Найкращий готель у Sharm El-Sheikh!

Написано: 29 Січня 2023
Час поїздки: 15 — 26 Січня 2023
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
Відпочиваємо сім'єю у Sierra щороку останні 15 років. Є з цим порівняти, і можу з упевненістю сказати, що це найкращий готель у Sharm El-Sheikh! Не розповідатиму про красиву доглянуту територію готелю, про відмінні басейни з водою, що підігрівається в зимовий період, про чудове харчування та напої… Головне а готелі - це доброзичливий персонал, який чудово виконує свої обов'язки. Кожен співробітник готовий допомогти за необхідності. У готелі є чим зайнятися і молоді, парам з дітьми, і гостям середнього віку. Нікому не нудно. Та й чудова анімаційна команда завжди запропонує розваги. Особливо хочу наголосити, що для відпочинку з маленькими дітьми все передбачено. Дитяче ліжечко, різноманітне харчування, дитяча кімната з іграми, дитячий майданчик, дитячий басейн.
Великий плюс готелю - це розташована поруч площа SOHO, де ввечері багато різних розваг, від фонтану, що «співає», до музичних шоу. Для молоді організовують вечірки, дискотеки. Уся територія готелю та площа покриваються wi-fi, що дуже зручно. Проблем із зв'язком немає. У готелю дуже гарний піщаний пляж із шикарним рифом. Ми знайшли свій готель! І щороку з радістю повертаємось до нашої улюбленої Sierra!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал