Відмінний пляж, дуже якісний масаж, Wi-fi працює на всій території.

Написано: 8 березня 2023
Час поїздки: 2 — 7 березня 2023
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 10.0
Відпочивали з подругою з 02.03. 23 до 07.03. 23. Безперечний плюс відпочинку у цьому готелі: перша лінія, чудовий пляж. Чистий пісочок, захід у море пологий, рибки нелякані, шезлонги завжди є. Чудовий СПА, всі майстри масажу з медичною освітою. Адміністратор СПА-Моха? мед добре говорить російською, не раз допомагав нам, за що сердечне йому спасибі! Так, номери в готелі "втомлені", злегка обшарпані шафи та двері. Зате чудові матраци, у кого болить спина-оцінять. Wi-fi чудово працює на всій території готелю, включаючи пляж. По харчуванню: риба, м'ясо, курка/перепілки, все є. Овочі свіжі та на пару, тушковані та у вигляді пюре. Фрукти, тістечка. Мінімум олії, м'ясне готують на грилі, мене харчування дуже влаштувало). Ковбаса та сир звичайно жахливі, але це скрізь так. Для тих, хто любить їсти постійно, у барі на пляжі дають найсмачнішу піцу та гамбургери. Біля басейну теж щось дають і наливають, але ми там не гасили. Чаю у ресторані немає.
Кава-вранці, алкоголь/напої є, порційно по видачі)). Нам вистачило всього. Аніматори великі молодці, я і не думала, що так весело можна відпочивати)) на пляжі ранкова зарядка, гольф, дартс, настільний теніс, аквааеробіка та йога)). Відпочивали весело та із задоволенням. Хотілося б повернутись)
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал