Badawia Resort 3*– Відгуки

56
Оцінка 5.010
на основі
56 відгуків
№176 у рейтингу готелів Шарм ель Шейха
6.6 Номер
6.8 Сервіс
6.4 Чистота
6.4 Харчування
6.4 Інфраструктура
Готель розташований за 8 км від Наама Бей, в районі Хадаба, за 5 хвилин пішки до центру Ель Меркато, де розташовано багато ресторанів і кафе, за 6 км від центру Наама Бей і за 4 км від Старого міста. Готель вперше відчинив свої двері гостям у 2005 році, а останній ремонт здійснено у 2017 р. Готель підходить для активного, сімейного та економічного відпочинку.Детальніше →
аватар ziskin
 •  їздив(а) 4 тижні тому
Оцінка 1.0
Бомжатник, їсти немає що. … Ще ▾ Бомжатник, їсти немає що.
аватар Alsukazan12
 •  їздив(а) 1 рік тому
Оцінка 10.0
Ось ще раз відпочивала в Бадавії) трохи все змінилося, зробили косметичний ремонт, харчування стало краще, але в цілому все так само, привітний персонал) Була з друзями з … Ще ▾ Ось ще раз відпочивала в Бадавії) трохи все змінилося, зробили косметичний ремонт, харчування стало краще, але в цілому все так само, привітний персонал) Була з друзями з Москви, їм все сподобалося, брали екскурсії у місцевого Саїду, ціни дешевші набагато, пляж від готелю знаходиться поряд з пляжем Ель Фанар, що йде зі сходами, гарний захід у море, красиві рифи та рибки, було трохи прохолодно вранці, але вдень сонце прогрівало воду та повітря до 19 •))
аватар Alsukazan12
 •  їздив(а) 2 роки тому
Оцінка 6.0
Вибирала готель за віддаленістю до моря, майже 3.5 км, для ходьби)) та близькість до старого міста. Заселили без проблем, номер простенький, у міру чистий, взяла з собою ганчір'я, постільна білизна. … Ще ▾ Вибирала готель за віддаленістю до моря, майже 3.5 км, для ходьби)) та близькість до старого міста. Заселили без проблем, номер простенький, у міру чистий, взяла з собою ганчір'я, постільна білизна. Як заселилася провела невелике прибирання. Вийшло дуже затишно, прожила 3 ​ ​ тижні, тиждень плюс, тк вийшла ця заварушка зі скасуванням перельотів; завжди, тк стоїть бойлер в душовій. У кроковій доступності Ель меркато, Манго маркет. На пляж ходить автобус, туди в 10 зворотний в 14. Я ходила на дикий пляж, де порт, ти і природа, корали, красиві рибки, немає свистунів як на платних пляжах, коротше кажучи відпочинок вдався! Особливе спасибі Господарам готелю містеру Мухаммеду і Нуре, дуже добрі і чуйні люди! Продавцю екскурсій Саїд, Ахмеду, продавцю маленької крамниці в готелі! ! !
Номер Уютный номер Дикий пляж Маршрут от отеля до пляжа)))
аватар
 •  їздив(а) 4 роки тому
Оцінка 5.0
Була гарна ціна на нього, тому я вирішив поїхати в цей готель. Заселення по регламенту. Їжа одно образна, але її було багато, голодні не ходили. Мало хто на пляж їде, там не море, а затока. … Ще ▾ Була гарна ціна на нього, тому я вирішив поїхати в цей готель. Заселення по регламенту. Їжа одно образна, але її було багато, голодні не ходили. Мало хто на пляж їде, там не море, а затока. В кімнатах не прибрали. Не знаю рекомендувати чи ні, я простий, що можу і в палатці ночувати.
аватар Elena_Fisun
 •  їздив(а) 4 роки тому
Оцінка 3.0
Я вибрала цей готель, тому що на нього була приваблива не висока ціна на більш тривалий термін. Готель не поганий по своїй території, номер чистенький, але там жадібний і економний господар, їжа була дуже погана і її мало. … Ще ▾ Я вибрала цей готель, тому що на нього була приваблива не висока ціна на більш тривалий термін. Готель не поганий по своїй території, номер чистенький, але там жадібний і економний господар, їжа була дуже погана і її мало. До моря їхати 5-7 хвилин, возив автобус, але він теж був дуже маленький, люди переживали, що не доїдуть, такий момент. На барі мають бути напої, вони о 19.00 виносять кілька пляшок пива і більше не виносять. Коли підходиш, кажуть, що вже нічого немає, плати та бери. Люди були голодні, одноманітна їжа, що таке 1 смажене яйце дорослому чоловікові? Коли просиш два, у них одразу незадоволені особи. У цей готель ми не поїдемо, це факт!
аватар yura1305
 •  їздив(а) 4 роки тому
Оцінка 2.0
Готель уже вичерпав себе – дуже старий. 1. На фото очевидно готель, коли відкрився. Басейн досить брудний і погано пахне. Все в сумному стані. Заселилися з 3 рази, коли дав на 10 доларів на ресепшені – дали найкращий номер – це не смерділо, санвузол був майже цілий, вихід на терасу не закривався взагалі, вхідний замок ледве зачинив, більше не відчиняв. … Ще ▾ Готель уже вичерпав себе – дуже старий.
1. На фото очевидно готель, коли відкрився. Басейн досить брудний і погано пахне. Все в сумному стані. Заселилися з 3 рази, коли дав на 10 доларів на ресепшені – дали найкращий номер – це не смерділо, санвузол був майже цілий, вихід на терасу не закривався взагалі, вхідний замок ледве зачинив, більше не відчиняв. Туалетного паперу не дали на 3 дні.
2. У готелі 90% арабів вашим жінкам буде дуже некомфортно.
3. Їжа убога і постійна день у день. М'ясне та рибне лімітоване та видається поштучно. Посуду не вистачає і вся коцана. Померти з голоду не дадуть, але ми лише сніданками, потім їли у місті.
4. Їх пляж пішки 40 хв, йти спекою не реально. Ходили лише вранці. Трансфер тільки 10 і назад 13-30. І все. Можете не влізти, поїдете наступною ходою через 40 хв.
5. Ціна туру була 300 з особи на 6 ночей, дівчина брала такий тур за 175 палаючих. Реальна ціна цього готелю для арабів 7 дол на добу, для європейців 15 дол. Звідси Дожин Ап не повинен його позиціонувати як готель. Це придорожній арабський мотель 2 зірки не більше.
6. Один плюс – це чиста та тепла вода у жовтні. Рибки навіть на пляжі видно у масці.
Это шезлонги и грибки. Не успел занять - будешь лежать на поломанных. Это единственный плюс. Гавань без волн и чистая вода.
аватар JUlija152466
 •  їздив(а) 5 років тому
Оцінка 3.0
У нас трошки з бюджетом були проблеми, тому ми поїхали в готель Badawia, вибрали його саме тому, що він був дешевий. Но фото було все шикарно, а всередині все дуже дуже брудно, поки не попросиш, щоб поприбирали, то ніхно не прийде, ні постіль не поміняє, нічого. … Ще ▾ У нас трошки з бюджетом були проблеми, тому ми поїхали в готель Badawia, вибрали його саме тому, що він був дешевий. Но фото було все шикарно, а всередині все дуже дуже брудно, поки не попросиш, щоб поприбирали, то ніхно не прийде, ні постіль не поміняє, нічого. Була там і цвіль... хоча би прибирали, помили би та пилюку витерли... приходилось брати тряпки і самим мити. Харчування нормальне, смачне погано нам нікому не зробилося, хоча таблетками запаслися. Єдине, що багато арабів було, коли ми відпочивали, і трохи дико було нам дивитися, коли вони дітей ставлять на стіл, вони там і сидять, і їдять, потім не хочеться на ті столи ні виделки, ні хліб класти, бо там дітки як бігали, так і всілися. На території готелю та на пляжі було багато такого, що вже можна було би підремонтувати, то матраси десь трохи порвані, то листя, що падало з дерев в басейн, забирали звідти такими дуже брудними сітками, що після того і не хотілося там купатися. Трохи антисанітарія, загальна картинка то нічого, але на ті гроші, нам так і казали, що так приблизно і буде. Якщо щось краще, то потрібно платити більше. В інших готелях якісь програми, шоу, дискотеки, тут нічого не було , анімації не було, просто музика грала, але ніхто не танцював, більшість туристів старше були за нас. Ми десь їздили, на екскурсії витрачали гроші, не сиділи в готелі, як і більшість туристів, які тут відпочивали. Поряд були магазини, бари, кальяни, але клубів, дискотек, такого ми поряд не зустріли. За розвагами потрібно було десь їхати, але нам не хотілось десь далеко бути від готелю, бо то ніч и чужа країна все ж таки.
аватар
 •  їздив(а) 5 років тому
Оцінка 4.0
Готель обрала тому, що підходив під критерії: дешевше та довше. Заселення чекала недовго. За номером все влаштовувало. Чи не завадило б кондиціонери поставити. Але загалом мене влаштувало все за ці гроші. … Ще ▾ Готель обрала тому, що підходив під критерії: дешевше та довше. Заселення чекала недовго. За номером все влаштовувало. Чи не завадило б кондиціонери поставити. Але загалом мене влаштувало все за ці гроші.
аватар vladimir_savchenko
 •  їздив(а) 5 років тому
Оцінка 2.0
Було дуже дешево, на двох 210 доларів це нас підкупило. Жахливий готель. Живлення жахливе, посуду не було, пластикові стаканчики, навіть хліба на всіх не вистачало. На барі могли помити пластикову склянку і використати її далі. … Ще ▾ Було дуже дешево, на двох 210 доларів це нас підкупило. Жахливий готель. Живлення жахливе, посуду не було, пластикові стаканчики, навіть хліба на всіх не вистачало. На барі могли помити пластикову склянку і використати її далі. Море таке, як і скрізь.
аватар 00000000000000000
 •  їздив(а) 5 років тому
Оцінка 1.0
Це повний відстій. Там унітаз розбитий, умивальник теж, таргани здорові, сантиметри по три, яких не прибирають, і вони валяються дохлі. Кондиціонери або не працюють, або кричать як трактори. … Ще ▾ Це повний відстій. Там унітаз розбитий, умивальник теж, таргани здорові, сантиметри по три, яких не прибирають, і вони валяються дохлі. Кондиціонери або не працюють, або кричать як трактори. Ось скільки я їжджу, то мені вперше такий готель попався. Я прочитав в інтернеті, що все нормально, особливо зауважень не було, таких особливих. Були зауваження щодо їжі, але щось таке. Але цей готель не готовий до прийняття гостей, навіть при мені там багато чого ремонтувалося. Рушник у них теж немає, мені доводилося два дні ходити на ресепшен домагатися, щоб принесли рушники в номер. Територія Оцінка: 5 Територія готелю нормальна, басейн є, хоч я постійно на морі був. Пляж у готелю нормальний, але спільний із двома іншими готелями. Тут є така затока, де завезений пісок, дуже добре обладнане місце. Інтернет був, але я не скористався ним, а люди казали, що нормальний. Але він коштує 5 доларів на весь час. Я дуже часто їздив на екскурсії, то в різних масовках в готелі я не брав участі, але анімація начебто була. Я б нікому не рекомендував цей готель.
Показати ще »


аватар provad41
Чи є у когось свіжі відгуки про цей готель? Будь ласка дайте відповідь!!!
13 років тому  •  5 підписників 6 відповідей
аватар kotsubinskk
Хотів би уточнити, хто небудь відпочивав у середині листопада в Шармі, як погода (позагорати, купуватися)?
14 років тому  •  8 підписників 7 відповідей
аватар nadin65
Відповідайте хто був цього року в готелі CREATIVE BADAWIA SHARM,- правда що у готелю два пляжі (піщаний і кораловий) (платні або безкоштовні)і якщо кораловий платний то скільки і якого готелю або міський Рас Уум Сід *PUBLIC BEACH free*?
15 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Визначні пам'ятки
Гора Сінай
Оцінка 9.4
Єгипет, Шарм ель шейх
Історія, Релігія
Кафе Фарша
Оцінка 8.8
Єгипет, Шарм ель шейх
Ресторани, кафе

Отель расположен в 8 км от Наама Бей, в районе Хадаба, в 5 минутах пешком до центра Эль Меркато, где расположено много ресторанов и кафе, в 6 км от центра Наама Бей и в 4 км от Старого города. Гостиница впервые распахнула свои двери гостям в 2005 году, а последний ремонт произведен в 2017 г. Отель подходит для активного, семейного и экономичного отдыха.

Розташування В курортном районе Хадаба, в 3 км от центра г. Шарм-эль-Шейх и в 20 км от аэропорта г. Шарм-эль-Шейх.
Опис пляжу Собственный песчаный пляж в 1 км от отеля. Имеется сервис до пляжа. Протяженность пляжа – 300 м. Пляж недалеко от старого рынка. Бесплатный автобус до пляжа в 08:00, 10:00, обратно в 13:00, 16:00.
 • третя і далі
 • власний пляж
 • піщаний пляж
 • шезлонги  FREE 
 • парасольки  FREE 
 • пляжні рушники
У готелі

Главный ресторан (07:00 – 10:00, 13:00 – 15:00, 19:00 – 21:00), Бар Splash у бассейна (10:00 – 13:00, 15:00 – 05:00), Camel бар (18:00 – 02:00), Al-Maha Bar (10:00 – 18:00), платный Wi-Fi, 2 бассейна без подогрева в зимний период, магазины, автобус до центра города.

 • ресторан
 • кафе/бар
 • відкритий басейн
 • автостоянка  FREE 
 • сейф  FREE 
 • пральня
 • перукарня/салон краси
 • номери для некурящих
 • обмін валют
 • оплата платіжними картами
Для дітей Детский бассейн без подогрева в зимний период, анимация.
 • дитячий басейн
 • дитячий майданчик
 • дитячі стільчиками в ресторані
 • дитяче ліжко  FREE 
Розваги та спорт
 • волейбол  FREE 
 • анімація
Опис номерів

В отеле 100 номеров.

 • ванна/душ
 • фен  FREE 
 • кондиціонер
 • кабельне/супутникове ТБ
 • телефон $
 • інтернет wi-fi $
 • балкон/тераса
Адреса Hadaba, Sharm-El-Sheikh, Egypt
Телефони: +20 111 060 7138
Сайт: Badawia Resort
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. У отеля собственный песчаный пляж. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой.