Запитання про Хургаду

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
6284 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Шопінг»
Хто їздив у магазин шкіри та хутра Понто у Хургаді? У нас маму там жорстко розлучили. І крім ненатур. дублянки, за яку заплатила, ще й привезла додому кредит у 50 т.р. Давайте об'єднуватись і до суду
Хто їздив у магазин шкіри та хутра Понто у Хургаді? У нас маму там жорстко розлучили. І крім ненатур. дублянки, за яку заплатила, ще й привезла додому кредит у 50 т.р. Давайте об'єднуватись і до суду
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
12 підписників  • запитав 2021-12-297 місяців тому
Відповіді  •  24
аватар sveta.n
Навіщо ви туди їздили? Цей магазин розрахований, щоб розводити людей. Вони добрі психологи. Я їздила, бо колега захотіла, але я їй одразу сказала обережно. Я не ведуся, зі мною розмова коротка. В результаті ми дякували за консультацію ... але вони ж намагалися).
аватар igonina_1989
Мама відпочивала без нас. Одна з супутницею такого ж віку((((((
аватар Andrey111
Який суд. Ви це серйозно?
аватар igonina_1989
Кредит від банку ОТП. Гроші пішли російському в казані. Не знаю, а що робити? Змириться та платити? До поліції сходити, заяву хоч написати. За дублянку вона виходить гроші заплатила і чек є, а потім у тому ж магазині ще й кредит підписала, у кредиті числиться куртка, але сама не знає, як це все сталося.
аватар iren77
Вона ж кредит підписала, тепер треба виплачувати.
аватар igonina_1989
А те, що це все обманним шляхом зроблено. І речей щось немає, на які вона нібито кредит взяла. У неї в договорі, що кредит на куртку, куртку, куртку. Без марки моделі. Загалом якщо хтось був у подібних ситуаціях прошу відписатися. Моя електронка [email protected]
аватар cgistalker
Мені здається, що єдине правильне рішення - зателефонувати до банку і уточнити чи є можливість анулювати кредит.
аватар igonina_1989
Спасибі вам. Дзвонила до банку. Вони запропонували зв'язатися з магазином та попросити магазин здійснити повернення. Ага, до Єгипту. А за документами цього кредиту вона купувала якусь куртку у іп, який зареєстрований у місті Казань. Висновок один. Не відправляти своїх стареньких батьків відпочивати закордон одних. Хоча таке може статися з кожним. Поїли, одурманили.
аватар cgistalker
Телефонуйте до Єгипту, це не так дорого, раптом прокотить.
Щодо висновку. Я колись відпалюю в Єгипет даю пам'ятку, в якій перераховано, що в Єгипті робити не можна, щоб не потрапити на гроші. Це запобігає таким речам.
аватар igonina_1989
Їй усе було сказано. Інструктаж проведено і неодноразово. Як так сталося, вона взагалі не знає. Ходили пляжем зазивали, вони три дні відмовлялися, в останній день погодилися. Приїхала додому і каже дивіться яку я дублянку купила. Починаємо дивитися чек, дивитися папери, а там просто пипець, і чек і кредит та страховка
аватар Vika284
igonina_1989 російського законодавства не знаю, а ось за українським законодавством
Якщо у договорі кредиту прописано що ви офіційно купили товар у ФОП (у вас ІП), ТОВ та інші форми підприємств, то ви можете протягом 14 днів повернути товар цьому ФОП (у вас ІП) за адресою його реєстрації у вашій країні
Перше вам треба отримати юридичну консультацію, адже ви за документами купували товар у російського ІП та російському ІП банк перерахував гроші. Значить ви маєте право повернути товар цьому ІП
Уточнюйте у мами чи давали їй напої в магазині і чи пила вона їх, чи є свідок що вона пила напої - тут можна додатково посилатися, що в напоях могла бути речовина, яка вплинула на прийняття рішення про покупку.
Далі уточнити чи може російський ІП здійснювати свою діяльність біля Єгипту, чи є в нього дозвіл на зовнішньоекономічну діяльність, чи це законно. Адже ваша мати за документами точно знаходилася в момент попки в Єгипті, а не в Росії.
аватар Vika284
sorry правильно "покупки в Єгипті, а не в Росії."
аватар Vika284
Додатково офіційну скаргу в банк про те, що ваша мама взяла кредит не перебуваючи на території Росії, а продавець товару за документами перебував на території Росії в період покупки. Адже за документами продавець ІП продав товар, який знаходився в Росії в Казані, а не Єгипті.
аватар igonina_1989
Спасибі вам
аватар cgistalker
igonina_1989 обов'язково відпишіться тут, чим закінчиться історія.
Ще зі свого боку хочу додати, що не можу зрозуміти, як закордоном взагалі можна кредит оформити? Наприклад українське закордонне наскільки я знаю не несе юридичної сили закордоном. А тут невже змогли оформити кредит із закордону? Чи був із собою ще внутрішній паспорт?
аватар Andrey111
Це мене теж дуже здивувало.
аватар igonina_1989
Із собою був внутрішній паспорт. Було фото, потім ще готель за оригіналом їздила. Загалом опоили її чимось, та так що все зрозуміла тільки вдома. Все відбувалося в другій половині дня, а наступного ранку вже літак додому
аватар cgistalker
Тоді в замітку Єгиптом для своїх мандрівників додам ще, щоб з собою в поїздку не брали внутрішній паспорт. Спасибі!
аватар igonina_1989
Так, нехай ваші туристи навчаються на чужих помилках. Не знаю, чим усе закінчиться звичайно. кредит і він реальний. Написали заяву до поліції.
аватар cgistalker
Пишіть заяву повернення товару відразу. Не чекайте доки два тижні пройдуть.
аватар ollennka
Якщо куртка куплена у російського ІП, то керуйтеся російським законом про захист прав споживачів. "Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний товар у продавця, у якого цей товар був придбаний, якщо зазначений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром або комплектацією. Споживач має право на обмін непродовольчого товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, крім дня його покупки."
Надсилайте письмову претензію продавцю. Не відреагує у встановлені законом терміни – звертайтеся до Росспоживнагляду або суду. Але це щодо повернення грошей за товар. А з кредитом уже навряд чи щось можна вдіяти, доведеться виплачувати. Ну або з юристом проконсультуватися, можливо, якісь шляхи є заперечити.
аватар igonina_1989
У нас питання вирішилося. Товар змогли повернути, кредит закрився. Все добре що добре закінчується.
аватар ollennka
вітаю!
аватар cgistalker
Клас!!!
аватар
Відповім на інші запитання про Хургаді
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще