Відгуки та розповіді про готелі Сафаги

Розповіді туристів про Сафагу додати розповідь
Готель застарілий, але гарний пляж та харчування
Добиралися з аеропорту близько 2 год. , прибули в готель до 7 год. ранку, номер вибрали (за невелику винагороду), номер в індивідуальних будиночках - це дуже сподобалося.
 •  2 роки тому
Готель потребує реновації
Пляж: пологий вхід у море, багато шезлонгів (справні не всі), гамаки рвані, урни повні сміття, море відмінне (воно і головна перевага), червоні прапорці відсутні, пляжні рушники (пошарпані, старі та вицвілі) видають тільки один раз за весь відпочинок (опції віддати сьогодні для прання, а завтра взят...
 •  2 роки тому
Пляж та територія – все!
Готель дуже слабкий. Їжа одноманітна і мізерна (але є можна), номери вбиті, фена немає, про решту мовчу. Відсутність анімації. Її немає. Попадався привітний персонал (переважно).
 •  2 роки тому
"Бердянськ для німців"
Загалом готель непоганий. Велика територія, свій пляж, є де прогулятися але номери як і весь готель "втомлені" напевно 10 років тому але виглядав бадьоро. Харчування нормальне - м'ясо, риба, салати, десерти, але так само не чекайте морепродуктів та лобстерів: ) Видів алкоголю в барі багато, але вс...
 •  2 роки тому
10 днів шукали мінуси, не знайшли, якщо не чіплятися
Відразу зазначу, що в нашій присутності в готелі арабів не було, більшість відпочиваючих вікові німці, молоді в готелі мало, тому тихо, добре відпочивається від міста. Заїхали о 10-00, заселили о 12-00 без проблем, запропонували перший поверх і п'ятий, ми вибрали перший т.
 •  3 роки тому
Гарний готель із гарним пляжем за нормальні гроші
Відпочивали втрьох із дитиною 5 років. Готель сподобався, все було чудово. Номер беріть з видом на море, за це зробили доплату 10 дол. Ми приїхали вночі і нас поселили на 5 поверсі (останньому), всю ніч за стелею лазили голуби, хоч я думав кажани, і спати було складно.
 •  3 роки тому
Гарний готель та безпечне море
Всім доброго дня! Відпочивали в Menaville Safaga наприкінці жовтня – на початку листопада 2021 року. У Єгипті 4 рази. Відразу хочу звернутися до тих, хто пише відгуки – пишіть, будь ласка, вкотре ви відпочивали.
 •  3 роки тому
Paradise – рай для мух та гостей з Німеччини
Домовившись із Pegas touristik і двічі перехрестившись сіли у таксі. Єгипет трохи прочинив свої двері і в цю щілинку ми вирішили пролетіти транзитними рейсами на відпочинок довжиною з 01.
 •  3 роки тому
Готель з гарним харчуванням та пляжем
Всім привіт. Відпочивали у Menaville Safaga Hotel & Resort 4* з 29.09 до 9.10. До цього, неодноразово, відпочивали в Шармі в 5* готелях і вирішили змінити обстановку. Готель вибирали за принципом, ціна-якість, тому що відгуків по цьому готелю дуже мало і в основному давні.
 •  3 роки тому
Гарний пляж, прекрасний підводний світ. Старий готель, несмачна їжа
"+" Гарний пляж, багато лежаків та парасольок, плавати з маскою – одне задоволення. Територія Оцінка: 5 Доглянута територія готелю. "-" Стан номерів дуже сумний - все дуже старе з усіма витікаючими.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Сафагу