Sierra назавжди...

Написано: 22 Січня 2023
Час поїздки: 13 — 20 Січня 2023
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
Вибрали цей готель на пропозицію туроператора і переглянувши в інтернеті багато відгуків. У виборі не помилилися та не пошкодували. Чудовий готель, починаючи від зустрічі гостя на ресепшені та заселення в номер. Прийняли, проводили, докладно пояснили що, де і як. Шикарна територія, уважний та чуйний персонал. Багато басейнів з різною глибиною, підігріваються, у кожного бар, де пропонують на вибір напої та морозиво. Їжа різноманітна і у величезному асортименті, кожен собі може вибрати за смаком. До пляжу пішки хвилин 5 або можна скористатися шатлом, який відходить від пляжу або готелю через кожні 20 хвилин. Окрема подяка персоналу, який займається розвагою гостей біля басейнів, на території готелю та на пляжі. На пляжі власний бар, де також пропонують напої, закуски. Пляж піщаний чистий.
Море прекрасне, можна попірнати з маскою і подивитися на корали та різноманітних за розміром та кольором рибок. У будівлі готелю з 10до 01 працює бар. Приємно здивувало, що на території готелю та пляжу скрізь у будь-якому куточку працює вай фай. Висловлюю подяку всьому персоналу готелю за приємний відпочинок та безліч незабутніх вражень.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал