Чудовий готель з найкращим сервісом та красивими рифами

Написано: 25 березня 2023
Час поїздки: 18 — 25 березня 2023
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 9.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
Відпочивали у березні 2023 року удвох із чоловіком. Залишилися в повному захваті і їхали з повним задоволенням від відпустки.

Переваги:
1. Сервіс – візитна картка готелю! На висоті однозначно. Кожні кілька днів телефонують у номер і дізнаються, як проходить відпочинок, підходять у ресторані та цікавляться чи все добре. Усі питання вирішуються блискавично.
2. Індивідуальний підхід. При заселенні нам дали номер делюкс замість стандарту без доплати, за що окреме спасибі адміністратору Armie! Також завдяки йому ми навіть після виселення залишилися з рушниками і обідали без жодних доплат, тому що не встигли на обід після прильоту.
3. Харчування. Нам пощастило один день пообідати в Альбатрос готелі і завдяки цьому ми порівняли харчування - у Сієррі однозначно смачніше, різноманітніше, краще за сервіс. Є вегетаріанські та веганські позиції, що дуже порадувало.

Так само на наше прохання першого дня (коли мені встигли на обід і пішли перекусити закусками) в Адіамо барі нам зробили бургер з овочевою котлетою, замість м'ясної. Для цього запросили спеціально кухаря із основного ресторану! І щоразу, коли ми поверталися за закусками протягом усього відпочинку, там були бургери з овочевою котлетою. Дрібниця а приємно)
4. Гарна, казкова територія. Дуже багато зелені, квітів, доріжки миють щодня, доглянуті газони.
5. Готель розташований на площі Сохо - багато магазинів, ресторанів та барів, увечері ілюмінація та шоу. Але ми лише кілька разів погуляли там, а потім все одно їздили до міста. Так як їли ми завжди у себе в готелі, а в магазинах Сохо ціни вищі, ніж у Наама Бей рази в 3. Так, що радимо закуповуватись масками, арафатками, сувенірами саме в місті (Fix Price, Mango Market).
6. Безкоштовний трансфер до міста та назад щовечора.
7. Котики. Їх у готелі дуже багато, всі ласкаві та милі)
8.
Все створено для якісного та безтурботного відпочинку. На кожному басейні та на пляжі видають рушники за картками, зручні лежаки із захистом голови від сонця. На барах можна зробити будь-який коктейль безалкогольним. Смачне морозиво) при заїзді дали безкоштовні ваучери на відвідування сауни та ждакузі (2 рази по 1 годині), боулінг або теніс, ковзанка або більярд.
9. На території працює фумігація та комарів у готелі немає взагалі! Наслухалися від людей інших готелів, що для Єгипту комарі - це велика проблема, але не в Сієррі : )
10. У готелі 7 басейнів. 1 основний з анімацією та гучною музикою. Інші тихіше, поменше, завжди можна знайти собі місце за настроєм. Порадувало, що заборонено використовувати індивідуальні колонки в готелі, ніхто не порушує твій особистий простір своїм шансоном.
11. Багато іноземців, більше, ніж росіян. Також досить мало відпочиваючих з дітьми.
Для нас із чоловіком це було плюс : ) також за рахунок того, що тенісні корти в готелі відпочивають дуже багато тенісистів.
12. Гарні номери зі своєю трасою. Меблі в порядку, прибирали добре.
13. Аеропорт близько вас першими привезуть після прильоту і останніми заберуть перед вильотом назад.
Недоліки:
1. Аеропорт близько, чути літаки, що взагалі ніяк не заважає відпочинку, але раптом комусь важливо.

2. Готель не на першій лінії. Ніде ця інформація особливо не фігурує, але йти до моря 15 хвилин пішки + ходять автобуси від готелю кожні 20 хвилин. Ми ходили пішки через готель Савой і насолоджувалися територією. Все компенсується гарними рифами!
3. У готелі один ресторан а-ля карт, і він не вразив зовсім. Одного разу повечеряли в ньому і більше не схотіли

Рекомендуємо всім цей готель, не пошкодуєте)
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал