Жах

Написано: 29 березня 2024
Час поїздки: 28 березня — 8 квітня 2024
Ваша оцінка готелю:
1.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 2.0
Сервіс: 1.0
Чистота: 4.0
Харчування: 1.0
Інфраструктура: 1.0
Наша відпустка в цьому готелі, на жаль, виявилася далеко не ідеальною. Єдине, що варто відзначити як позитивний момент – це чудова зелена територія готелю та плавний захід у море, який, безумовно, створює ілюзію райського куточка на землі. Проте, наш відпочинок розпочався з неприємностей із самого заселення. Нам запропонували жахливий номер без ознак ремонту, і натякнули, що за "нормальний" номер із мінімальними умовами для проживання необхідно додатково заплатити чайові у розмірі $50.

На пляжі ситуація не краща: рушників постійно не вистачає, шезлонги, здається, підібрані зі сміттєзвалищ, всі різні та з дефектами, місць на пляжі постійно не вистачає, хоча готель і не заповнений повністю. Люди резервують шезлонги заздалегідь, залишаючи свої речі з вечора, що створює додаткові незручності.

У ресторані готелю ситуація не краща: вибір основних страв обмежений, свіжої зелені майже не знайти, а отримати напій при обіді стає справжнім випробуванням через ігнорування з боку персоналу, який веде себе недружелюбно та незадоволено.

Але найбільше обурення викликає ставлення до гостей з боку персоналу та охорони. Одна з найбільш абсурдних ситуацій сталася, коли охоронець спробував забрати самокат у дворічного хлопчика, пояснивши це забороною на катання на самокатах на території готелю, хоча про таку заборону ніде не було сказано.

Загалом, якщо ви не бажаєте зіпсувати свою відпустку, радимо шукати інше місце для відпочинку. Цей готель здатний затьмарити навіть найяскравіші моменти вашої подорожі своїм непрофесійним сервісом та відсутністю базового рівня комфорту.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал