ОДНЕ СПЛОШНЕ РОЗЧАРУВАННЯ

Написано: 14 листопада 2022
Час поїздки: 31 жовтня — 10 листопада 2022
Ваша оцінка готелю:
2.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 2.0
Сервіс: 2.0
Чистота: 2.0
Харчування: 2.0
Інфраструктура: 4.0
Прибули до готелю до 14:00. Заселили одразу. Номери просторі, але пошарпані часом (сантехніка прямий зовсім у жалюгідному стані). За зміну номера, звичайно, попросять доплату. Але були сім'ї, кому давали за допплату номери гірше, ніж без неї.

Територія готелю прекрасна, велика, все в кольорах і дуже яскравий східний дизайн. Але це єдине із плюсів даного готелю, на жаль.

Якщо ви думаєте, що купуєте "все включено" - то це не про цей готель, вам запропонують мізерний сніданок, ще мізерніший обід і таку ж вечерю. Жодних пізніх сніданків та вечерь тут немає від слова "зовсім". Проспав сніданок - все: чекай на обіду! Їжа одноманітна. З напоїв: кава – проблема, постійно зламана кофемашина; соки – порошки; газ. вода (кола, спрайт, фанта) надвечір має властивість закінчуватися, як і алкоголь.

Алкоголь місцевий (віскі, джин, ром, горілка та пиво) наливають з повна (для мене дуже міцні коктейлі виходили), напевно тому до вечора бар був порожній (хоча я помічала, що в їхніх шафках стояли пляшки з потрібним вмістом). Бар працює до 00:00, потім лише вода з кулера, але стаканчики треба спробувати пошукати.

Шезлонгів на території готелю багато, на пляжі обмаль.

Столиків біля бару після вечері також не вистачало, але це на кілька годин, потім гості розходяться.

Пляж піщаний без їжаків і коралів (для дітей саме те). Неподалік є риф (ліворуч від пляжу), де можна поплавати з маскою, рибок багато.

На пляжі є бар. Дають газ. воду та пиво (останнього завжди не вистачало, чекали по 2 години).

Анімація це окрема розмова. Хлопці місцеві, веселі, добрі, трохи розмовляють російською, але здебільшого спілкувалися з ними англійською. Перші дні в готелі мало гостей і анімації мало. Вдень всі веселощі на пляжі.
Увечері біля бару. Іноді були конкурси у театрі. Дискотеку ми самі організовували.

Територія Оцінка: 4 Територія готелю дуже брудна. Номери теж (3 дні просили помити підлогу, чайові не допомагали), доки не влаштувала скандал на ресепшені – у номері не прибирали. Прибирання полягало лише в заправлених ліжках.

Один день були перебої з електрикою. Увечері світло відключили зовсім. Нам не принесли ліхтарів, самі собі світили ліхтариками на телефонах.

Пляжні рушники видають (свої можна не брати) і їх можна міняти хоч щодня.

Готель знаходиться на самому відшибі міста, навколо НІЧОГО! Пляж не перша лінія! Пішки хвилин 10 через пустелю. Але ж ходить автобус.

Насамкінець скажу, що нам трапилася весела компанія гостей: вечорами ми грали в різні ігри, співали, спілкувалися - це найпозитивніше з усього відпочинку.

І так, 5 єгипетських хвилин дорівнюють мінімум 30 хвилин очікування)))
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал