Готель непоганий, але є багато але

Написано: 9 березня 2023
Час поїздки: 1 — 5 березня 2023
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
5.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 3.0
Сервіс: 7.0
Чистота: 3.0
Харчування: 6.0
Інфраструктура: 7.0
Відпочивали в цьому отелі з з 1.03. 2023 по 5.03. 2023.
Прилетіли ми рано, в 8 ранку ми вже були в отелі, нам запропонували піти поснідати і потім подивляться чи зможуть нас заселити раніше.
Після сніданку нас заселили в номер фемілі рум, довезли наші валізи до номеру і я дала на чай 2 євро, на що мені сказали "это подарок? это же очень мало"
Я попросила мені розміняти купюру 100$, він розміняв і найменша купюра була 10$, йому я їх і дала. Одразу з"явилась посмішка, привів до нас прибиральника і сказав шоб якщо нам не сподобається прибирання, то звертатись до нього, і просив себе називати Він Дизель.
Номер жахливий, я вже на скільки не прискіплива, але номер був просто убитий і це дуже засмутило.
Прибарння майже не було, за те що ми залишали 2 євро, нам крутили лебедів з рушників, і застилали постіль, але номер не прибирали, рушники не заміняли, лебедів крутив з використаних рушників і ми потім не могли зрозуміти де чий рушник, а нас проживало в номері 4 людини. Таке собі прибирання.

Сервіс на хорошому рівні, весь персонал посміхається, питають чи все в порядку, чи все подобається, особливо в ресторані, дуже уважні до відпочиваючих.
Їжа на такому собі рівні, майже одне і те ж саме постійно, пару раз було смачне м"ясо, яке готують на вулиці.
Аніматори молодці, постійно розважаюсь відпочиваючих.
Територія дуже гарна, зелена, все доглянуто, гарні квіти, дерева, багато басейнів, але з підігрівом 3 штуки.
Море було тепле, можна покупатись як з берегу, але там мілко, вище колін, так і з пірсу, що там, що там дуже багато гарних рибок, які не бояться людей.
Що ще не сподобалось, це те, що по пляжу постійно ходили місцеві і дуже наполегливо пропонували свої послуги, масаж, спа, екскурсії, фото і т д, кожен день задовбували.
І ті хто планують відпочивати в цьому отелі, будьте готові до того, що в 10-11 годин ранку пива на барі на пляжі і біля басейну вже не буде.
Ввечері дуже багато комарів, хоча їх і травлять якимось димом, але комарі все одно є і дуже гризуть, навіть спреї не допомагають.
І ще мінус, це дуже багато росіян, які матюкаються на весь пляж і не дуже приємно лежати і слухати як вони "вчєра набухалісь і как оні тусілі"
Виліт у нас був вночі, тому ми продовжили перебування у номері, з 12 по 1.20$ з людини, з 12 по 2.30$, діти до 12 років безкоштовно
P. S Персонал на барі просять наші шоколадки для своїх дітей, так що беріть з собою шоколад, і тоді вам нальють не 2 напої в руки, а 4)