Ціна-якість просто супер

Написано: 11 березня 2020
Час поїздки: 2 — 9 березня 2020
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 9.0
Готель дуже гарний - і за номерами, і територією, і харчуванням. Заселили швидко. З першого разу не сподобалося, що на першому поверсі – поміняли. Приїхали запізно – запропонували вечерю. Персонал привітний, знають російську мову і навіть українську. Прибирання щодня (для тих, хто боїться, що щось вкрадуть, є сейф), якщо не хочеш, вішаєш табличку "не турбувати" - ніхто не заходить. Два басейни, один навіть із підігрівом та з гіркою, є можливість користуватися басейнами та барами сусідніх готелів, але з інших готелів приходили до нас.

До моря хвилин 15 через готель "Алоха". Пляж з лежаками з баром (яким можна користуватися), з танцями та розважалками, з піцою та картоплею фрі. А які там корали та рибки...Їздили окремо на морську екскурсію, даремно втратили час - на "Алосі" краще сто разів. Загалом, рекомендую всім Shores Golden, навіть більше, ніж 5-ти зірочки цієї мережі. Різниця лише у наближенні до моря.
Хоча після сніданку або обіду дуже навіть чудово пройтися що б не жиріти)) Для четвірки Shores Golden просто супер. Дякуємо персоналу готелю, ви найкращі)) По можливості, приїду саме сюди; )
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал