Jaz Solaya 4*– Відгуки

81
Оцінка 10.010
на основі
81 відгуки
№1 у рейтингу готелів Марса Алам
10.0 Номер
10.0 Сервіс
10.0 Чистота
10.0 Харчування
10.0 Інфраструктура
Готель знаходиться в районі Мадінат Корайа, за 70 км до центру Марса Алам і за 40 км до відомої бухти Абу Дабаб. Відкритий у 2003 році. Входить до комплексу п'яти готелів Madinat Coraya. Готель підійде любителям активного та сімейного відпочинку.Детальніше →
аватар lammersgerda738
 •  їздив(а) 6 днів тому
Оцінка 10.0
Поїздка до готелю займає близько 7 хвилин. Ми бронювали Абу Даббаб у готелі??? ? Є також кілька можливостей поїхати на екскурсії, але ми ними не користувалися. Є також добре працює дайвінг-центр і квадро-тури прямо з готелю. … Ще ▾ Поїздка до готелю займає близько 7 хвилин. Ми бронювали Абу Даббаб у готелі??? ? Є також кілька можливостей поїхати на екскурсії, але ми ними не користувалися. Є також добре працює дайвінг-центр і квадро-тури прямо з готелю. Також можна скористатися аквапарком у сусідньому готелі.
У нас був номер 2232 з видом на садок. У номері було все потрібне. За бажання можна подивитися телевізор, ми не дивилися. Номер розташований в центрі, до пляжу, ресторану, ресепшену, чайник, кава, вода, фен все є. Жінкам з довгим волоссям краще взяти свій фен.
Найкраще обслуговування, яке ми особисто колись отримували у Єгипті. Ми були в Єгипті в 12 раз і завжди зупинялися в інших готелях 5 *. Дякую всьому персоналу, я вже не знаю всіх імен, Ібрагім Странд 5 зірок плюс, Мохаммед, офіціант-баварець Фатхі, Або з Олівіо, мій улюблений шеф-кухар з Олівіо, вони всі чудові. Sky Bar клас. Садівник????
Якщо у вас були якісь запитання чи прохання, вони відразу відгукнулися. Відділ роботи з гостями, ресепшн на висоті!
Ми снідали та вечеряли майже виключно у Olivio, тому що нам дуже сподобалася атмосфера, що панує там. Нам нема чого сказати про головний ресторан, але їжа була дуже смачною. Закуски у пляжному ресторані також були гарні. Іноді хотілося б більшого розмаїття. Обов'язково спробуйте ресторани a la carte у Jaz dar El Madina.
Ми зупинялися у цьому прекрасному готелі з 22.9 до 30.9. Весь комплекс добре доглянутий. Готель розташований в бухті, де можна плавати, займатися снорклінгом і дайвінгом. Ідеально підходить для тих, хто шукає тиші та спокою. Для нас це найкраще розташування у бухті.
аватар sherif.gamal0674
 •  їздив(а) 1 місяць тому
Оцінка 10.0
Гарний доглянутий готельний комплекс з 3 басейнами, що виходять на море, один з яких підігрівався в листопаді. Є також басейн у районі нової будівлі, але ми ним не користувалися. … Ще ▾ Гарний доглянутий готельний комплекс з 3 басейнами, що виходять на море, один з яких підігрівався в листопаді. Є також басейн у районі нової будівлі, але ми ним не користувалися. Готель належить групі JAZ, яка керує кількома готелями у цьому районі. Звичайно, це завжди питання того, на що ви очікуєте. Ми хотіли відпочинку та релаксації, а також снорклінгу та дайвінгу – саме те, що потрібно. Якщо ви шукаєте вечірок та активного відпочинку, це місце не для вас. Розташування аеропорту Марса Алам - відмінне. Ми в основному їли в Olivio, тому що атмосфера там була приємнішою, ніж у Safari. Сніданок був чудовим, і закуски на окремих станціях теж були в повному порядку. Скатертини замість цих липких килимків теж були б доречні! Моя дружина була в оздоровчому центрі, і вона залишилася дуже задоволена. Ціни європейські, але пані були дійсно дуже гарні. Ми не користувалися гірками, але чули про них багато гарного! .
Ви відчуваєте, що вас добре консультують та спрямовують. З розвагами все було гаразд. Уявлення, а ми бачили лише кілька, були добрими. Найняті танцюристи та артисти добре справлялися зі своєю роботою. Особливо вуличний фокусник на терасі був добрий і цікавий.
аватар fabiankender1
 •  їздив(а) 2 місяці тому
Оцінка 10.0
"Я ОТДИХАЛА В ОТЕЛЕ JAZ SOLAYA С МУЖЕМ И ВЗРОСЛЫМ СИНОМ СО 2 ПО 11 АВГУСТА 2023 ГОДА, Т. Е. 10 ДНЕЙ/9 НОЧЕЙ. МИ ПРОЖИВАЛИ В СЕМЕЙНОМ НОМЕРЕ С ПРЯМЫМ ВИДОМ НА БОЛЕЕ, ЗА ЧТО И ПОПЛАТИЛИСЬ. … Ще ▾ "Я ОТДИХАЛА В ОТЕЛЕ JAZ SOLAYA С МУЖЕМ И ВЗРОСЛЫМ СИНОМ СО 2 ПО 11 АВГУСТА 2023 ГОДА, Т. Е. 10 ДНЕЙ/9 НОЧЕЙ. МИ ПРОЖИВАЛИ В СЕМЕЙНОМ НОМЕРЕ С ПРЯМЫМ ВИДОМ НА БОЛЕЕ, ЗА ЧТО И ПОПЛАТИЛИСЬ. НОМЕР Б ЫЛ РАСПОЛОЖЕН НА СЕВЕРО-ВОСТОКЕ, ПОЕТОМУ МИ МОГЛИ НАБЛЮДАТИ ВОСХОД І ЗАКАТ СОЛНЦА ПРЯМО З БАЛКОНА. ЖЕ БЕЗ ЛІФТА, НО НАС ЕТО НЕ СМУЩАЛО. ЛІФТА В ОТЕЛЕ НЕТ, ТАК КАК ПРОЖИВАННЯ ВОЗМОЖНО ТОЛЬКО ДО 1 ІЛИ 2 ЕТ. ЕТАЖ. ІЗ НАШЕГО НОМЕРА МИ БУЛИ БЛИЗКО ДО ПЛЯЖУ, СТОЛОВОГО І БАССЕЙНАМ. В ТО ЖЕ ВРЕМЯ МИ НАХОДИЛИСЬ ВДАЛИ ВІД ПОВСЕДНЕВНОГО СУЕТ Ы.
НОМЕР БИЛ ПРАКТИЧНО І СО ВКУСОМ ОБСТАВЛЕН, КРОВАТЬ БЫЛА УДОБНОЙ, ХОЛОДИЛЬНИК, ДО СОЖАЛЕНИЮ, ИНОГДА ПЛОХО ОХЛАЖДАЛ, НО ЭТО НЕ БЫЛО ТАКОЙ УЖ ПРОБЛЕМОЙ. КОНДИЦИОНЕР НЕМОГО ГУДЕЛ, НО В ОСТАЛЬНОМУ РАБОТАЛ ХОРОШО. ЄЖЕДНЕВНО НАМ ДАВАЛИ БУТИЛКИ ВОДИ ПО 0.5 Л, СТІЛЬКО, СКОЛЬКО МИ ПРОСИЛИ. В НОМЕРЕ БИЛ ЧАЙНИК, КОФЕ І ЧАЙ.
ФАНТА, СПРАЙТ, КОЛА І Т. д. В ХОЛОДИЛЬНИКЕ, А ТАКЖЕ РАЗЛИЧНІ ПЕЧЕНЬЯ, КОТОРИЕ, В ЗАВИСИМОСТИ ВІД ТОГО, ЩО ВИ БРАЛИ, ОПЛАЧИВАЛИСЬ В КОНЦЕ ПЕРЕБИВАННЯ. ВАННАЯ КОМНАТА БУЛА ОБОРУДОВАНА ВЕЛИКОЛЕПНО. ВСЕ БУЛО ФУНКЦІОНАЛЬНО, ВКЛЮЧАЯ ФЕН. ДУШ МОЖНО БУЛО ИСПОЛЬЗОВАТЬ КАК ПІДВІСНОЙ, ТАК И РУЧНОЙ. ТУАЛЕТ БЫЛ ЧАСТЬЮ ВАННОЙ КОМНАТЫ. ПОЛОТЕНЦА, БАННЫЕ ПОЛОТЕНЦА И КОВРИК ДЛЯ ДУШИ МОЖНО БУТЬ МЕНЯТЬСЯ В СООТВЕТСТВИЯХ С НАШИМИ ТРЕБОВАНИЯМИ. ПОЛОТЕНЦА ДЛЯ МОРЯ І БАССЕЙНА БУЛИ ДРУГОГО ЦВІТА, И ИХ ТАКЖЕ МЕНЯЛИ ПО НАШЕЙ ПРОСЬБЕ. УБОРКА В НОМЕРЕ ПРОВОДИЛАСЬ ЄЖЕДНЕВНО, НА ПОСТЕЛИ ВСЕГДА БУЛИ КАКИЕ-ТО ТВОРЕНИЯ. НА БАЛКОНЕ НА СТЕНЕ ВІСИТ СУШИЛКА ДЛЯ КУПАЛЬНИКІВ І ПОЛОТЕНЕЦЬ, ВІДЛИЧНА ДЕТАЛЬ.
ПИТАНИЕ:
В СТОЛОВОМУ РАБОТАЛ КОНДИЦИОНЕР, ВЕЗДЕ БУЛО ЧИСТО, НА ВХОДІ ДЕЗІНФІЦИРУЮЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ РУК. НА КАЖДОМ СТОЛЕ ВСЕГДА ЛЕЖАЛИ ГОТОВЫЕ КОВРИКИ И СТОЛОВЫЕ ПРИБОРЫ, ВКЛЮЧАЮЩИЕ СТОЛОВЫЕ ПРИБОРЫ ДЛЯ ЗАКУСОКА.
МИ САМИ НАБИРАЛИ СЕБЕ ЕДУ, НО НАПИТКИ (ВОДА, КОЛА, СПРАЙТ, ВІДЛИЧНІ СОКИ, ПИВО, ВИНО) ВСЕГДА ПРИНОСИЛИ ОФІЦІАНТИ - УЛИБЧИВІ, УСЛУЖЛИВІ І БИСТРИЕ. В ОБСЛУЖИВАННІ УЧАСТВОВАЛИ УБОРЩИКИ, КОТОРИЕ ТУТ ЖЕ ПІДМЕТАЛИ КАЖДУЮ СОРИНКУ. ЗА ОБСЛУЖИВАННЯМ СЛЕДИЛО НАЧАЛЬНОСТВО, КОТОРОЕ ПРИ НЕОБХОДИМОСТИ ТОЖЕ ПОДКЛЮЧАЛОСЬ. НА УЖИН ДЛЯ ДЖЕНТЛЬМЕНОВ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ НАДЕВАТЬ ДЛИННІ БРЮКИ І ЖЕЛАТЕЛЬНО ЗАКРИТУЮ ОБУВЬ, ЧТО, ДО СОЖАЛЕННЯ, НЕ ОЧЕНЬ СООБЛЮДАЛОСЬ, НО ОБСЛУЖИВАННЯ БЫЛО ТЕРПИМЫМ. ЄДА БУЛА РАЗНООБРАЗНОЙ, ВКУСНОЙ, БАГАТО ОВОЩЕЙ И ФРУКТОВ. КАЖДИЙ ДЕНЬ СТАРАЛИСЬ ПРИГОТОВИТЬ ЧТО-ТО НОВОЕ, НАПРИМЕР. СУШИ, КРАБИ І Т. д. НА ТЕРРАСЕ ЖАРИЛИ РАЗНЫЕ ВИДИ МЯСА, В ТОМ ЧИСЛЕ И МОРЕПРОДУКТЫ. КАЖДЫЙ ВЕЧЕР БУЛИ РАЗНЫЕ ВИДЫ МОРОЖЕНОГО. ЕСТЬ ТАКЖЕ ТЕМАТИЧЕСКИЕ РЕСТОРАНЫ, НО МИ ИМИ НЕ ПОЛЬЗОВАЛИСЬ.
НА ПЛЯЖЕ Є КІОСКИ, ГДЕ З 10 УТРА ДО ЗАКАТА ПОДАЮТЬ ПИЦЦУ, ГАМБУРГЕРИ, ХОТ-ДОГИ, ЧИПСИ І Т. д.
ВОДУ, СОК, СПРАЙТ, КОЛУ І ПИВО МОЖНО БУЛО НАЛИВАТИ В СТАКАНЧИКИ САМОСТОЯТЕЛЬНО І В ЛЮБОМ КОЛИЧЕСТВЕ. ДРУГИЕ АНАЛОГИЧНЫЕ ПРОХЛАДИТЕЛЬНЫЕ НАПИТКИ ТАКЖЕ ПРЕДЛАГАЛИСЬ У БАССЕЙНОВ.
БАССЕЙНИ:
ЧИСТЫЕ, БАГАТО ШЕЗЛОНГОВ. БАССЕЙН ДЛЯ МАЛЫШЕЙ, БОЛЬШЕ ПОХОДЖИЙ НА БОЛОТНЫЙ, БЫЛ НАКРЫТ БРЕЗЕНТОМ ВИД ПРЯМОГО СОЛНЦА. БАССЕЙНИ НА ДРУГИХ КУРОРТАХ, КОТОРИМИ МОЖНО БУЛО ПОЛЬЗОВАТЬСЯ, ВКЛЮЧАЮЧА АКВАПАРК.
ЩЕ І ПЛЯЖ:
РАССТОЯНИЕ ОТ НАШЕГО НОМЕРА ДО ПЛЯЖА, ГДЕ МОЖНО БУЛО ЗАЙТИ В МОРЕ, СОСТАВЛЯЛО НЕ БОЛЕЕ 100 М, ЧТО БУЛО ЗАМЕЧАТО. ПРАВА ЧАСТЬ ПЛЯЖА ДО ПИРСА ЗАПРЕЩЕНА ІЗ-ЗА ЗАЩИТИ КОРАЛЛОВ. ВСЕ ОХРАНЯЕТСЯ СПАСАТЕЛЕМ. ВХОД В МОРЕ ПОСТЕПЕННЫЙ, ОКОЛО 50 М ПО ЩИКОЛОТКУ ГЛУБИНИ, ТОЛЬКО ПОТОМ ГЛУБОКО. ПРИЛИВ МЕНЯЕТСЯ ЕЖЕДНЕВНО. ПО ОБЕИМ СТОРОНАМ БУХТИ БУЛИ КРАСИВЫЕ КОРАЛЛЫ И МНОЖЕСТВО РЫБ. С ПИРСА МОЖНО БУЛО ПОПЛАВАТИ З МАСКОЮ І ТРУБКОЮ. В ОТЕЛЕ Є ДАЙВІНГ-ЦЕНТР, КОТОРИЙ ОЧЕНЬ ЧАСТО ІСПОЛЗУЄТЬСЯ. ПЛЯЖ УХОЖЕННЫЙ И ЧИСТЫЙ.
МНОГО ШЕЗЛОНГОВ, НА ШЕЗЛОНГ ПРИНЕСУТ МАТРАС. НА ТОЙ ЧАСТИ ПЛЯЖА, ГДЕ РОЗРЕШЕН ВХОД В МОРЕ, Є КІОСК З НАПИТКАМИ. ПЕРСОНАЛ ПРИНЕСЕТ ВАМ НАПІТОК НА ЛЕЖАК ІЛИ ВИ МОЖЕТЕ ПОЙТИ І ВЗЯТИ ГО САМИ. ЗЕЛЕНІ ЗОНИ І ДОРОЖКИ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ КУРОРТ ПІДДЕРЖИВАЮТЬСЯ В ІДЕАЛЬНОМУ СОСТОЯНІ.
АНІМАЦІЙНІ ПРОГРАМИ І СПОРТИВНІ МЕРОПРИЯТИЯ:
ЄЖЕДНЕВНО ПРОВОДИЛИСЬ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДЕТЕЙ І ВЗРОСЛИХ, В ТОМ ЧИСЛЕ ПЕННАЯ ВЕЧЕРИНКА ДЛЯ ДЕТЕЙ. МОЯ МУЖ И СИН ЕЖЕДНЕВНО ПОЛЬЗОВАЛИСЬ ТРЕНАЖЕРНЫМ ЗАЛОМ. МУЖ КАЖДОЕ УТРО БЕГАЛ ПО ДОРОЖКЕ ВОКРУГ ПЛЯЖА К ДРУГИМ ОТЕЛЯМ. ДОРОЖКА ВЫЛОЖЕНА МАРКЕРАМИ, КОТОРЫЕ ВИТРИМАЮТ ПРОЙДЕННОЕ РАСТОЯНИЕ В МЕТРАХ.
ВИВОДИ:
ОТЕЛЬ НАМ ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛСЯ. Я ОЦЕНЮЮ ВСЕ НА ПЯТЕРКУ. ПЕРСОНАЛ НА ВСЕЙ ТЕРИТОРІЇ ОТЕЛЯ ПРИВЕТЛИВИЙ, УЛИБЧИВИЙ, УСЛУЖЛИВИЙ, ЧИСТО ОДЕТИЙ. Я ТАКЖЕ ОБРАТИЛ ВНИМАНИЕ НА ШАШКИ, ЧТО Я ПРИЗНАЮ І ОДОБРЯЮ. ВЕСЬ ГОСТИННИЙ КОМПЛЕКС ПРЕКРАСНО УХОЖЕН.
СПАСІБО ЗА ПРЕКРАСНИЙ ВІДДИХ, МИ ОБЯЗАТЕЛЬНО ВЕРНЕМСЯ.
СПАСІБО МЕНЕДЖЕРУ ФРОНТ-ОФІСА МОХАМЕДУ ХАЛЕДУ ЗА ЄГО ПОМОЩЬ У ВИБОРЕ НАШЕГО РОЗМІЩЕННЯ".
аватар v1264059
 •  їздив(а) 2 місяці тому
Оцінка 10.0
Я зупинявся в цьому готелі з 12/08 по 19/08/2017, відмінна структура, красиві номери, красива бухта X для снорклінга і дайвінга, також підходить для дітей, сади, чистота і обслуговування заботятся, велика доступність персоналу завжди готові вислухати і задовольнити просьби, спасибі Моамед на ресепшн, який допоміг нам. … Ще ▾ Я зупинявся в цьому готелі з 12/08 по 19/08/2017, відмінна структура, красиві номери, красива бухта X для снорклінга і дайвінга, також підходить для дітей, сади, чистота і обслуговування заботятся, велика доступність персоналу завжди готові вислухати і задовольнити просьби, спасибі Моамед на ресепшн, який допоміг нам...у нас була проблема з першим номером змінив його з видом на море. Ми зустріли дуже мало італійців, але ми весело провели час з темами, хто був там....багато хто більше не їздять із-за страху, і я сам пропав в Єгипет на якийсь час, рад повернутися і повинен сказати, що я відчував себе в безпеці і як дома. Якщо я міг би внести пропозицію, я б виключив деякі спеції з еди, через кілька днів вона стає важкою...жаль xche сир'є є і воно якісне, не потрібні всі ці спеції...
Сервіс безупречен. Все, що було запрошено, було реалізовано в рамках можливостей.
Навіть при виїзді з готелю було знайдено рішення. За це окремо дякую співробітникам стойки реєстрації.
Гастрономія на вищому рівні, різноманітні закуски, на смак, в обід часто користувалися баром на пляжі, тут ми іноді хотіли не рибний суп, а суп із риби, але було достатньо альтернативи, будь-які макарони і лапшу приносили із сусіднього готелю, а останнє пиво 17.30 ще можна було отримати у попереднього Мохамеда. Слід також відзначити увагу нашого офіціанта Османа, який при виникненні проблеми з желудком відразу допоміг нам рекомендованим спеціальним чаєм. Большое ему за это спасибо.
Ми не так часто їм користувалися, тому що багато читали і кожен день ходили на снорклінг. Пляжний волейбол був дуже веселим. Є багато розваг для дітей. Всі артисти дуже милі, не назойливі і дуже професійні.
Дуже рекомендую це заведення і сподіваюся повернутися... .
аватар meesknegt8
 •  їздив(а) 2 місяці тому
Оцінка 10.0
МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ: Менше 10 хвилин від аеропорту Марса Алам і ніякого шуму від літаків! СПОРТ: Ми хотіли зайнятися снорклінгом, і завдяки наявності причалу можна чудово зайти в глибоку воду. … Ще ▾ МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ: Менше 10 хвилин від аеропорту Марса Алам і ніякого шуму від літаків! СПОРТ: Ми хотіли зайнятися снорклінгом, і завдяки наявності причалу можна чудово зайти в глибоку воду. Дуже красивий домашній риф з різнокольоровими рибками. Поруч із готелем знаходиться школа дайвінгу. Туроператори також пропонують багато екскурсій. Ми брали мега-тур у Каїр з перельотом за один день через FTI, це було втомливо, але чудово та абсолютно рекомендую подивитися піраміди Гізи та поважний Єгипетський музей наживо. Неймовірно здорово. СЕРВІС: Дуже приємний персонал у всіх областях, будь то офіціанти, кухарі, працівники басейну, хлопчики в номері або на ресепшені. На ресепшені також є німецькомовний персонал - чудовий сервіс. Валіза дуже допомагають. Всі раді невеликим чайовим, але і без них дуже привітний персонал!!
НОМЕРИ: Великі світлі та красиво обставлені номери в новій будівлі – у нас був сімейний номер делюкс з видом на басейн – дуже красиво. Завдяки цьому до Аквапарку дуже коротка прогулянка. У номері 2 телевізори та дуже великий душ на першому поверсі, міні-бар платний, ми ним не користувалися. ГОТЕЛЬ: Дуже хороший готель, супер чистота, дуже приємний персонал, смачна їжа, відмінні сімейні номери делюкс біля тихого басейну та супер аквапарк, розташований за готелем. Абсолютний
Рекомендуємо! ХАРЧУВАННЯ: Смачна їжа та супер чисті ресторани та бари. Нам дуже сподобався Olivio біля спокійного басейну, ми охоче ходили туди на розслаблений сніданок та вечерю. Дякую всьому персоналу! Фуд-корт в Аквапарку та на пляжі також прекрасний, там навіть подають їжу та напої у барі біля басейну. Обслуговування напоїв біля басейну та на морі – чого ще бажати!
аватар roepermichelle42
 •  їздив(а) 2 місяці тому
Оцінка 10.0
Прекрасно підходить для відпочинку на кілька днів чи тижнів. Гарний готель за чудовою ціною. Нас перевезли з аеропорту Марса-Алам, і ми отримали чудовий холодний вітальний напій, який був дуже смачним. … Ще ▾ Прекрасно підходить для відпочинку на кілька днів чи тижнів. Гарний готель за чудовою ціною. Нас перевезли з аеропорту Марса-Алам, і ми отримали чудовий холодний вітальний напій, який був дуже смачним. Вас зустрічають як удома. Ми отримали наш номер, і він був таким, як і просили електронною поштою, на верхньому поверсі з видом на басейн. Прибирання на вищому рівні, рушники, мило, шампунь, кондиціонери тощо - нічого не було втрачено.
Обслуговування в барі було дуже швидким, професійним та люб'язним. Вони приносять мені мій напій без попиту та завжди вітають мене чудовими словами. Таке ж обслуговування у ресторані. Персонал дуже уважний, ввічливий та пропонує дуже гарне обслуговування.
Їжа була чудовою, смачною та різноманітною. Нам сподобалися морські страви та східний куточок. Десертний куточок був трохи біднуватий, але нічого. 5 ресторанів a la carte, ми спробували два, та обидва були чудові.
Розважальна програма була дуже різноманітною і включала боччу, дартс, аква-тренажер, водне поло, волейбол і т. д.
Увечері проводиться театралізоване шоу із живими співаками. Latchy був просто чудовий.
Персонал на ресепшені був дуже чуйний і уважно ставився до наших прохань.
В Аквапарку близько 22 гірок та відмінний бар з гарним вибором їжі та напоїв.

Дуже рекомендую
аватар bjalo.veronika23
 •  їздив(а) 2 місяці тому
Оцінка 10.0
Ми зупинялися в цьому готелі всією сім'єю. Номери були дуже чистими і добре обставленими. У нас була велика ванна кімната з душем і туалетом. В номері був телевізор і інтернет, хоча інтернет завжди терял зв'язок. … Ще ▾ Ми зупинялися в цьому готелі всією сім'єю. Номери були дуже чистими і добре обставленими. У нас була велика ванна кімната з душем і туалетом. В номері був телевізор і інтернет, хоча інтернет завжди терял зв'язок. Весь комплекс був дуже ухожен і завжди заботився про те, щоб він залишався таким.
Дуже хороший і чистий готель!
Дружелюбие тут дуже важливо.
Дуже хороша анімація, з безліччю розвлечень.
Дуже хороша жива музика кожен вечір на терасі готелю, стримана і не надто громка. Отлично!
Наш віддих був і залишається ідеальним.
Ми знову остановилися в готелі Jaz Solaya.
Як завжди, обслуговування було чудовим, і всі люди були дуже корисні.

Ми багато путешествуем, і я рідко стикався з таким обслуговуванням гостей.
Персонал із шкіри вон лезет, щоб позаботитися про своїх гостей. Вони кожен день запитують, все чи в порядку і є чи які-небудь побажання. Це робиться абсолютно ненавязчиво.
Якщо у вас виникла проблема, про неї негайно позаботяться.

У порівнянні з іншими готелями Єгипту, шведський стіл досить маленький і четько організований, але це ні в якому разі не є недоліком. Еда завжди була дуже смачною.

Є одна річ, яку можна було б улучшити, - яку артисти на пляжі трохи роздражають, так як вони постійно приходять і намагаються договорити вас на екскурсію, косметику або що-небудь ще. На жаль, вони не володіють тим же свободою дій, що і весь інший персонал готелю.
Комплекс чистий і ухоженный.

Ми вернемся в лютому 2024 року і вже з нетерпінням ждем цього.
У нас уже з'явилося багато друзів, тому що люди відчувають себе тут комфортно, будь то гості або співробітники. Ви завжди бачите одних і тих же людей.
аватар karldeligne
Короткий трансфер до аеропорту. Готель розташований в Корайя Бей разом з кількома іншими готелями. Порт Галіб в межах легкої досягаємості для тих, хто любить вибиратися з готелю. … Ще ▾ Короткий трансфер до аеропорту. Готель розташований в Корайя Бей разом з кількома іншими готелями. Порт Галіб в межах легкої досягаємості для тих, хто любить вибиратися з готелю.
Деякі номери трохи встановили. Однак, хороший стандарт для країни. Имеется немецкое телевидение. W-LAN у всіх номерах. Кровати в порядку. Никаких проблем со спиной.
Дуже хороше обслуговування. Особливо уборка номерів і на терасі робить відмінну роботу.
Питання надається у формі шведського столу. На жаль, меню повторюється через тиждень, але це не драматично, так як вибір достатній. Ми завжди сидім снаружи на терасі. В столовой для нас надто шумно. Вторая небольшая столовая (Olivio) приятнее, чем основная.
Якщо ви хочете познайомитися з підводним миром, це підходить місце. Имеются и другие спортивные сооружения, но мы им не пользовались. Подводный мир интересует всех без исключений.
Хорошо керований, сімейний готель
. Уважний персонал з хорошим обслуговуванням. Короткий трансфер з аеропорту в готель. Готель розташований в бухті, де є ще кілька інших, так що доступ до води можливий навіть у вітряну погоду. Це був наш третій раз в цьому готелі, і це трохи схоже на повернення дому.
Мивали себе дуже комфортно. У мене є лише дві пропозиції щодо покращення. Оскільки пляж дуже широкий, я думаю, було б неплохо поставити там туалет. Не завжди легко дійти до басейну готелю з дітьми або пожилими людьми. В басейні поменше, а також в готелі рекомендували встановити перила для лестниць, наприклад, в басейні дуже високі ступені і раніше там були перила, що видно по отворам в напів. Це єдині моменти, на які я звернула увагу. Собственный риф готелю прекрасен і, надеюсь, залишиться таким ще довгий час.
аватар joysmits329
 •  їздив(а) 3 місяці тому
Оцінка 10.0
Чудовий готель! Хороші номери, все дуже чисто та доглянуто, не тільки в номерах, а й скрізь. На відміну від багатьох інших готелів, де ми бували, тут не потрібно вимагати лежак біля басейну або на пляжі, тому що протягом усього дня є багато лежаків з хорошими м'якими матрацами. … Ще ▾ Чудовий готель! Хороші номери, все дуже чисто та доглянуто, не тільки в номерах, а й скрізь.
На відміну від багатьох інших готелів, де ми бували, тут не потрібно вимагати лежак біля басейну або на пляжі, тому що протягом усього дня є багато лежаків з хорошими м'якими матрацами.
Ми відчували себе, як у другому будинку. У номерах завжди було дуже чисто. У нас був номер із видом на басейн. Хлопчики могли стрибати в басейн прямо з тераси – принаймні майже.

Ми зупинялися в цьому готелі сім'єю з п'яти осіб (троє дітей віком від 15 до 18 років) і всім нам дуже сподобалося. Команда аніматорів робила все можливе, щоб взаємодіяти з гостями, не чинячи на них тиску. Ми чудово поспілкувалися та повеселилися з Джоанною, Софією, Хенді, Ентоні та Данилом. Величезний респект ім!
Сніданок, обід, вечеря – все просто фантастика! Двічі ми відвідали ресторан a la carte, особливо нам любив ресторан Nino's.
Ми рідко їли в такому непоказному італійському, а обслуговування було просто приголомшливим!

Доктор Халед Зезо...Якби ми могли, ми б узяли Вас із собою! Ви зробили величезну роботу!

І ще один крик - людям із ресторану та бару біля басейну. Особливо Ахмеду, який завжди з усмішкою приносив нам напої біля басейну; Ібрагіму, який обслуговував нас на пляжі, терасах та в барі біля басейну; та Алі, з бару, терас та бару біля басейну.
У ресторані "Сафарі",
Мохамед Мафія, наш офіціант, ви були чудові!
Шеф-кухар Мохамед, який приготував нам найкращі омлети,
І, нарешті, Мохамед із служби прибирання, який дуже дбав про нас, коли дехто з нас захворів і був змушений залишитися в номері на один день.
На початку відпочинку ми багато грали в настільний теніс та дартс; пізніше ми грали в булс на пляжі. О, тут просто безліч відмінних варіантів!
Ми їздили на дві екскурсії: один раз на снорклінг з ламантинами та морськими черепахами, а також на квадроцикл.

Ми однозначно рекомендуємо цей готель та обов'язково повернемося до нього!
аватар jessicarey397
 •  їздив(а) 3 місяці тому
Оцінка 10.0
Ми приїхали з дружиною в неділю вранці, нас відразу ж зустріли на ресепшені зі склянкою соку, після нічної поїздки це було дуже до речі, ніякого очікування, чудова організація, о 7 годині на нас чекав розкішний сніданок, потім нас проводили в номер 1005, на першому поверсі , номер затишний, чистий, з видом на сад і пляж, величезна перевага, 1 хвилина ходьби і ми на пляжі, пляж саме такий, який ми хотіли, поступовий з піщаним входом, приплив був, і ми на це розраховували, хто хотів поринути ходили на пірс, приємну увагу з боку керівництва готелю-коктейль із прохолодними напоями, де було представлено керівництво готелю. … Ще ▾ Ми приїхали з дружиною в неділю вранці, нас відразу ж зустріли на ресепшені зі склянкою соку, після нічної поїздки це було дуже до речі, ніякого очікування, чудова організація, о 7 годині на нас чекав розкішний сніданок, потім нас проводили в номер 1005, на першому поверсі , номер затишний, чистий, з видом на сад і пляж, величезна перевага, 1 хвилина ходьби і ми на пляжі, пляж саме такий, який ми хотіли, поступовий з піщаним входом, приплив був, і ми на це розраховували, хто хотів поринути ходили на пірс, приємну увагу з боку керівництва готелю-коктейль із прохолодними напоями, де було представлено керівництво готелю. ХАРЧУВАННЯ-абсолютно не розумію як хтось може критикувати! ! Сніданок з усього чогось, обід те саме і вечеря абсолютна БОМБА! Ми їли всі, ми себе не обмежували, тому лід для напоїв, морозиво, фрукти, овочі всі без ЄДИНОЇ ПРОБЛЕМИ ЗДОРОВ'Я!!
Коли бачиш, як з ранку до вечора всі, починаючи від садівників і закінчуючи доглядачами прогулянок, намагаються зробити тебе щасливим, почуваєшся як у раю, чисті басейни ми теж використовували, але все-таки до Єгипту через прекрасне море, У Джаз Солайя до цього додається ЗЕЛЕНИЙ САД, напрочуд чуйний персонал, ідеальний адміністратор, бездоганний, чуйний аніматор Верча - можна ще стільки всього написати і стільки всього похвалити, але найголовніше - МИ ПРИЇХАЛИ В ДЖАЗ СОЛАЙЮ ЗНОВУ!!!! !
Показати ще »


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Представник готелі
аватар solaya
‹ Готель Jaz Solaya 4*
Визначні пам'ятки
Риф Сатайя
Оцінка 8.8
Єгипет, Марса Алам
Активний відпочинок, Природа
Ресторан Divino
Оцінка 10.0
Єгипет, Марса Алам
Ресторани, кафе
Бухта Марса Мубарак
Оцінка 8.6
Єгипет, Марса Алам
Активний відпочинок, Пляжі, Природа

Отель находится в районе Мадинат Корайа, в 70 км до центра Марса Алам и в 40 км до известной бухты Абу Дабаб. Открыт в 2003 году. Входит в комплекс пяти отелей Madinat Coraya. Отель подойдет любителям активного и семейного отдыха.

Розташування Отель расположен в 4 км до международного аэропорта Марса Алама, 210 км до международного аэропорта Хургады.
Опис пляжу Общий пляж с Jaz Dar El Madina 400 м, есть кораллы, общая длина пляжа (лагуна) для всех 5-ти отелей Madinat Coraya – 1500 м.
 • перша лінія
 • власний пляж
 • піщаний пляж
 • кораловий риф
 • шезлонги  FREE 
 • парасольки  FREE 
 • пляжні рушники
У готелі

2 взрослых бассейна с подогревом, открытая терраса, камера хранения багажа, круглосуточная стойка регистрации, магазины. Отель предоставляет развозку до Порт Галиба.

 • ресторан
 • ресторан a la carte
 • кафе/бар
 • відкритий басейн
 • басейн з підігрівом
 • автостоянка  FREE 
 • прокат автомобілів
 • сейф
 • безкоштовний wi-fi
 • пральня
 • перукарня/салон краси
 • лікар
 • зручності для людей з інвалідністю
 • номери для некурящих
 • обмін валют
 • банкомат
 • оплата платіжними картами
Для дітей Детский клуб для детей от 4 до 12 лет, анимация, водные горки, 1 детский бассейн.
 • дитячий басейн
 • дитячий майданчик
 • дитячий клуб
 • дитячі стільчиками в ресторані
 • дитяче ліжко
Розваги та спорт Оборудование для занятия водными видами спорта, ныряние с маской и трубкой, дартс, бочча, пляжный футбол, стрельба из лука, освещение теннисного корта (платно). Бесплатное пользование аквапарком комплекса Madinat Coraya. Аквапарк на территории отеля Jaz Dar El Madina 4* (8 водных горок для взрослых и 5 детских водных горок).
 • аквапарк або гірки  FREE 
 • Спа або велнес-центр
 • сауна/лазня/хамам  FREE 
 • джакузі  FREE 
 • більярд
 • настільний теніс  FREE 
 • тенісний корт
 • волейбол
 • баскетбольний майданчик
 • тренажерний зал  FREE 
 • аеробіка
 • диско-клуб
 • анімація
 • організація екскурсій
Опис номерів

В отеле 209 номеров.

У номерах

В номере есть кондиционер (индивидуальный), телевизор, телефон, мини-бар (платно), набор для кофе и чая, сейф, балкон. Ванная комната с феном и туалетно-косметическими принадлежностями.

 • ванна/душ
 • фен
 • сейф
 • кондиціонер
 • кабельне/супутникове ТБ
 • телефон
 • інтернет wi-fi (не у всіх номерах)
 • чайник/кавоварка
 • балкон/тераса
Адреса Madinat Coraya, km 67 Al Quseir, Marsa Alam Road, Red Sea, Egypt
Телефони: +20 2 3854 1111
Е-мейл: [email protected]
Сайт: Jaz Solaya
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля собственный песчаный пляж. Для любителей рыбок есть прекрасный коралловый риф. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
Для ценителей тишины и релакса есть Спа или велнес-центр. Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд, теннис, волейбол, баскетбол. Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает аэробикой. Танцы-шманцы до утра или как позволит администрация отеля, вот что Вас ждет в Диско-клубе. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой. По Вашей просьбе отель предоставляет детскую кроватку (бесплатно).