Відгуки та розповіді про готелі Шарм ель Шейха

Розповіді туристів про Шарм ель шейх додати розповідь
Готель гарний але мене збентежило ставлення
Приїхала я вранці до 8.00, заповнили документи...людей зовсім не було. Мене здивувало, що на мене попросили чекати до 14.00, бо номер був не готовий. Думаю ну гаразд. На стійці реєстрації попросили підійти до 11.
 •  Учора
Чудовий готель з найкращим сервісом та красивими рифами
Відпочивали у березні 2023 року удвох із чоловіком. Залишилися в повному захваті і їхали з повним задоволенням від відпустки. Переваги: 1. Сервіс – візитна картка готелю!
 •  Учора
Готель втрачає свою привабливість
Готель хороший. Але якщо порівнювати роками раніше (були 4 і 5 років тому) це не входить не які порівняння. Номери хороші, прибирання хороше, персонал, що обслуговує, теж претензій немає.
 •  Учора
Не поганий готель, але багато росіян і персонал двобокий
Приїхали ми 17 зранку о 7.00 годині. Мали заселяти о 14.00 годині, але нас заселили о 12.00 що дуже порадило. Також нас накормили сніданком, самі запропонували. Персонал ввічливий, але двобокий.
 •  3 дні тому
Отель сподобався
Була в Щармі багато разів, але раніше не знала про цей Отель. Перше, що вразило, це узбережжя. Не думала, що в Шармі є таке чудове узбережжя. Отель також сподовався, сервіс чудовий, дуже уважний персонал.
 •  1 тиждень тому
Чудовий отель, чудовий сервіс
Територія гарно оздоблена, чисто, уважний персонал.
 •  1 тиждень тому
Сімейний готель
Переїхали в готель Jaz Belvedere через погоду. Готель відповідає 4*. Бухта безвітряна, рекомендую в зимовий період. Повний пансіон мало чим відрізняється від All. Привітний персонал, гарне обслуговування, харчування з м'ясом та рибою, фрукти постійно у потрібній кількості.
 •  1 місяць тому
Все відмінно
Добридень. Нещодавно повернулися із Шарм Ель Шейха, хотілося б залишити приємні відгуки про готель. Чудова територія, привітний персонал, смачна їжа. Нам було настільки приємно відпочивати там, що їхати зовсім не хотілося!
 •  1 тиждень тому
Над готелем висить прапор Росії-країни-агресора
Сьогодні 2 березня 2023р. Росія двома ракетними ударами зруйнувала житловий 5-поверховий будинок. Купа жертв та трагедій, море крові, а над готелем розвивається прапор країни-агресора.
 •  3 тижні тому
Відмінний пляж, дуже якісний масаж, Wi-fi працює на всій території.
Відпочивали з подругою з 02.03. 23 до 07.03. 23. Безперечний плюс відпочинку у цьому готелі: перша лінія, чудовий пляж. Чистий пісочок, захід у море пологий, рибки нелякані, шезлонги завжди є.
 •  3 тижні тому
Показати ще »


Ще про Шарм ель шейх