Відгуки та розповіді про готелі Луксора

Розповіді туристів про Луксор додати розповідь
Подорож із Хургади до Луксора чи Каїру
Я був і в Каїрі, і в Луксорі. Від стародавнього Єгипту мало що залишилося. Очікування, що все буде як у фільмі Мумія, золоті двері, саркофаги, величезні статуї та підземелля.
 •  3 місяці тому
Сподобалося все, окрім вузьких співробітників ресепшен
Дуже непоганий готель за один кілометр від набережної Луксора (Корниша) та пристані поромчиків, що курсують між берегами Нілу. Гарні сніданки, що включають натуральну смачну каву і свіжі фруктові соки.
 •  5 років тому
Луксор – марш переможців!
Три роки тому ми були в Луксорі, і в храмі Хатшепсут мимохіть згадали постановку "Аїди". От не знаю, як вам, а мені при фразі "постановка "Аїди" у храмі Хатшепсут" жабу задавити не виходить.
 •  5 років тому
Насичений січень у Titanic Beach Resort 5
ПІДГОТОВКА Як не прикро відзначати, але для зимової відпустки з двома дітьми (11 і 3 роки) при всьому різноманітті напрямів Єгипет залишається пріоритетним. Ні, не тому, що відпочинок в Єгипті щось не влаштовує, але погано, що не з'являється нічого схожого в інших країнах.
 •  5 років тому
Єгипет. Екскурсія в Люксор з Макаді (туроператор Pegas)
Поїздка проходила із оператором Pegas. Маршрут починався від готелів району Makadi (фактично можна вважати від Хургади). Визначні місця: Люксорський храм. Досить цікаве місце.
 •  7 років тому
Хороший готель
Номери невеликі, з балконом та гарним видом на Ніл у кожному номері. Гості здебільшого зупиняються на 1-2 дні, під час круїзів по Нілу. Є басейн. Російськомовних у готелі не зустріла.
 •  11 років тому
Про наші славні пригоди на екскурсіях від вуличного агентства
Кілька разів у Туреччині я купувала екскурсії виключно у вуличних агенств, і все було на найвищому рівні. Попереднього разу в Єгипті ми купували екскурсії у гіда, і це було досить дорого, але ми були змушені, тому що готель стояв на околиці і вуличних агенцій просто не було.
 •  14 років тому
Луксор
 •  14 років тому
Показати ще »


Ще про Луксор