Чудовий готель! Чарівне море та риф!

Написано: 6 грудня 2021
Час поїздки: 27 листопада — 5 грудня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
На початку зими завжди складно вибрати готель що б і смачно і тепло та аквапарк та захід у море для дитини та шоу та вечірки. . . ось, це Риф!
Чесно ми не ходили в жоден ресторан Аля Карт, а навіщо, адже в головному ресторані та краби та кальмари та риба різних видів та качка запечена та яловичина та багато різних страв та десертів (найсмачніших)! Я ненавиджу карантин, але + в тому що кожну їжу насипають поворята в білому одязі і народ не гребе як не в себе))) Черг не було, все чисто, а тераса...краса що на світанку що на заході сонця!
Є багато красивих зон для релаксу, доглянуті сади, працював аквапарк, там же і аквааеробіка, на пляжі дуже багато місця, нові шезлонги, зручний понтон, найкрасивіший риф!
Ми взяли ще екскурсію містом та вечерю в Люксорі від туроператора, дуже сподобалося, як у казці!
Взяли нічну прогулянку з інструктором у масках, це щось! У жодному готелі нам таке не пропонували, враження супер, чорне море, а ти в масці з ліхтариком між коралами виглядаєш мурен, риб нічних, морських зірок, а Ви бачили як світиться планктон? ні? це космос.
Спасибі вам велике! Ще повернемось!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал