Перша подорож до Марса Алам

04 лютого 2022 Час поїздки: з 25 Січня 2022 до 30 Січня 2022
Репутація: +994
Додати до друзів
Написати листа

У Єгипет на відпочинок вирушали вже восьмого разу. Усі попередні були з прильотом у Хургаду. Вперше обрали для себе напрямок Марса Алам. На крилах Azur Air в аеропорту Марса Алама приземлилися о 6-й ранку. Переліт із Борисполя зайняв 4 години. Сам аеропорт невеликий і в цьому є свої плюси. Дуже невелика кількість рейсів прилітає і летить саме з цієї повітряної гавані Єгипту. При заході в будинок аеропорту представник Anex Tour усіх направляв до стійки реєстрації прильоту та вклеювання візи. Але "ПРО ДИВО"! )))) Віза на цій стійці - 27 доларів замість 25)))) І всіх наполегливо ставили у цю чергу! Оскільки цей візит до арабської країни для мене вже був восьмим, всі ці прийоми я знаю. Варто було кинути погляд у ліву сторону і я побачив нудьгуючого працівника банку за склом, у якого вклейка візи – 25 доларів. І жодної черги! Вклеїли за 10 секунд, потім відразу через 30 секунд – проходження паспортного контролю і вже через хвилину я стояв біля видачі багажу. Здавалося б, якихось 2 долари на візі, але (!! ! ) в літаку летіло 285 осіб. Помножуємо 285 х 2 з одного літака. . . Чудово виходить! А якщо в день? ))) Так що не ведіться і одразу ж ідіть у вікно банку, не звертаючи уваги на тих, хто "вказує вам дорогу"!

Біля видачі багажу продають сім-карти з інтернетом. Так ось, трохи далі при виході з аеропорту вони дешевші від 5 доларів.


Тур бронювали до готелю Elphistone Resort 4*. Дорога до готелю із заїздом до інших готелів зайняла близько години. Після приїзду в готель на ресепшені просили 20 доларів та шоколадку за раннє заселення. Сторгувалися за 10 доларів та шоколадку. Всі номери в готелі з прямим або бічним видом на море. Сам готель досить невеликий, компактний, із зеленою територією. Більш детально – у моєму відгуку про готель). >

Слід зазначити, що у Марса Аламі досить вітряно взимку і вода біля берега дуже холодна, а ось трохи далі від берега – набагато тепліше. Абсурдно, але факт! ) Пляж готелю виходить на живий кораловий риф і це плюс для любителів поспостерігати за підводним світом недалеко від берега. Навколо готелю – пустеля та недобудовані готелі, тому культурна програма мінімальна.

Думаю, що влітку в Марса Аламі набагато комфортніше відпочивати, ніж узимку!

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (4) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар