Супер

Написано: 23 Січня 2023
Час поїздки: 15 — 22 Січня 2023
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
Вітаю. Спочатку готель шукали самі, саме в Шармі (через низьку вітряність) та переглянувши багато відеовідгуків вибір упав на Сієрру! Відразу зазначу, що не є любителем дайвінгу, рибок і т. д. та орієнтир був на: загальний дизайн/розташування.

Заїзд був вранці, на рісепшен нас зустріли дуже чемно і не дивлячись на ранній чек ін, відразу заселили в 6 корпус, номер Garden View з балконом. У номері є все, що потрібно, все працює, а головне - вид на сад просто казка!
Прибирання номера на найвищому рівні!

Окремий абзац виокремлю про дизайн всього - все настільки шикарно і красиво зроблено, що ми по кілька кіл навертали кожен день, щоб знімати фото/відео, кожен куточок готелю, кожна пальма, кожна рослина - там все просто настільки гармонійно на тлі різнокольорових корпусів, що ось просто хочеться просто там гуляти та гуляти! Як казка! Територія Доволі велика, хотілося бути скрізь одночасно! ! (((((((((

Живлення.

По основному ресторану - гідна різноманітність страв, ми кожен знайшли що комусь до душі і було дуже смачно! В акуна-матата вдалося тільки раз сходити, тому не було часу більше і об'єктивно оцінити не можу. Бари - місцевий алкоголь, бармени роблять коктейлі як з меню, так і на ваше особисте замовлення! Так само - основний і на Сохо працюють до першої години ночі, так що можна погуляти довше)

Персонал. Всі прям дуже кльові (а порівняти реально є з чим)! Усі всі знають, всі всі підказують і розповідають і я не тільки про гест релейшнз, а про кожного працівника, до кого, може, доводилося звернутися. Аніматори дуже класні хлопці, з усіма було приємно спілкуватися та веселитися))

Море - для любителів рибок і коралів, я вважаю, дуже підійде тк людей з масками/аквалангами було достатньо)

Басейни були підігріті! Ми насправді дуже здивувалися! Wi-fi покриває всю територію готелю + пляж, так що сім-карта не є обов'язковою.
До речі, не дивлячись на те, що готель сімейний - щовечора аніматори збирають тусовки в клуби, не тільки на Сохо, але і в інші частини міста.

У день відльоту попросили пізній чек аут і нам дали інший номер у корпусі 7 на першому поверсі з видом на басейн, там так само було все доглянуто, все як треба, і вигляд - все особливо інше і шикарно!

Втім, я впевнений що ми повернемося! Дякую, Sierra!

PS Якщо ви любите кішок - вам точно сюди!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал