Нам все дуже сподобалося, готелем залишилася дуже задоволена

Написано: 22 лютого 2022
Час поїздки: 15 — 21 грудня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 8.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
Відпочивали з чоловіком у грудні, приїхали до готелю о 8-й ранку, залишили валізи та вирушили на сніданок. У 14 нас заселили у відмінний номер за 50 метрів від пляжу, ми нічого нікому не доплачували. Сам номер звичайний, як і у всіх чотирьох, трохи душова кабіна була обдерта, але митися це все не заважало. Я взагалі людина не вибаглива, мені головне море та природа. У номерах прибирали щодня дуже поверхово, рушники міняли на чисті теж щодня. Якщо будете їхати в цей готель, обов'язково беріть 2 або 3 фумігатори від комарів - вони там просто нас заїдали (при тому що це була зима, а що буде влітку боюся уявити)!! !
Територія Оцінка: 5 Територія готелю дуже красива, зелена і доглянута. Басейни взимку були без підігріву, тому ми не купалися. Їжа нормальна, одноманітна, але завжди було що поїсти: то м'ясо, то риба, взагалі голодними точно не залишитеся. Великий плюс цього готелю – це пляж! Є пісок і чиста вода для діток, з боків пляжу захід зі сходів відразу в корали, таке відчуття, що плаваєш просто в акваріумі з рибками! Загалом нам дуже сподобалося і ми б із задоволенням приїхали ще сюди не раз!
А взагалі ЄГИПЕТ - ТИ ПРЕКРАСНИЙ! ! !
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал