Відгуки та розповіді про готелі Марса Алам

Розповіді туристів про Марса Алам додати розповідь
Супер готель з відмінним сервісом
Новий готель Jaz Amara розташований на березі живописної бухти. Вода тут прозора. Якщо ви повезете, ви зможете побачити черепах або дадонів. Тут також є невеликий риф. По пляжу можна прогуливаться кілометрами.
 •  5 днів тому
УДИВИТЕЛЬНЫЙ ПРАЗДНИК!
Один із кращих готелів Єгипту, в яких я коли-небудь зупинявся (12 разів, усі 5-зіркові). Ми пробули там дві неділі в июне и июле. Від готелю можна дістатися як до аеропорту, так і до Порт-Галіба.
 •  1 тиждень тому
Прекрасное расположение, чудесный пляж
Моє пребывание в JAZ Amara Марса Алам було потрясающим! Персонал був неймовірно вежливим і услужливим, а атмосфера була розслаблюючої і дружелюбної. Комнаты просторные и чистые, еда вкусная и різноманітная.
 •  1 тиждень тому
Супер готель з чудовим сервісом
Я приїхав на кілька днів, тож справді не зміг усе зробити. Але все одно готель зачарував мене. Я відвідую готелі Джаза, тому знаю про якість послуг. Я також відвідував готель Iberotel Costa Mares, який знаходиться недалеко від цього готелю.
 •  2 тижні тому
Чудовий відпочинок у Jaz Amara
Номери були дуже чистими та нещодавно обставленими. Їжа на шведському столі була рясною та різноманітною! Ресторани а-ля карт також чудові. Особливо суші. Вибір напоїв величезний, всі коктейлі на смак та відмінної якості.
 •  2 тижні тому
Новий курорт із дуже високими стандартами
Jaz Amara розташований за 10-15 хвилин їзди від аеропорту. Фантастичний готель, фантастична бухта для снорклінгу з ламантинами, черепахами, муренами та маленькими восьминогами, а також чудова зона басейну.
 •  2 тижні тому
ПЕРЛИНА ГОТЕЛЯ
Цього року місцем нашого відпочинку став Єгипет, адже це справа серця. Але для першої поїздки ми вибрали курортний готель JAZ AMARA в Марса-Аламі, розташований у чудовій бухті Марса-Мубарак, де знаходяться коралові рифи, черепахи та дюгоні, які плавають на багато кілометрів біля входу до моря.
 •  3 тижні тому
ОЧЕНЬ ХОРОШИЙ ЧИСТИЙ ГОТЕЛЬ
Недавно я провів чудову тиждень в цьому новому 5-зірковому готелі в Марса-Аламе, який працює всього шість місяців. Это отель мечты! Розташування фантастичне, а персонал на території готелю не дуже внимателен.
 •  3 тижні тому
Новий готель, дуже приємний персонал
Розкішний готель групи Jaz, що недавно відкрився, розташований прямо на березі моря в красивій бухті. Весь персонал дуже ввічливий і доброзичливий. Ви почуваєтеся дуже бажаним гостем.
 •  4 тижні тому
Jaz Amara
Розташування готелю відмінне. Поїздка з аеропорту в Марса-Аламі до готелю зайняла лише 10 хвилин. Завдяки триповерховому плануванню на гумовій ділянці, готель справляє враження неймовірно просторого.
 •  4 тижні тому
Показати ще »


Ще про Марса Алам