Відгуки та розповіді про готелі Марса Алам

Розповіді туристів про Марса Алам додати розповідь
відмінний сервіс, приголомшливий домашній риф.
Новий готель, розташований в Марса Мубарак, за 15 хвилин від аеропорту Марса Алам і за 10 хвилин від порту Галіб. Ми є постійні гості у Madinat Coraya, але у Amara ми знайшли щось нове.
 •  Позавчора
ВІДМІННИЙ ГОТЕЛЬ В ЧУДОВОМУ МІСЦІ.
Ми прибули та отримали дуже доброзичливий прийом. Весь комплекс дуже доглянутий та красивий. Басейни справді величезні та чисті. Їжа на шведському столі була дуже смачною та різноманітною щодня.
 •  2 тижні тому
Ми рекомендуємо Jaz Amara.
Ми зупинялися у готелі Jaz Amara протягом двох тижнів у квітні. Готель знаходиться за 15 хвилин їзди від аеропорту Марса-Алам. З першого моменту відчули себе, як удома: нас тепло зустріли, легко зареєстрували, дуже швидко доставили багаж.
 •  3 дні тому
Отличный отдых
В готель приїхали пізніше ночі, заселили відразу. Перед приїздом я повідомив в готелі про необхідність дитячої кроватки, нас все підготували, як ми просили. За це окремо спасибі!
 •  3 тижні тому
Гарний сучасний готельний комплекс
Гарний сучасний готельний комплекс Нарешті у мене з'явився час та спокій, щоб поділитися нашим чудовим досвідом у Jaz Amara. Ми відпочивали в Jaz Amara з 8 квітня до 18 квітня!
 •  2 тижні тому
Хороший готель
Відпочивали з 8 по 15 квітня, погода відмінна, чисте море, хвиль мало, є понтон, та дайвінг центр, велика територія з 8 готелями джаз, є де погуляти, чисті великі басейни, чудові напої в барі, є меню різними коктейлями, на території є анімація, так що гостям нудно не буде, різноманітна вечірня прогр...
 •  4 тижні тому
Новий та красивий курорт.
10 хвилин від аеропорту до готелю, розташованого прямо на домашньому рифі. Великі номери, дуже чисті, з телевізійними каналами німецькою, англійською, російською, польською, італійською та ін.
 •  4 дні тому
Рекомендовані!
Гарний 5-зірковий курорт з найкращим персоналом. Чудова кухня, кожен знайде щось для себе. Красиві басейни та кораловий риф. Тут вас дійсно побалують, і ви ні чого не потребуватимете.
 •  4 тижні тому
ВІДМІННИЙ ГОТЕЛЬ! НАСТОЙЛИВО РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ! УНІКАЛЬНИЙ!
Що стосується розташування, я вважаю, що воно чудове. Я говорю це тому, що це близько до моря, але і досить далеко від гір, щоб ви могли бачити гори під час чудового заходу сонця.
 •  4 тижні тому
безумовно рекомендую!
Дуже красиве місце. дуже близько від аеропорту, приємний прийом на стійці реєстрації, тепла посмішка та тепла зустріч з першого моменту, з детальною інформацією про готель, номер дуже гарний та чистий для нас кожен день, у нас багато різноманітної їжі, також є чим зайнятися завдяки чудовій команді а...
 •  1 місяць тому
Показати ще »


Ще про Марса Алам