Чудовий отель, але є маленькі нюанси

Написано: 17 лютого 2024
Час поїздки: 7 лютого — 6 березня 2024
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 7.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 7.0
Інфраструктура: 9.0
В Єгипті далеко не перший раз. Цього разу отель вибирала виключно по ціні. Тому багато не очікувала. Але по прильоту була вражена. Приліт був ранній, в готелі були вже о 9 ранку. Нас зразу запросили на сніданок. Це приємний бонус, який не кожен отель пропонує. Заселили в номер вже об 11 ранку. Номерний фонд дійсно потребує реновації. Але отель плідно над цим працює. І зараз активно проходять ремонтні роботи. При цьому номер чистий, матраци і подушки неймовірно зручні, гаряча вода була всі дні. Територія отеля схожа на ботанічний сад. Скрізь зелено і квіти. Пляж взагалі чудовий. Рівний, без каскадів, весь засаджений пальмами. Пірс короткий, стаціонарний. Дуже зручно що є сходи вниз. Море як завжди неймовірне.
Харчування нас також повністю задовольнило. З м'яса : курка, телятина, качка, баранина. Також були краби, креветки, риба. Багато овочів і фруктів. Випічка то взагалі витвір мистецтва. На території отеля є 3 снек бари, де можнаперекусити піцою, бургерами та смачними блинами. Бармени привітні. Анімація також є і досить активна. Окреме дякую аніматору Гаду. Він просто 10 із 10. Без нього було би сумно.
Що не зовсім нам було зрозуміло, так це відсутність чайнику в номері, немає кавомашини в основному ресторані (кава в них дійсно не дуже, а свою зварити не має змоги). І навіть коли я на рецепшн попросила хочаб один чайник на два номери, то нам не дали.....

А взагалі я би з радістю повернулася сюди ще раз.