Позиціонують себе як преміум-готель, а насправді дуже не дотягують

Написано: 25 жовтня 2020
Час поїздки: 23 — 29 жовтня 2020
Ваша оцінка готелю:
5.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 4.0
Сервіс: 5.0
Чистота: 4.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 7.0
Перше, що спадає на думку про цей готель, - те, що ми сюди більше ні ногою.
Ну правда, хлопці, навіщо ви ставите собі таку високу планку? ! Повісити в холі розкішну люстру і вважати себе готелем преміум-класу? Щонайменше безглуздо! Думаю люди, які цінують свій час, свої гроші та насамперед свій комфорт, сюди вдруге не приїдуть.
Є звичайно в цьому готелі і переваги, про них ви дізнаєтеся з опису своїх туроператорів, або з інших відгуків. А я напишу про великі мінуси, які перекривають усі плюси цього готелю.
Перше – це хамське ставлення деяких працівників. У лобі-барі почути на свою адресу від офіціанта «у тебе гарні груди», як мінімум, легкий шок і відчуття, що потрапила на місцевий ринок, а не в готель преміум-класу. (Хоча була в досить закритій сукні і з дитиною) Шок - це на вашу!
Водій автобуса, який возить відпочиваючих у кінець понтона, відверто пристає (ну може комусь і подобається), але коли я побачила, що він робить неоднозначні знаки на адресу дівчинки років 14-15, знову шок!

Офіціанта на понтоні попросила зробити каву турецькою, почула у відповідь, що чекати треба хвилин 30-40, краще йдіть на пляж, там за одну хвилину отримаєте свою каву. Почуття, що культурно послали. . . ) багато офіціантів головного ресторану, а саме на терасі другого поверху і багато офіціантів на барах, відверто роблять вам ласку, коли робиш замовлення.
Номер: дуже, дуже втомлений! Прибирання у номері на трійку з мінусом. Три дні просила прибрати у мене з тумбочки дохлих комах! Усі поверхні залапані, чимось залиті, справи нікому немає. Два дні вмовляла себе заплющити на очі і насолоджуватися відпочинком, але коли ввечері прийшли в номер і я побачила, що на тумбочках стоять дві пляшки води наполовину повні, і початі чіпси, загорнуті в трубочку, мене порвало! Одну пляшку води, мабуть, перетягли з туалету, якою я чистила зуби, де взяли другу, наполовину повну - загадка. Дзвінок на ресепшн проблеми не вирішив.
Сервіс нав'язливо дратівливий, то не дочекаєшся, не допитаєшся, то не встигнеш відійти на секунду, все забирають.
Пляж брудний, недопалки скрізь. Рушники використані валяються на шезлонгах, все у піску, валяються використані стаканчики, трубочки, нікому не цікаво!
Заявлено імпортне спиртне, але врахуйте, що нормальне імпортне спиртне ви зможете випити лише у районі лобі-бару. По всій території готелю спиртні напої місцевого виробництва, або стандартні типу Мартіні. Замовила Апероль шприц, відмовили, сказали, що Апероль лише на лобі-барі! Капець! Заплати гроші та ще й бігай постійно на лобі-бар, який знаходиться аж біля ресепшену. Дуже зручно! Дуже! А особливо якщо ви з дітьми, яких нема на кого залишити!
А ще купа дрібних проблем, які начебто і дрібні, і ніби й не варті того, щоб звертати на них увагу і писати про них, але коли ти замість того, щоб відпочивати і розслаблятися, бігаєш і випрошуєш спонжі, ватяні палички, рушники тощо. д. , це реально дуже вимотує та дратує.
Ну і останній камінь у їхній город! ) Це квіти! Народ, може я й чіпляюся, але коли в готелі такого рівня скрізь натикані штучні квіти, та ще не першої свіжості і не дуже хорошої якості, залишається неприємний такий осад.
У мене все!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал