Відгуки та розповіді про готелі Макаді Бей

Розповіді туристів про Макаді Бей додати розповідь
Готель ціна-якість.
Відпочивали на початку листопада 2022 року ( 9.11-16.11. 22) у готелі Tia Heights Macadi Bay 5*. Праворуч від Tia пара готелів Jaz, ліворуч - готель Xanadu, потім Sunrise Cristal Bаy.
 •  4 місяці тому
Готель трохи понизив рівень, але відпочинок був чудовим
Вітаю, дорогі друзі, однодумці та мандрівники! Хочу поділитися враженнями про свій 29-й відпочинок в Єгипті, 4-й у Макаді Бей. Відпочивала в готелі «Sunwing Family 5*» 7 ночей, система «все включено».
 •  5 місяців тому
Обходьте стороною
Взяли путівку на 9 днів, причому у кількох турфірмах пропонували цей готель, розписавши його як чудовий готель на 5. Отже, при заселенні були шоковані оформленням лобі: ніяких меблів, мінімум всі старі, брудні, все мізерне, сіре.
 •  8 місяців тому
Готель середній, але МОРЕ все прощає!
Назву готелю потрібно поміняти на «назад у минуле» Все старе та робоче. Територія Оцінка: 4 Територія дуже велика, басейн теж величезний, перше з мінусів для нашого брата, це обмежений алкоголь, а точніше: закінчується пиво ще до обіду, правда ввечері довозять.
 •  8 місяців тому
Готель огидний
Це жах мого життя! Я не люблю писати відгуки, ще гірше їх читати, час немає, але тепер це перше, що буде при виборі готелю. Отже, приїхали ми з аеропорту за 2 години до заселення, дай 10 $ заселимо відразу, немає чекай.
 •  1 рік тому
Я обов'язково повернуся до цього готелю, мені все в ньому любо
Якщо писати розгорнуто про моє враження про цей готель, то думаю мало хто знайде часу читати оду аркушів на 7. Тезово теж напевно не зовсім інформативно буде. Тому буду коротким, але про найважливіше на мій погляд.
 •  1 рік тому
Хороший готель
Є із чим порівняти. У готелі молодці намагаються. Ремонтують корпуси. Ми жили у номері з видом на море після ремонту. Шик, блиск, краса. Окрема подяка персоналу, які як бджілки працюють.
 •  1 рік тому
Чудовий готель!
Відпочинок нам сподобався, не дивлячись на те що в Єгипті звичайно вітру і прохолодно (треба брати побільше теплих речей на вечір, можна обігрівач в номер взяти, вдень коли сонечко припікає, їздили на дайвінг навіть згоріли), але січень там прохолодний з лютого тепліше.
 •  1 рік тому
Затишний готель для сімейного відпочинку
Відпочивали з дитиною, все сподобалося. Хороше харчування, зручне розташування номерів, відношення адміністрації. Ненав'язливі та класні аніматори. Дитині дуже сподобалися.
 •  1 рік тому
Стелла ді маре бич резорт
Готель дуже середнього рівня. Територія Оцінка: 4 Територія велика. Молодці - аніматори, прибиральник нашого корпусу (номер 7174). Їжа на кшталт голодним не будеш, якщо порівнювати з іншими готелями (мережі санрайс, барон) пляж підходить тільки для дорослих.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Макаді Бей