Відгуки та розповіді про готелі Каїра

Розповіді туристів про Каїр додати розповідь
Готель сподобався, чудове розташування
У готелі жили дві ночі, до пуття його не розглянули навіть, т. к. тільки ночували, решту часу проводили в місті. Прямували в Хургаду, але раз вже потрапили в Каїр, то хотілося подивитися основні пам'ятки.
 •  4 роки тому
Одну ніч перебитися можна
Після повернення з екскурсії з Білої пустелі виникла потреба переночувати десь одну ніч. Чесно кажучи, розраховувала знову зупинитися у Штайгенбергері, де залишила свою валізу, але – на жаль!
 •  4 роки тому
Дуже гідний готель
Готель знаходиться буквально за п'ятдесят метрів від площі Тахрір і Каїрського музею, так що розташування ідеальне для туристів. Невеликий оазис у смердючому та засміченому місті)).
 •  4 роки тому
розташування підкуповує
У цьому готелі ми провели два дні. Плюсів і мінусів тут достатньо, але негативу значно менше. Номер вибрали з третього разу, просто хотіли, щоб добре видно піраміди з балкона.
 •  5 років тому
нормальний готель
Знайомі порадили цей готель, як один із найкращих за ціною та якістю. Номер нам дали дуже просторий, з видом на річку. Звичайно все вже давно не нове, але відчувається колишній шарм.
 •  5 років тому
готель гарний
У готель потрапили пізно ввечері, тому заселили дуже швидко. Номер розглянули вже вранці, досить великий, меблі пристойні, кондиціонер працював добре, ванна кімната чиста, жодного грибка чи іржі не було, збирання не просили, так що сказати нічого не можу.
 •  5 років тому
піраміди поруч
У готель потрапили ближче до обіду, номер чекали хвилин 30 не більше. Всередині все дуже посередньо, пилу багато, її позбавитися в цьому районі вкрай складно. Меблі давно вже не нові, але ліжка зручні, ванної у нас не було, була тільки душова кабіна, але загалом для нас це проблеми не склало.
 •  5 років тому
розкладання непогане
У цьому готелі ми провели три дні як туристи. Розташування дуже гарне в парі кварталів знаходиться знаменитий музей старовин, мазазини, кафешки і взагалі все, що потрібно.
 •  5 років тому
чекали кращого
Готель ми самі не вибирали, він був нам оплачений фірмою, якби сам шукав де зупинитися, то швидше за все вибрав би за ці гроші щось інше. Номер нам дали просторий, але загалом простенький, оновлення вже не завадило б зробити, меблі і сантехніка не найновіші, але все в робочому стані, а найголовніше ...
 •  5 років тому
рівень високий
Від аеропорту до готелю їхати хвилин 20, не більше. Розташування дуже вдале, до центру хвилин десять, тому дуже великого шуму з вулиці не долинало. Номер нам дали дуже просторий, з прекрасним видом на річку, особливо красиво в нічний час.
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Каїр