Все відмінно

Написано: 18 березня 2023
Час поїздки: 5 — 13 березня 2023
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 9.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 9.0
Інфраструктура: 10.0
Добридень. Нещодавно повернулися із Шарм Ель Шейха, хотілося б залишити приємні відгуки про готель. Чудова територія, привітний персонал, смачна їжа. Нам було настільки приємно відпочивати там, що їхати зовсім не хотілося! Рекомендую всім хоча б раз побувати у цьому готелі.
Хочеться відзначити менеджера готелю Мухамеда, на ресепшені нас зустрічав привітний співробітник Омран. Всім кухарям готелю окрема подяка за велику кількість смачних страв. Хочу поіменно подякувати всім, хто нас обслуговував: бар у ресторані – Мостафа, Ахмед, Міна, Хассан, Раша – прекрасна, усміхнена дівчина. Бар у фойє - Гергес, Рамі, Абанаюб, Ахмед Асфор та Пітер. Бар на пляжі - Мішель - розумник, невпинно трудящий і веселий бармен! Їдальня – весь обслуговуючий персонал, особливо позитивний хлопець Гергес. Супер четвірка аніматорів, що не давала нам занудьгувати - Манас, Гонзо, Алі Іраджі і просто Алі, що вміє говорити чотирма мовами, величезна йому повага!
Дякую великому Ганні, яка цікавилася, чи все в нас гаразд, і неодноразово приходила на допомогу. Також хочеться подякувати людині, яка стежила за чистотою нашого номера - уважний і безвідмовний Мухамед Абдулхамід.

Обожнюємо вас і сподіваємося ще приїхати!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал