Мінусів більше в рази

Написано: 5 листопада 2022
Час поїздки: 1 — 7 листопада 2022
Ваша оцінка готелю:
3.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 3.0
Сервіс: 3.0
Чистота: 1.0
Харчування: 3.0
Інфраструктура: 6.0
Вітаю всіх!
Залишу відгук тут про готель.
З плюсів - зелена доглянута територія, і вечірнє шоу - діти принаймні дивилися. І все на тому. Чекали не найкраще, оскільки Єгипет не зрівняється з тією ж Туреччиною, але все ж таки.
Мінусів більше у рази. Одноманітна їжа, немає картоплі фрі??? ? риба гриль не просмажена, сервіс залишає бажати кращого. аля карт ресторани - були в італійському не смачно, десерт не подали. Але з позитиву - додому стрункіше повернемося??? ? Загалом не дуже багато відпочиваючих, але персоналу багато і швидко лише посуд з рук витягують. То кава закінчується, то посуд чистий??? ? всі напої ніби розведені з водою??????? ? А вчора не могли півгодини втомлені після екскурсії потрапити до номера.

Ключі не працювали, ходили до ресепшену тричі, дали "залізний" ключ, а як зайшли в номер (нас не було в ньому з 8 ранку) так потрапили у величезну калюжу глибиною в 3 см і протяжністю в 2 кімнати (санвузол і коридор) затопив прибиральник мабуть (( ще через півгодини горе персонал прийшов рятувати номер розмазали воду натоптали в номері і загнали злих комарів до ночі??? ? коротше очікувань то великих не було але відпочинок вкрай зіпсований. Була в Єгипті років 15 тому, ті ж дерев'яні двері, що втомилася) плитка Ну загалом тут своєрідна с-с-стабільність зберігається на роки.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал