смак не все можна було їсти. Найдивніше, що навіть шампанське в ціну вечері НЕ входило, його можна було купити за 20 доларів....Так за що ж ми платили..за столиком нас було 6, всі українці ..тобто з тих 270 доларів, які ми заплатили не можна було виділити хочаб 5 на шампанське?
Бар в готелі безкоштовний, і всі напої, включаючи алкогольні теж, але чогось саме в Новорічну ніч в 12 годину його закрили. Звісно алкоголь можна було купити.-- Що ж це за all inclusive такий?
З їжею все теж було не найкраще..її не доносили..тобто те шо ти спочатку поклав собі на тарілку і було твоєю Новорічною вечерею....
Після Нового Року були екскурсії..чи не єдиний приємний момент..хоча і це ОБДИРАЛОВКА номер 4.
За вітамін С ми заплатили по 75 доларів..в цю ціну входила прогулянка на яхті. дайвінг, рибалка. обід. массаж. катання на батискафі та банані. таблетці. Найцікавіша частина - це дайвінг. рибок багато, море прозоре.клас.
Але таку ж екскурсію нам пізніше пропонували і за 35!!!
Сафарі було класне. Спочатку нас завезли в пустелю. показали бедуїнів і звісно пропонували купити їхні супертравички, катали на верблюдах, потім на квадроциклад і багі..в ціну також входила вечеря і шоу-програма, Це все коштувало нам по 35 доларів, а в інших "небезпечних" гідів по 18.
І того семиденний відпочинок в Хургаді обійшовся мені у 400 доларів. 205 ціна путівки, 27 віза, 45 святкова вечеря, 110 екскурсії і решта - сувеніри.
В цілому готель не поганий. Прибирають в номерах кожного дня, ремонт щоправда зроблений "халтурно".
Працівники милі, посміхаються, запитують як проходить Ваш відпочинок.
Територія велика, є декілька басейнів, де вода підігрівається, вихід до моря.
Але хотілося б , щоб з тебе не здирали на кожному кроці гроші, бо відчуття, що тебе кинули трохи псує позитивні емоції.