Відгуки та розповіді про готелі Шарм ель Шейха

Розповіді туристів про Шарм ель шейх додати розповідь
Готель зіпсувався до неможливості
Це був третій відпочинок у цьому готелі, та за враженнями останній. Раніше це справді був супер-готель, куди ти приїжджав, як до раю. Сьогодні ж Стелла зіпсувалась до неможливості.
 •  1 тиждень тому
Більше ніколи!!!!!
Відпочивали у готелі наприкінці липня, приїхали на 10 днів. Після прибуття о 13:00 залишили речі на рецепшені і пішли на обід. Заселення о 14:00. Насторожило відразу що дали пляшку води 1.
 •  Учора
Вхід у море просто шикарний.
Найкрасивіше в Барсело - це пляж, м'який вхід у море по піску, коли відлив, спокійно можна плавати до других буйків. Поруч невеликий риф, рибки припливають до самого берега щодня, можна займатися снорклінгом, краса Червоного моря неймовірна.
 •  5 днів тому
Відмінний готель, все сподобалося!
Дуже сподобався готель, а саме: 1) найголовніше море - дуже близько + для тих, хто з дітьми зручний пляж - дуже багато різних риб, можна з масками поплавати і захоплюватися!
 •  1 тиждень тому
найгірший готель, який я коли-небудь бачив
я провів п'ять днів з 14 по 18.07. 2022. це один із найгірших готелів, які я коли-небудь бачив, у ньому було занадто багато проводів, жодних правил техніки безпеки, вони міняють лише нечисте простирадло, а не все кожні 24 години, як зазвичай, багато неприйнятної поведінки персоналу, коли запитуєш як...
 •  3 тижні тому
Хороший готель
Готель нам дуже сподобався. Чисто, затишно, гарно. Дуже чуйний, ввічливий та гарний персонал. Після прибирання в номері, мій син завжди знаходив щось цікаве для себе, зроблене з рушників?
 •  4 тижні тому
Відмінний готель практично без претензій)))
У цьому готелі вдруге. Був узимку 3 роки тому - з погодою не пощастило, холодно було. Але потенціал відчув ) Дуже чиста, доглянута територія, Квіти - пальми і т. д. Персонал привітний, але без напруження з набриданнями.
 •  4 тижні тому
Офігенний готель!
Вперше у Єгипті і я у захваті неймовірному! Я давно не зустрічала такого сервісу як у готелі Sierra! Кожна людина з персоналу по кілька разів на день підходить цікавився чи все гаразд, чи потрібно щось нам, завжди готовий був допомогти.
 •  4 тижні тому
Відмінна відпустка в Єгипті 2022
Відпочивали у цьому готелі у період 03.07. 22-12.07. 22. Вшосте проводила відпустку в Єгипті, з упевненістю можу сказати, що цей готель найкращий з усіх, в яких я побувала.
 •  3 тижні тому
Найкращий готель
Все сподобалося, їжа була дуже смачною, обслуговуючий персонал дуже добрий. І що зручно готель розташований поряд із Soho square. Де інші люди прибувають таксі щоб побачити красу.
 •  4 тижні тому
Показати ще »


Ще про Шарм ель шейх