Нормальна 4*, але довго не витримаєш

Написано: 14 лютого 2020
Час поїздки: 6 — 13 лютого 2020
Кому автор радить готель: Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 7.0
Сервіс: 9.0
Чистота: 7.0
Харчування: 6.0
Інфраструктура: 8.0
Відпочивали в лютому 2020, вчотирьох (2 дорослих, 2 дітей). Вибрали, бо ціна була суперова, турагент радив, що цей готель добрий, і знижка була на той період дуже суттєва! До моря 10 хв пішки, можна трансфером, але нам часто не підходив графік, територія готелю гарна, доглянута, персонал весь привітний, прямо здивована, від рецепшена і до обслуговування всі ненав'язливі, усміхнені буряки! Пиво смачне, вино біле і червоне теж, все інше, як відомо... єгипетська какаха, але з кока колою літрами піде)))))) як ні, то беремо з дому;) потішив бар і їдло на пляжі, приємний бонус, поки ти тусіш на морі. В самому ресторані вибір є ,але не ахті, швидко набридає, жереш щоранку яйка, або булки, в обід і на вечерю пластикові помідори, огірки, перець, мало овочів на пару чи в підливці (хотілося би більше).

Курку і рибу пангасіус пхають щодня і на обід і на вечерю, аж набридло, пхати їх вже нема чим. Курка гриль аж застряє в горлі, невже нема інших страв з тої самої курки? інших видів приготування? від вечірнього кебабу всю ніч печія, і взагалі за тиждень такого харчування постійна печія((( потішила фета. Торти ті самі (лише різниця білі чи чорні,з кремом чи без)... такоє... зелені дині, нарізані мандарини, іноді фініки. Тому купували за межами готелю полуницю і гранат.


Риф слабуватий, близько буйки, хвиля кидає на риф, вітряно, але то таке..., як попадеш на погоду, у нас було холодно, температура повітря вдень +17 і вітер, у воду лізти не сильно хотілося. Загалом видно,що старається персонал, все вилизують, красиво. Анімація слабенька, не ясний розклад, мало куди кличуть,а як кличуть, надіються, що ти не прийдеш)))) потішив маленький басейн з підігрівом, великий з гіркою,як лід, але всі стрибають з гірки, а потім в теплий перелазять. Загалом задоволена.всюди ж плюси і мінуси,але хочу відмітити приємне спілкування і порядність усіх працівників, жодного вимагання Ван долар, а в Єгипті це рідко зустрінеш .Отож, не бійтеся! можна їхати!:)