Pyramisa Sharm El Sheikh Resort 5*– Відгуки

244
Оцінка 5.810
на основі
244 відгуків
№143 у рейтингу готелів Шарм ель Шейха
5.7 Номер
5.9 Сервіс
5.5 Чистота
6.2 Харчування
6.3 Інфраструктура
Готель розташований на мальовничому узбережжі знаменитої бухти Sharks Bay. Територія Оцінка: 4 каскадом спускається до моря, вражає своїм прекрасним ландшафтом і надзвичайно красивим видом на острів Тиран. Готель відкритий у 1997 році. Часткова реновація проводилася у 2019 році. Підходить для сімейного відпочинку.Детальніше →
аватар oksana_girich
 •  їздив(а) 3 місяці тому
Оцінка 10.0
У Єгипті не вперше. Готель чудовий! Так – доплатили за покращений номер зі скляними балконами з видом на море. Кухня – чудово – всі готують на грилі. Чудова бюджетна 5. … Ще ▾ У Єгипті не вперше.
Готель чудовий!
Так – доплатили за покращений номер зі скляними балконами з видом на море.
Кухня – чудово – всі готують на грилі.
Чудова бюджетна 5.
аватар natali_ula
 •  їздив(а) 4 місяці тому
Оцінка 5.0
Я рідко пишу відгуки. Але зараз дуже хочу поділитися своїми враженнями про відпочинок у Пірамісі. Перед поїздкою я начиталася хороших відгуків, але, приїхавши туди, дуже розчарувалася… Ну що вам сказати? Почну із заселення: тут пройшло все гладко, ми дали 20 $ за три номери, щоб не чекати до 14-00, заселили швидко в головному корпусі, номери стомлені, пил скрізь. … Ще ▾ Я рідко пишу відгуки. Але зараз дуже хочу поділитися своїми враженнями про відпочинок у Пірамісі. Перед поїздкою я начиталася хороших відгуків, але, приїхавши туди, дуже розчарувалася… Ну що вам сказати? Почну із заселення: тут пройшло все гладко, ми дали 20 $ за три номери, щоб не чекати до 14-00, заселили швидко в головному корпусі, номери стомлені, пил скрізь...Але це для мене не критично, я сама скрізь витерла пил. Сніданком нас не погодували… Готель тримає єгиптянин, і цим все сказано. Харчування так собі, не зручно, що м'ясо та гарніри на вулиці, решта в ресторані, бігати не дуже зручно туди-сюди з тарілками. Сніданки дуже мізерні, тільки омлет та варені яйця з вівсянкою та жахливими сосисками. Обід непоганий, вила три супи, рис, картопля фрі, риба (не смачна), суха, м'ясо колись як, Піца вічно горіла і то, поки дістанешся в черзі, вже її не хочеться… Соки розбавлене ЮПІ, ми його не пили…
У готелі повно місцевих, нахабні, їх обслуговують насамперед, на нас дивляться, як на сміття! Лежаки на пляжі старі розбиті. Риф середній. Останні три дні я нічого не їла, бо отруїлася. Ставлення пофігістичне, прибирали так собі, міняли рушники і те, коли ти їх на підлогу скинеш, а якщо ні, то мокрі складуть на гору. Тільки ліжко застилали і сміття виносили, пилюку ніхто ніде не протирав. . . Анімації немає від слова ЗАГАЛЬНО! Один раз сходили на шоу – тупі фокуси, такого я ще не бачила в жодному готелі! На Новий рік навіть ялинки не було, гроші за новорічну вечерю заплатили, але. . . ми їздимо майже щороку на Новий рік до Єгипту, були й у четвірках, але було набагато краще. Все було несмачне та жахливе. Програми новорічної не було зовсім, хоча б дискотеку зробили, щоправда, так звані аніматори підригалися у спортивних костюмах, от і весь виступ.
Загалом ми туди більше ні ногою і нікому не пораджу цей готель. Сподобалося лише море. Висновок: Пірамісу відстій. Трійка з мінусом.
аватар fish55
 •  їздив(а) 6 місяців тому
Оцінка 8.0
В двох словах. Готель непоганий, нещодавно відкрився. Харчування хороше (4), риф (4-) рибок мало. Пляж мало місць та шезлонгів. Багато росіян приїхало, готель забитий. Щоб зайняти вставати о 6. … Ще ▾ В двох словах. Готель непоганий, нещодавно відкрився. Харчування хороше (4), риф (4-) рибок мало. Пляж мало місць та шезлонгів. Багато росіян приїхало, готель забитий. Щоб зайняти вставати о 6.10-6.20 (3). Анімація слабка (3+). Гірки непогані (4+). 5. Якщо дорога путівка, то краще до іншої. Був до цього у 10 готелів Шарма. Усім успішного відпочинку.
променад возле отеля
аватар mars2ninja
 •  їздив(а) 7 місяців тому
Оцінка 4.0
Я вперше в Єгипті. Може, звичайно, інші готелі теж не дуже, але якщо дивитися критично, готель дуже посередній. 1) Все дуже старе, старе 2) Знаходиться дуже близько до аеропорту. … Ще ▾ Я вперше в Єгипті. Може, звичайно, інші готелі теж не дуже, але якщо дивитися критично, готель дуже посередній.
1) Все дуже старе, старе
2) Знаходиться дуже близько до аеропорту. Дуже добре чутно і в деяких місцях навіть видно всі зльоти та іноді посадки.
3) Часто з аеропорту вітром заносить запах гасу (або чогось такого).
4) Територія ніби й велика, але вся у сходах. гуляти ніде.
5) Частина корпусів закрита на ремонт і псують вигляд.
6) Пляжна лінія ніби й довга, але за фактом купатися можна лише на невеликому понтоні або на 30 метрах пологого пляжу.
7) Вайфаю немає, тільки на ресепшені. І то напівдохлий.
8) Їжа дуже мізерна, фруктів майже немає.
9) З коктейлів - лише 2 види - "алкогольний" та безалкогольний)
10) Місцевий алкоголь – неможливо пити.
11) Колу теж якийсь фігнею розбавляють. Пиво можна пити.
аватар monkey447477777
 •  їздив(а) 8 місяців тому
Оцінка 3.0
Готель не тягне на 5 зірок. Почалося все з того, що приїхали ми о 5-й ранку, втомлені, і звичайно ж нам відмовили в поселенні, натякнувши на хабар. Вибору у нас не було, тому що їхали ми з дитиною 2х років, доплату зажадали 30 $. … Ще ▾ Готель не тягне на 5 зірок. Почалося все з того, що приїхали ми о 5-й ранку, втомлені, і звичайно ж нам відмовили в поселенні, натякнувши на хабар. Вибору у нас не було, тому що їхали ми з дитиною 2х років, доплату зажадали 30 $. Заплативши нас поселили в номер, який не можна було назвати навіть сараєм. Коли ми вимагали змінити номер, нам на рецепції запропонували доплатити 70 $. Чоловік почав обурюватися, і зійшлися ми на 30 $, і того вийшло нам 60 $ доплата. Поселили в номер як за їхніми критеріями "Преміум", але преміум там не стояв і поряд, добрий "Стандарт". Ок, заселилися ми о 7 ранку, браслети нам не дали, аргументувавши це тим, що треба чекати 10 ранку. А відповідно о 10-й ранку сніданок закінчився, і ми голодні з ночі з маленькою дитиною чекали 13.00 щоб піти на обід.
Їжа: різноманітна, багато вибору. Морепродукти не давали взагалі. Фрукти: яблука, апельсини, диня, фініки, груша, кумкват. Рідко давали інжир, банани. Обслуговування номерів жахливе, якщо не дасте йому грошей, ніхто ваші номери не прибиратиме. Анімація огидна, одноманітна, нудна. Розважають вони дітей старше 4-х років, маленьких ганяють, не звертають на них уваги взагалі. Море прекрасне, це єдиний плюс цього готелю. Територія Оцінка: 4 Територія велика, але не доглянута, скрізь валяється сміття, стоять тарілки, ростуть сухі кущі. Гід який прийде до вас на зустріч говорить не всю правду про екскурсії, його справа продати, а що і як там буде це стане вам сюрпризом.
Відпочивали раніше в лінійці готелів Альбатрос 4*, в порівнянні з цією п'ятою, Альбатрос небо і земля. Не радимо Pyramisa.
аватар ruslan130389
 •  їздив(а) 8 місяців тому
Оцінка 1.0
Не потрібно їхати в цей готель, він не коштує своїх грошей, ми за трьох людей з Харкова віддали 1000 $. Ніяка це не 5 *, максимум це 3 *. Жах починається з заселення номер у Харкові був обумовлений з видом на море і прописаний у ваучері, в результаті або доплачуєш 100 $ або номер з видом на будівництво, донг вимагають на ресепшен, головний корпус просто в жахливому стані стеля може впасти на голову це в прямому сенсі слова, пляж двох рівневий дуже незручний і маленький, два понтони, але купатися безпечно можна тільки з одного, на другому можуть переїхати човном, їжа одноманітна, смачна тільки піца, з напоями постійні проблеми то їх немає, то бармену в падло робити, ще готель дуже сильно заселений Єгиптянами які ведуть себе м'яко кажучи не коректно , поїздки в старе місто приблизно 15 $. … Ще ▾ Не потрібно їхати в цей готель, він не коштує своїх грошей, ми за трьох людей з Харкова віддали 1000 $. Ніяка це не 5 *, максимум це 3 *. Жах починається з заселення номер у Харкові був обумовлений з видом на море і прописаний у ваучері, в результаті або доплачуєш 100 $ або номер з видом на будівництво, донг вимагають на ресепшен, головний корпус просто в жахливому стані стеля може впасти на голову це в прямому сенсі слова, пляж двох рівневий дуже незручний і маленький, два понтони, але купатися безпечно можна тільки з одного, на другому можуть переїхати човном, їжа одноманітна, смачна тільки піца, з напоями постійні проблеми то їх немає, то бармену в падло робити, ще готель дуже сильно заселений Єгиптянами які ведуть себе м'яко кажучи не коректно , поїздки в старе місто приблизно 15 $. у вересні, дітям на пляжі дуже нудно буде, рятують тільки гірки на смердючому хлорованому басейні
аватар kole_s
 •  їздив(а) 1,5 рік тому
Оцінка 6.0
Вилітав від Сoral з Мінська за 1200 $ (2вз. +12 років дитина 10 ночей). Порівнюючи який був готель у Dessole і тепер при Otiun, то однозначно стало гірше. Перед вильотом почитати хотів свіжі відгуки їх мало. … Ще ▾ Вилітав від Сoral з Мінська за 1200 $ (2вз. +12 років дитина 10 ночей).
Порівнюючи який був готель у Dessole і тепер при Otiun, то однозначно стало гірше. Перед вильотом почитати хотів свіжі відгуки їх мало. Коли приїхав зрозумів чому – 93% це єгиптяни та трішки білорусів, сербів, українців. Особливо до вихідних готель забитий битком, людей близько 1000.
Заселення - пояснив, що не перший раз у цьому готелі, сказали нам все одно, господар помінявся, бонуси ваші анульовані, але все одно коли я обурився, принесли халат, тапочки в номер і дозволили в а ля карт ресторани ходити скільки захочемо.
Номер - дали 1209 у корпусі з оновленим інтер'єром, вид на море та басейн. 1208 наприклад - вид будівництва. Через день давав по баксу – прибирали нормально.
Сауна - не працює, там зруйновано всередині видно і не планують поки що запускати.
Дискотека – не працює, раніше був гарний денс.
Бар у великому басейні – не працює, тому всі товчуться у басейні з гірками. Бар на пляжі працював із перервами - то електрики немає, то випивки.
Пляж – матраци на 15% лежаків, лежаки іржаві. Вхід у море піщаний, подекуди кам'янистий (беремо каралки). Море гарне, блакитного кольору лагуна, коралів небагато, але подивитися є що. Ліворуч де припливають дайвери є кілька красивих місць і трохи біля колон, біля залізної конструкції праворуч багато риб.
Їдальня (рестораном не назву) - шумно, нахабні єгиптяни лізуть без черги, крик, гам, ледве встигають прибирати. Стільці старі обшарпані. Про те, щоб напої підносили я взагалі мовчу. Їжа стерпна, раціон на 3+.
Анімація на 3+, більша для єгиптян.
У сина вкрали фірмові сланці, запитав на ресепшн, щоб по камерах подивилися хто взяв, сказали охорона цього робити не буде. Мовляв, багато єгиптян наїхало, швидше за все вони стирали.
Загалом відпочив більш-менш нормально. Їхати в готель чи ні – ну якщо дуже дешево!
аватар
 •  їздив(а) 2 роки тому
Оцінка 8.0
Готель на гарну 8ку. Вибрали готель тому, що хотів добре відпочити, в принципі всі 5ки в Єгипті це як хороші 4кі. Дивився ще на територію, берег, розташування та все інше. Нам забракло гарного ремонту, було будівництво через дорогу, було некомфортно. … Ще ▾ Готель на гарну 8ку. Вибрали готель тому, що хотів добре відпочити, в принципі всі 5ки в Єгипті це як хороші 4кі. Дивився ще на територію, берег, розташування та все інше. Нам забракло гарного ремонту, було будівництво через дорогу, було некомфортно.
аватар
 •  їздив(а) 2 роки тому
Оцінка 9.0
Коли вибирала готель, мене цікавила перша лінія, гірки. Гірки звичайно там так собі, але навіщо вони потрібні, коли є тепле море. Готель непоганий. Можу рекомендувати цей готель для поїздки з дітьми тому що харчування там хороше, все необхідне в кімнаті є, меблі звичайно не нові, але все в робочому стані. … Ще ▾ Коли вибирала готель, мене цікавила перша лінія, гірки. Гірки звичайно там так собі, але навіщо вони потрібні, коли є тепле море. Готель непоганий. Можу рекомендувати цей готель для поїздки з дітьми тому що харчування там хороше, все необхідне в кімнаті є, меблі звичайно не нові, але все в робочому стані. Персонал чуйний. Бруду, пилу, павутиння не було. Чудова анімація мої діти ніколи не нудьгували. Дівчатка були з самого ранку і до самого вечора, займалися дітьми будь-якого віку.
аватар Anton407173
 •  їздив(а) 2 роки тому
Оцінка 5.0
Очень давно производился ремонт, не очень чисто, пляж не понравился. Понравилось нормальное питание и приятный персонал, приветливый. Интересно было бы жить в номерах с видом на море. … Ще ▾ Очень давно производился ремонт, не очень чисто, пляж не понравился. Понравилось нормальное питание и приятный персонал, приветливый. Интересно было бы жить в номерах с видом на море. Очень хороший вид. Цена не совпадает с качеством, цена завышена.
Показати ще »


аватар filelena
Чи є в номері праска
7 років тому  •  7 підписників 6 відповідей
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Представник готелі
Визначні пам'ятки
Гора Сінай
Оцінка 9.4
Єгипет, Шарм ель шейх
Історія, Релігія
Кафе Фарша
Оцінка 8.8
Єгипет, Шарм ель шейх
Ресторани, кафе

Готель розташований на мальовничому узбережжі знаменитої бухти Sharks Bay. Територія Оцінка: 4 каскадом спускається до моря, вражає своїм прекрасним ландшафтом і надзвичайно красивим видом на острів Тиран. Готель відкритий у 1997 році. Часткова реновація проводилася у 2019 році. Підходить для сімейного відпочинку.

Розташування Готель знаходиться в 4 км від аеропорту, 7 км від бухти Naama Bay і в 15 км від Старого міста, на самому березі моря.
Опис пляжу Довжина пляжу 700 метрів, складається з трьох частин: 1) пляж із піщаним входом у море; 2) пляж із входом у море через невеликий, пластиковий понтон; 3) пляж, де знаходиться бетонований понтон-доріжка під водою. На пляжі працює бар. Автобус на пляж від рецепції готелю (курсує за графіком).
 • перша лінія
 • власний пляж
 • піщаний пляж
 • кораловий риф
 • понтон або пірс
 • шезлонги  FREE 
 • парасольки  FREE 
 • пляжні рушники
 • безвітряна бухта
У готелі

Цілодобова стійка реєстрації, камера зберігання багажу, послуги з прасування одягу (платно), room service, аптека, магазини, 6 конференц-залів, 3 відкритих басейни з 3 гірками для дорослих та 1 гіркою для дітей, 1 критий басейн з прісною водою, барбекю , тераса для засмаги. 9 ресторанів, 5 барів.

 • ресторан
 • ресторан a la carte
 • кафе/бар
 • відкритий басейн
 • критий басейн
 • конференц-зал/банкетний зал
 • бізнес-центр
 • автостоянка  FREE 
 • прокат автомобілів
 • сейф
 • безкоштовний wi-fi
 • пральня
 • перукарня/салон краси
 • номери для некурящих
 • обмін валют
 • банкомат
 • оплата платіжними картами
Для дітей Міні-клуб для дітей віком від 4 до 12 років, дитяча анімація, 2 дитячі ігрові майданчики, міні-диско, секція для дітей у басейні для дорослих, дитяча водна гірка.
 • дитячий басейн
 • дитячий майданчик
 • дитячий клуб
 • дитячі стільчики в ресторані
 • дитяче ліжко  FREE 
Розваги та спорт Масаж, джакузі, сауна, хамам, парна та процедури з догляду за тілом та обличчям – платно (у SPA-центрі, з 16 років). Пляжний волейбол (безкоштовно), водні види спорту: катання на банані, парашут, водний велосипед (платно), дайвінг-центр (платно) та центр водних видів спорту (платно) знаходяться на пляжі. Денні спортивно-розважальні програми. Вечірні програми, шоу.
 • настільний теніс  FREE 
 • волейбол  FREE 
 • тренажерний зал  FREE 
 • аеробіка
 • водні розваги
 • диско-клуб  FREE 
 • анімація
 • організація екскурсій
Опис номерів

У готелі 861 номер. Складається з основної будівлі та комплексу двоповерхових житлових корпусів, бунгало та вілл, що каскадом спускаються до моря.

У номерах

Центральний кондиціонер, сейф, телевізор, кабельні канали, телефон (платно), Wi-Fi безкоштовно (базовий доступ), міні-бар, приладдя для приготування чаю/кави (безкоштовно), вода в номери поставляється щодня, ванна кімната, фен, туалетне приладдя, room service: цілодобово (платно).

 • ванна/душ
 • фен
 • міні-бар
 • сейф
 • кондиціонер
 • кабельне/супутникове ТБ
 • телефон $
 • інтернет wi-fi  FREE 
 • чайник/кавоварка  FREE 
 • балкон/тераса
Адреса Sharks Bay, Sharm El Sheikh, Egypt
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля собственный песчаный пляж. Для любителей рыбок есть прекрасный коралловый риф. Вход в море или с берега или с понтона. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает аэробикой. В отеле есть водные развлечения. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой.