Відмінний готель

Написано: 24 Січня 2024
Час поїздки: 10 — 19 Січня 2024
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 9.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 9.0
Були у готелі з 10.01. 24-19.01. 24, готель дуже сподобався. При заселенні нас зустріли ввічливі хлопці на ресепшені, на стійці реєстрації працює найкращий адміністратор Ян, заселив нас в ідеальний номер на першому поверсі (ми були з дітьми і це великий плюс 1 поверх). Номери чисті, прибиральники респект, щодня крутили різні фігурки на ліжках (не за гроші). Харчування на 5+, все дуже смачно та їстівно (щодня щось нове, були і креветки, і краби, і тунець, і велика різноманітність м'ясних страв, і фрукти завжди свіжі). У ресторані персонал дуже здивував, уважні всі, особливо хочеться відзначити Мохаммеда Едріс! Анімація теж розумнички, Марго та Вікторія молодці! Риф спочатку здався не дуже, але тому що був вітер і було мало риб, але коли на 2й день став штиль, підводний світ дуже здивував (приплив скат, безліч різних риб, і навіть пощастило побачити крилатку і мурену).
Сподобалося також, що в готель щодня ходить трансфер у різні райони Шарма абсолютно безкоштовно. Офіціанти у лобі теж великі молодці! Втім, усім раджу цей готель, я повернулася б однозначно.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал