Запитання про Єгипет

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
ТОП-5 знавців Єгипту
за кількістю запитань за 30 днів
1
аватар
Відповіла на 2 запитання
2
аватар
Відповів(ла) на 1 запитання
3
аватар
Відповів на 1 запитання


Ще про Єгипет
3 місяці тому  •  4 підписника 6 відповідей
Хтось, кому я багато чим зобов'язаний, виїхав до Греції давно 30 років тому, як знайти його, щоб попрощатися і подякувати
6 місяців тому  •  1 підписник Відповідей немає
Ребёнок 4 года сможет ли покупаться? А то с понтона боится.
7 місяців тому  •  5 підписників 11 відповідей
1 рік тому  •  7 підписників 4 відповіді
Я так зрозуміла з відгуків та оглядів, що Брайка Бей більш зелений та затишний та вищий рівень сервісу. Але ціна на Роял Брайка нижче... Якщо там по суті одна тер-рія, то навіщо переплачувати:)
1 рік тому  •  3 підписника 3 відповіді
Цікавить вивіз ліків із Єгипту. Раніше гребли мішками. Чи не по піввалі люди вивозили. Так, я знаю про 10 упаковок на людину. Але це було про пігулки. А мазі, краплі та олії? Таблетки з 2-3 пачки все клали в одну, я знаю вивозили і по 20-30 упаковок на людину. Але це було рік тому. Початок 2021 року. Кажуть перевіряють сильніше та посилили заходи та дивляться скільки вивозять. Тепер реально стільки вивезти? У мене багато родичів, і всі хочуть препарати з Єгипту. Вони звичайно набагато кращі за наші. Але не хочеться ризикувати. Зайвим проблеми не потрібні. Але скільки реально вивести? Не з метою продажу. Хто скільки зміг вивести? Чи сильно зараз за цим стежать і перевіряють? Чеки вимагають? Чи були ситуації коли не пропустили чи забрали частину? У ручній поклажі частину можна?
1 рік тому  •  11 підписників 12 відповідей
Якщо приїхати вдруге, готель робить компліменти? Коли давно за друге відвідування давали найкращий номер та піднос із фруктами. В іншому одягали золоті браслети і дали номер з видом на море, чайник із запасом кави та чаю. Друзям навіть пощастило, що організували безкоштовний трансфер з аеропорту до готелю та зустріли з табличкою. А зараз як таке практикується в готелях Єгипту? Особливо цікавить про готель Island View Resort, що біля Сохо сквер, там є компліменти від готелю? Думаємо поїхати туди вдруге. Хто був там удруге, готель зробив якісь бонуси?
1 рік тому  •  4 підписника 3 відповіді
Мені сказали, що з перших чисел травня не варто їхати ні до Туреччини, ні особливо до Єгипту. Якщо у Туреччині ще холодно і не буде такого ажіотажу та особливого сенсу їхати до 15-20 числа туди немає, то з Єгиптом біда. Усі рвонуть туди на травневі, буде багато людей, пляжі забиті. Готелі забиті чи стопі, вибору місць на рейс мало. І ціни вже злітають на ці дати. Це правда? Чи є сенс їхати туди на початку травня? Особливо Єгипет? Я просто не зовсім розумію, там 1 травня і 9 травня, хіба це купа вихідних? Хто був на травневі, поділіться враженнями.
1 рік тому  •  9 підписників 9 відповідей
Знаю 1 платний, був 1$ з особи біля мечеті. Ходили повз, він працював щось ні. Потрапляли, що був закритий. І дорого мені здається така ціна. Хоч би за двох брали, та не хочуть. Запитували в 1 м кафе – долар теж сказали. У другому купили сік та воду, теж сказали долар, трохи посперечалися з ними, ми ж сплатили воду та сік, пустили, але про себе видно нас матеріли. Загалом у них вивісок туалет не бачили, навіть у кафе. В інших кафе говорили нема або до мечеті відсилали, може, ми так потрапляли, не знаю. Ще говорили, що ніби є безкоштовний десь біля вивіски Вова турс (як у Сохо сквер, якщо він платний не став), але ми його не знайшли, безкоштовний у Старому місті. Хто знає, є ще туалети? Як їх знайти? Чи, може, в яких кав'ярнях є? І як домовитись?
1 рік тому  •  6 підписників 4 відповіді
Показати ще »
Усі запитання
ще