Відгуки та розповіді про готелі Макаді Бей

Розповіді туристів про Макаді Бей додати розповідь
Дуже крутий готель
Дуже гарний готель. Смачна та різноманітна їжа, привітний персонал, якісна робота ресепшена (Саїд розумничка, паличка виручалочка). Анімація кожен день на будь-який смак та уподобання.
 •  5 місяців тому
Готель без проблем.
Перший раз за численні поїздки в Єгипті до мережі готелів Пік Альбатрос, і змінили і не помилилися. Дуже гідний готель. прекрасний піщаний пляж із пологим заходом, все чисто, парасольки та лежаки на достатньому віддаленні один від одного, нікому не заважають.
 •  5 місяців тому
Клеопатра у серпні 2023р.
Були у готелі з 4 по 11 серпня 2023р. великою сімейною компанією 10 людей. Деякі з нас були вже 3 і 4 рази, але особливих плюшок не побачили. Заселили в найдальші корпуси номери 2421.
 •  7 місяців тому
Ще раз туди не поїдемо і іншим рекомендувати теж не будемо.
Були в Єгипті вдесяте, після перерви в 8 років. Готель LABRANDA ROYAL MAKADI вибирали за рекомендацією туристичної агенції та великою кількістю позитивних відгуків на різних інтернет платформах.
 •  8 місяців тому
Раджу!!
Відпочивала із сином – 8 років у квітні. Потрапили в період активного сонця, тож повернулися кольором як справжні єгиптяни. Відпочинок сподобався нам обом. Їжа смачна, для сина з особливим харчуванням у смак страв хороший: для зожників окремий зал, де всі роблять вареним.
 •  10 місяців тому
Не те, що ми очікували
Я повернувся сьогодні рано-вранці і вирішив поділитися нашими думками. У нас був номер з видом на море, що я безперечно рекомендую, так що нам не довелося брати участь у війнах за лежаки, які тут безумовно мають місце бути; більшість лежаків займають о 7 ранку.
 •  11 місяців тому
Готель ціна-якість.
Відпочивали на початку листопада 2022 року ( 9.11-16.11. 22) у готелі Tia Heights Macadi Bay 5*. Праворуч від Tia пара готелів Jaz, ліворуч - готель Xanadu, потім Sunrise Cristal Bаy.
 •  1 рік тому
Готель трохи понизив рівень, але відпочинок був чудовим
Вітаю, дорогі друзі, однодумці та мандрівники! Хочу поділитися враженнями про свій 29-й відпочинок в Єгипті, 4-й у Макаді Бей. Відпочивала в готелі «Sunwing Family 5*» 7 ночей, система «все включено».
 •  1 рік тому
Обходьте стороною
Взяли путівку на 9 днів, причому у кількох турфірмах пропонували цей готель, розписавши його як чудовий готель на 5. Отже, при заселенні були шоковані оформленням лобі: ніяких меблів, мінімум всі старі, брудні, все мізерне, сіре.
 •  1 рік тому
Готель середній, але МОРЕ все прощає!
Назву готелю потрібно поміняти на «назад у минуле» Все старе та робоче. Територія Оцінка: 4 Територія дуже велика, басейн теж величезний, перше з мінусів для нашого брата, це обмежений алкоголь, а точніше: закінчується пиво ще до обіду, правда ввечері довозять.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Макаді Бей