Відгуки та розповіді про готелі Шарм ель Шейха

Розповіді туристів про Шарм ель шейх додати розповідь
Чудовий отель, але є маленькі нюанси
В Єгипті далеко не перший раз. Цього разу отель вибирала виключно по ціні. Тому багато не очікувала. Але по прильоту була вражена. Приліт був ранній, в готелі були вже о 9 ранку.
 •  2 тижні тому
Відмінний сервіс по всій території готелю.
Готель розташований дуже близько до кафе Farsha та ринку манго, де продаються гарні продукти. Готель розташований на березі моря в місці, де ви можете добре провести час, не відправляючись на екскурсію човна, завдяки рибі, з якою ви зустрінетесь при вході з пляжу.
 •  Позавчора
Готель не гарний
Готель огидний, мені пощастило із сусідами! Персонал жахливий. Їжа взагалі! Алкоголь не випросити! Є там хлопець один у магазині торгує, я йому дала 100$, він сказав решті ні завтра віддам.
 •  6 днів тому
Найкраща відпустка
Нас вразило те, що усі відділи люблять свою роботу. Їжа була нам не до смаку і дуже гостра. Ви ніколи не залишитеся голодними, адже варіантів дуже багато. Більш різноманітні та красиві салати можна приготувати лише у салатній зоні.
 •  6 днів тому
Дуже гарний готель
Перш ніж відвідати цей готель, я прочитала про нього багато відгуків і хочу чесно сказати, що цей готель перевершив усі очікування. Відмінний сервіс у всіх відношеннях. Гарний курорт з красивими краєвидами, чудовий пляж і вітролікарня, їжа хороша, подають креветки та кальмари, яких не зустрінеш у ба...
 •  6 днів тому
Розпіарений готель, не вартий уваги для сім’ї з дітьми!
Давно придивлялась за цим готелем, так як, тур агенти дуже часто його виставляють. Їхала на відпочинок з дитиною 6 років. Обслуговування- персонал старається, всі привітні.
 •  3 тижні тому
Чудовий відпочинок
Тихий готель та тиха музика. За їжею багато різних ресторанів, все є і дуже смачно. Ну свинини немає, подають крабів, креветок та багато різних видів риби. Що стосується напоїв, то вони різноманітні та якісні.
 •  2 тижні тому
Готель піддустав, харчування мізерне
Готель втомлений, харчування на трієчку, але персонал дуже хороший і перебиває всі мінуси цього готелю. Приїхали 3 лютого об 11:00 ранку, одразу заселили. Подивившись номер, ми захотіли змінити, змінюють без проблем.
 •  3 тижні тому
Гарний отель
Гарний отель, є все для комфортного відпочинку. Перша лінія, ресторанів багато поруч різної кухні. Готель чистий, красива природа навколо
 •  3 тижні тому
Фантастичний готель, фантастичне розташування
Територія Оцінка: 5 Територія дуже красива, добре обладнана, зручні і чисті номери і зелені зони. Персонал дуже ввічливий і розмовляє кількома мовами. Їжа чудова, особливо випічка.
 •  1 тиждень тому
Показати ще »


Ще про Шарм ель шейх