Гарний готель, рекомендую до відвідування!

Написано: 8 вересня 2022
Час поїздки: 28 серпня — 6 вересня 2022
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
З 28.08. 2022 до 06.08. 2022 року відвідали готель Sierra Sharm El Sheikh Hotel 5* двома сімейними парами. Хочу одразу зазначити, що це не перша поїздка до Єгипту і нам є із чим порівнювати.
Хочеться відзначити оперативність роботи аеропорту, все відбувається дуже швидко і в зоні прильоту і в зоні вильоту, не дивлячись на великий турпотік з різних країн, всі служби працюють дуже швидко.
У готель ми приїхали о 16:00, заселення зробили швидко. Але при заселенні сталося невелике непорозуміння, нам дали номер Standard Room (без балкона), хоча оплачено Standard Pool View Room (з балконом або терасою) і хлопець на ресепшен, на жаль не запам'ятали його ім'я, намагався нас переконати, що у них всі номери однакові і це найкращі номери, які є у готелі. Після того, як ми зрозуміли, що ми йому нічого не зможемо довести, нам довелося звернутися до старшого менеджера готелю Mohamed Sobhy.

Тут хочеться відзначити його швидке реагування на проблему, і нас заселили в номери з балконом з видом на сад, за що йому окрема подяка. Треба відзначити зайнятість старшого менеджера готелю Mohamed Sobhy, але щоразу при випадковій зустрічі цікавився: «Чи все у нас добре», «чи немає жодних проблем».
Номери просторі з нормальними меблями, засоби гігієни поповняться щодня, прибирання щоденне. У нас прибирав хлопець Саїд, щоразу крутив різні фігурки з рушника, що кожен підвищував настрій і викликав посмішку. Наш відпочинок збігся з днем ​ ​ народження, прийшовши в номер, ми також побачили прикраси, від чого теж стало дуже радісно!
Хочеться відзначити роботу Guest Relations - куточка по роботі з гостями, у будь-який час можна отримати консультацію російською мовою, як щось знайти на території готелю, як проїхати в той чи інший район Шарм-ель-шейха, скільки буде коштувати таксі, т. до.
на момент перебування в місті йде грандіозний ремонт доріг та решти.
На пляжі організовано трансфер кожні 20 хвилин, що також додає певні вигоди. На пляжі є бар з напоями та пунктом видачі рушників.
Територія готелю дуже зелена, все дуже чисто, незважаючи на людей, які кидають стаканчики, смітять, кидають бички, засовують бички в плетені столики, весь час доглядають територію, миють щодня доріжки, стрижуть траву, поливають, що теж щодня тішило.
Харчування в готелі хороше, їжі багато і їжа різноманітна - яловичина, курка, риба, картопля, рис, свіжі овочі, овочі квашені, всілякі десерти, фрукти - це те, що було завжди у великій кількості. В основному харчувалися в головному ресторані, так само за системою Premium, можна було ходити в а-ля карт в Акуна-Матата, ми ходили двічі, там теж було дуже смачно.
Спасибі шеф-кухареві завжди підкаже, що взяти смачненького.
Загалом відпочинок сподобався, всі залишилися задоволені! Будемо цей готель радити своїм знайомим! І обов'язково хочемо повернутися!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал