4 з 5

Написано: 29 серпня 2021
Час поїздки: 13 — 25 серпня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 7.0
Сервіс: 7.0
Чистота: 9.0
Харчування: 6.0
Інфраструктура: 8.0
Відпочивали у серпні 21 року. Спочатку про плюси:

- дуже гарний риф біля готелю (пірсу)

- піщаний чистий пляж

- чистий басейн

- дуже близько до моря

- близько до аеропорту

- хороше прибирання у номері

За прибирання дякую чоловікові на ім'я Hany Said, чистота номера 5 з 5. Також завжди відгукувався на прохання принести води, шампуні, гелі, простирадла тощо. Спасибі!

- красива доглянута територія готелю

З анімації сподобалося фаєр-шоу та водне поло у басейні, в іншому анімація на 3.

Мінуси: Живлення. Чесно кажучи, воно не дуже. Мало фруктів, розбавлені соки, дешевий алкоголь, шашлик бував пересушений, мало вибору. Немає морозива, картопля фрі була один раз. Я на нього чекала: D Суп один раз був пересолений, на другий день виправилися. Але голодними ми ніколи не були. Просто це харчування не 5-ти зіркового готелю. Напої подавалися в одноразових склянках. Чому б не закупити нормальні келихи? Відчувається економія у всьому.
- нав'язливий маркетинг на території готелю (спа, екскурсії)


- меблі не нові, виглядають середньо

- старі лежаки та парасольки на пляжі. Ними можна скористатися, але не комфортно. Часто можна зустріти прути, що стирчать із парасольок. В ідеалі їх замінити більш сучасні.

- інтернет тільки на ресепшені та в ресторані

ВАЖЛИВО: за нашими опитуваннями людей інших готелів ми зробили висновок, що така ситуація по всьому Єгипту. В усіх готелях. Скрізь люди скаржилися, що харчування не дуже. Дехто мав гірше, ніж у нас. Тому можу сказати, що, швидше за все, для рівня Єгипту це хороший готель. За європейськими стандартами або хоча б якщо порівнювати з готелями Туреччини, це не 5 зірок.

Побажання готелю: як мінімум покращити харчування, внести різноманітність, фрукти, якісні напої, замінити парасольки на пляжі та лежаки на нові, для напоїв припинити використовувати пластик-закупити посуд.

Загалом ставлю готелю 4 з 5.
Дуже сподобався кораловий риф біля готелю. Він дивовижної краси та перекриває всі недоліки готелю.

Якщо ви вперше за кордоном вам дуже сподобається. Якщо ви вже відпочивали в інших країнах у відмінних готелях, відчуєте, що готелі Єгипту трохи відстають за якістю.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал