Відгуки та розповіді про готелі Марса Алам

Розповіді туристів про Марса Алам додати розповідь
Найкращий готель у марсі алам
Ми були в березні з чоловіком та двома маленькими доньками. Від аеропорту 5 хв на автокарі до готелю, висаджують найперших. Будучи на рецепції попросили поміняти нам номер із фемілі рум на інший, з видом на басейн із вікнами в підлогу.
 •  6 днів тому
Найкращий готель, відмінна їжа
Близько аеропорту, але ви рідко чуєте літаки. За межами комплексу (Steigenberger та Jaz Group) мало що є. Але комплекс із його численними готелями пропонує досить різноманітності.
 •  Позавчора
У готелі в 10-й раз
З аеропорту Марса Алам ми були в готелі за 10 хвилин. Жодних екскурсій не проводив, тому що я вже кілька разів бував у Корайя Бей. У номері є душова кабіна та ліжка на пружинах.
 •  3 тижні тому
Найкращий готель
Дуже хороший готель, чудово розташований у чудовій бухті, персонал висококваліфікований, номери відремонтовані та забираються дуже добре щодня за запитом. Для дайвінгу є чудовий домашній риф і дуже гарний та безпечний дайвінг-центр.
 •  4 тижні тому
Розслаблюючий, чудовий відпочинок
Пляж знаходиться прямо поряд з готелем, дуже широкий, і з лежаками немає проблем у будь-який час дня. Можна лежати на всіх ділянках, це нікому не заважає. У басейну теж все гаразд.
 •  4 тижні тому
Чудовий час
Чудовий час ми провели в маленькому, прекрасному сімейному готелі Solaya. Весь комплекс ідеально доглянутий. Прибирання в номерах проводилося відповідно до наших побажань.
 •  4 тижні тому
настійно рекомендується
Jaz Solaya Розташований у затоці, де ви завжди можете зайти у воду, у вас є прямий доступ до рифу для підводного плавання або ви можете поплавати (стережіться крилаток). З причалу можна зайти у воду і звідти потрапити в море, далі по рифу вздовж берега.
 •  2 місяці тому
Наш другий будинок, знову і знову.
Їздимо в цей готель вже багато років, завжди все чудово. дружелюбність всього персоналу просто супер. Якщо у вас є бажання, воно негайно здійсниться. Сад виглядає красиво, дуже доглянутий.
 •  2 місяці тому
Дуже красива та доглянута територія, відмінний відпочинок
Супер красива територія готелю, дуже чисті, чудові нові номери, дуже доглянута територія і дуже, дуже уважний і приємний персонал. Всього в 15 хвилинах від аеропорту. Готель має пряме розташування до пляжу та гарного домашнього рифу.
 •  3 місяці тому
Гарний готель з комфортом, щоб відповідати
Дуже гарне обслуговування було цікаво побувати там. Номери були чистими і їжа була смачною. Гарне сполучення з пляжем та аеропортом. Дуже гарна команда. Всі артисти були в хорошому настрої і явно отримували задоволення від своєї роботи.
 •  2 місяці тому
Показати ще »


Ще про Марса Алам