Бюджетний готель з чудовим розташуванням та гарним пляжем! Рекомендую!

Написано: 12 червня 2021
Час поїздки: 1 — 10 червня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 7.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 7.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 8.0
У готель мене привезли о 4 ранку. Але поселили, на жаль, аж о 10:00. В одномісний маленький номер (довелося трохи доплатити), щоб переселили у просторіший.

Номер просторий, чистий, щоправда, трохи вимагає ремонту і дуже страшна завіса, фен, туалетне приладдя...Протягом відпочинку не завжди було прибрано.

Готель невеликий, затишний, доглянута територія, басейн, пляж через променад. Але все трохи стареньке. Ідеальне розташування для відпочинку - центр Наама-Бей...не шумно і не тихо, саме те, що треба.

Персонал дуже доброзичливий та добродушний.

Wi-Fi немає ніде, тому краще купувати відразу сімку в аеропорту за 10 доларів...там вам все встановлять за 2 хвилини...брала Orange 16 mb вистачить на цілий відпочинок.

Харчування нормальне, як для 3ки дуже нічого. Овочі, фрукти, солодощі, гарніри, супчик завжди був на обід та вечерю, рибу та м'ясо щодня.

Спиртне – горілка, пиво, джин, віскі, ром, бренді.
Спиртне непогане, слабеньке та м'яке...п'ється легко і не буває після нього погано!


Море шикарне, чисте, піщаний пляж. Шезлонги зручні з м'якими матрацами, але вже старенькі. На всьому пляжі стоять смітники, прибрано. Пляжні рушники видають на ресепшен один раз на весь відпочинок.

Аніматори просто красені! постійно чимось займуть: гімнастика, аквааеробіка, дартс, волейбол тощо. Увечері завжди танці, конкурси, шоу...запропонують до клубу сходити.

Готель до 4 не дотягує, але і 3 йому мало ...дала б десь 3.7! Мені сподобалося все!

Дякуємо за чудовий відпочинок!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал