Відгуки та розповіді про готелі Шарм ель Шейха

Розповіді туристів про Шарм ель шейх додати розповідь
Жахливий готель
Відпочивали у травні 2024 року сім'єю. Готель не відповідає навіть 3*. Заселили в номер, великий номер, але нас було четверо. У номері було одне ліжко півторка, і два односпальні ліжка.
 •  3 тижні тому
Шикарний готель!
Перебуваємо з сім’єю 3 дорослих і доця 3.5 роки! Скажу чесно я не очікував такого від готелю! Сервіс( прилетіли в ночі нагодували вділи браслети і поселили в добрі номера протягом пів години!
 •  4 тижні тому
Готель нормальний
Зустріли добре, пригостили каркаде, заселили в номер 4502.2 поверх, зупинка сама поруч і відразу вихід на СОХО сквер. Недоліки-немає балкону-немає де сушити білизну, холодильник світить, але не холодить, немає зубної щітки і пасти.
 •  4 тижні тому
Готель, до якого ми обов'язково повернемося
Готель, до якого хочеться повернутись. Цю фразу я чула від усіх відпочиваючих. У цьому готелі відпочивали вдруге і, без сумніву, прилетимо знову. Єгипет відкрили собі 18 років тому, були в готелях різного рівня, починали з дешевих.
 •  2 тижні тому
Відмінний готель для сімейного відпочинку
Відпочивали сім'єю у Шармільйон Гарденс Аквапарк у травні 2024 року. Перед від'їздом неодноразово читали відгуки про готель на різних сайтах, частина з них виявилася корисною, про багато особливостей Шармільйона дізналися тільки на місці.
 •  4 тижні тому
У 2024 році чудове харчування 10 із 10! Доглянута територія.
У травні 2024-готель був при заселенні повний, але за окрему плату змогли знайти номер біля моря)). Дуже працюючі співробітники готелю: прибирають, миють, носять, чистять і т.
 •  3 тижні тому
Це не ультра все включено (ще і преміум) :)
Були раніше, два роки тому та 5 років тому було краще (місцями). зараз якось зовсім... 1 Персонал відмінний - немає питань, відмінні ліжка та матраци дійсно краще, ніж у Ріксосі (сіа гейт) це правда; 2 харчування .
 •  4 тижні тому
Не рекомендую, сервіс на низькому рівні. Хамство співробітників
Добридень! Тим хто хоче хорошого сервісу та моря, то це не сюди. Побувавши в багатьох готелях цієї мережі, можу зробити порівняння, як може бути і як є. Задум готелю хороший, але виконання підкачало.
 •  1 місяць тому
Wi-fi у номері не працює
B Шарме була понад 20 разів. Їздимо 3-4 рази на рік. Начиталася відгуків позитивних про цей готель Amphoras Beach і вирішили поїхати. Перебували з 02/05-09/05.2024. Це найгірший готель із 20 поїздок.
 •  1 місяць тому
Ціна якість
Доброго дня, Amwaj виявився дуже пристойним економом, куди пристойніше Sunny Days і нічим не гірше Continental Plaza, навіть краще на мою, ніде не смердить. Види розкішні, море дуже прекрасне тут, єдине до пірсу йти довго.
 •  1 місяць тому
Показати ще »


Ще про Шарм ель шейх