Відгуки та розповіді про готелі Макаді Бей

Розповіді туристів про Макаді Бей додати розповідь
Готель огидний
Це жах мого життя! Я не люблю писати відгуки, ще гірше їх читати, час немає, але тепер це перше, що буде при виборі готелю. Отже, приїхали ми з аеропорту за 2 години до заселення, дай 10 $ заселимо відразу, немає чекай.
 •  3 місяці тому
Я обов'язково повернуся до цього готелю, мені все в ньому любо
Якщо писати розгорнуто про моє враження про цей готель, то думаю мало хто знайде часу читати оду аркушів на 7. Тезово теж напевно не зовсім інформативно буде. Тому буду коротким, але про найважливіше на мій погляд.
 •  3 місяці тому
Хороший готель
Є із чим порівняти. У готелі молодці намагаються. Ремонтують корпуси. Ми жили у номері з видом на море після ремонту. Шик, блиск, краса. Окрема подяка персоналу, які як бджілки працюють.
 •  4 місяці тому
Чудовий готель!
Відпочинок нам сподобався, не дивлячись на те що в Єгипті звичайно вітру і прохолодно (треба брати побільше теплих речей на вечір, можна обігрівач в номер взяти, вдень коли сонечко припікає, їздили на дайвінг навіть згоріли), але січень там прохолодний з лютого тепліше.
 •  3 місяці тому
Затишний готель для сімейного відпочинку
Відпочивали з дитиною, все сподобалося. Хороше харчування, зручне розташування номерів, відношення адміністрації. Ненав'язливі та класні аніматори. Дитині дуже сподобалися.
 •  4 місяці тому
Стелла ді маре бич резорт
Готель дуже середнього рівня. Територія Оцінка: 4 Територія велика. Молодці - аніматори, прибиральник нашого корпусу (номер 7174). Їжа на кшталт голодним не будеш, якщо порівнювати з іншими готелями (мережі санрайс, барон) пляж підходить тільки для дорослих.
 •  4 місяці тому
Відмінний готель ціна/якість
Відпочивали в готелі взимку, загалом залишилися задоволені! Красива зелена та доглянута територія, постійно працівники стригли газон, дорівнювали доріжки. Багато квітучих дерев і пальм.
 •  4 місяці тому
Йде ремонт
Готель міг би і заслужити п'ятірку, але є АЛЕ: 1. Заявлені басейни з підігрівом – зовсім без підігріву. 20 градусів за Цельсієм - це надто. 2. Прибирання номерів хоче бути кращим.
 •  4 місяці тому
Звичайна п'ятірка, чекала більшого
1. Їжа в готелі смачна, без вишукувань. 2. Номери щодня прибирали дуже добре, рушники також міняли, вперше таке бачу в Єгипті. 3. Територія гарна, доглянута, але настільки заплутано знаходяться корпуси, тільки в останній день навчилися знаходити свій корпус з першого разу.
 •  4 місяці тому
Гарний готель, спокійна обстановка, смачна їжа, ненав'язливий сервіс
Відпочивали дуже великою компанією понад 100 осіб (корпоративний відпочинок). Незважаючи на нашу велику кількість, заселення пройшло швидко. Номери затишні, територія готелю величезна.
 •  4 місяці тому
Показати ще »


Ще про Макаді Бей