Хороший готель у центрі Хургади

Написано: 26 листопада 2021
Час поїздки: 31 жовтня — 12 листопада 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 7.0
Чистота: 8.0
Харчування: 6.0
Інфраструктура: 7.0
Готель має як плюси, так і мінуси. Розуміли, що їдемо до бюджетного готелю, не очікували від готелю дуже багато чого. Особливо після попередніх Альбатросів. Але все виявилося дуже навіть непогано.

Заселення. У готелі було близько семи. Заселили приблизно о 11-й у корпус Regal, четвертий поверх з видом на море, у бік готелю Le Pacha. Заселили з першого разу без доплат, не знаю, що вплинуло: цукерки на ресепш, супровідний лист з TopHotels, прохання на сайті готелю + посмішка. Номер добрий, все працювало, був чайник, кава, чай, сейф. Забирали номер нормально, фігурки крутили, 1 долар залишали. Через день картка від дверей не працювала, але нас було троє та три картки, по черзі міняли.

Територія та розташування. Це великий плюс готелю. Територія Оцінка: 4 Територія не маленька і красива. Все зелене, гарне, квіти довкола. Постійно щось садять, стрижуть і т. д. Поки були 13 днів, квіти в багатьох встигли викопати (нормальні, красиві) і посадити нові.

Готель у центрі міста, що на вулиці Шератон. Навколо магазини, пішохідна вулиця Шеррі, рибний ринок неподалік, набережна Марина. На території є басейн із холодною водою, невеликий аквапарк. Вай-фай слабкий.

Море: Лагуна, праворуч і ліворуч є острівці коралів (не Шарм, звичайно, але все-таки для міського готелю Хургади нормально). Захід у море є нормальним і кам'янистим. На пляжі працює бар. Першу половину відпочинку були проблеми із вільними лежаками. Туристи або з вечора або з ночі займали рушниками (вони, до речі, не видаються на пляжі, а вже є в номері при заселенні, не зручно потім міняти в прибиральника), а самі могли прийти до обіду або навіть пізніше. Але, мабуть у зв'язку з великою кількістю скарг із цього приводу, готель розвісив оголошення, що рушники із зайнятих до 8-ї години лежаків будуть забиратися (так і було). Після цього можна було вже вранці знайти вільний лежак.
Тут плюс готелю.

Але, адміністрація готелю, прошу звернутися на деякі недоліки, описані мною у відгуку, і вжити заходів щодо їх усунення. Реджина може стати і бути кращою.

Анімація. Коли приїхали, перші 5 днів була команда анімації (Отто, Катя, Оксана, Нуна і т. д. ), про яку дуже позитивні попередні відгуки. Не знаю, чи вони розслабилися, чи у туристів нема з чим порівнювати. Аквааеробіки не було, була йога з ранку, клаб денс 1 пісня з ранку і все, волейбол, раз була піна паті на пляжі може хвилин 30. Після обіду нічого не було, взагалі нічого, аніматори просто були, але в чому полягала їхня робота, невідомо. (1 разів була зумба правда). Не спостерігала особливо активного спілкування із туристами. Увечері шоу, яке тривало недовго, а далі все, нічого робити в готелі. Намагалася дізнатися по дискотеках у місті, але щось не дуже вони туди рвалися.

Через 5 днів повністю змінилася команда анімації в готелі. І тут все стало ВАУ!

І аквааеробіка, зумба, стрейчінг, йога, сальса, бачата, танці, паті з фарбами, піна паті на пляжі не 30 хвилин, як раніше, а більш ніж 1.5 години, якісь змагання, волейбол. І діти розмальовані ходили, увечері у міні-диско їх було дуже багато, дуже багато уваги приділяли туристам. Взагалі картинка змінилася кардинально. Готель вам має бути вдячний. Це той випадок, коли анімація прикрашає усі недоліки бюджетного готелю. Сподіваюся, що цей відгук читає начальник вашої компанії "Happiness Life Of Animation" (судячи з футболок хлопців), та оцінить вашу роботу, відгук не замовний, повірте, мені є з чим порівняти). Вечірні шоу стали набагато цікавішими та довшими. Їздили із хлопцями на дискотеки. Спасибі вам, хлопці: Муді, Марина, Смайл, Жанін, Кока, Боді, Давид та шеф Адам, ви супер. (Вибачте, якщо про когось забула). З вами було дуже цікаво та весело, відпочинок запам'ятається надовго.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал